Jump to content
PirateClub.hu

Műholdas adások, Kábeltv, Digi és hasonlók PC/TV -n való nézése


Markeee
 Share

Recommended Posts

És a t-satot hogyan tudom fogni? Állítani kell a tányéron?Nagynehezen megtaláltam a movies 24-et úgy h a thor2_3 műholdnál (rem nemírok nagy baromságokat) átállítottam a tp-t 11785-re, azóta a movies 24 meg sokminden más van, de az hbo2 pl nincsen, meg még pár csatorna hiányzik.Mit csináljak most?Hogyan foghatnám mindet? mit rontottam el?

Köszi a választ Kr@sstheon 1y..Télleg thanx:)

És ehez mitszóltok?:

"Rövidesen elkezdi a DIGI TV kipostázni az új NAGRAVISION 3 kódolást támogató előfizetői kártyákat. Ezzel elkezdődik az új kódolásra átállás utolsó szakasza. A levélhez válaszborítékot mellékelnek a régi kártyák visszaküldéséhez. Előzetes hírek szerint az átállással egy időben minden előfizető 3 hónapig jogosult lesz a teljes DIGI csomag vételére (HBO pak is), függetlenül az előfizetésétől."

Mert ha ez igaz, akkor nemtudunk tovább ingyentvzni igazamvan?Ez március 16.ai hír

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 839
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Szia! Természetesen állítani kell a tányéron, a T-Sat az AMOS 3 műholdról veszi az adást, a Digi pedig Thor-ról, ha jól tudom.. :S Másrészt, semmilyen okosított beltérivel nem tudod fogni a T-sat adását, ez nem Digi, nincs feltörve. ;):) Marad az előfizetés, ha nézni szeretnéd! :D

 

Másik dolog: igen, ha átállnak a nagra 3 kódolásra, akkor nem lesz ingyen digi.. de talán azt is feltörik majd valamikor.. :blink:

Link to comment
Share on other sites

ABTeam-nek igaza van.A T-sat adása nincs feltörve és nem is lesz szerintem mert a Conax kódolási rendszer biztonságos.

 

Ha minden igaz akkor keményen dolgoznak a Nagra 3 feltörésén.Hamarosan elérhetők lesznek a kódok is.Azt olvastam nem hivatalos forrásból, hogy kalózkártyával már néztek Nagra 3-as adásokat.Viszont azt nem lehet tudni, hogy honnan lehet beszerezni ezt a "Centaurus Card" névre hallgató remekművet. (Lehet, hogy nem teljesen igaz de az biztos, hogy nem 100% fake.A legnagyobb magyar műholdas újság is említett erről a kalózkártyáról pár szót.)

Link to comment
Share on other sites

Sziasztok!!

 

Lenne egy hülye kérdésem.

Vettem egy Asus My Cinema P7131-es tv tunert de nemtudom hova kell dugni az infra egységet. A karin van egy olyan bemenet amire az van irva hogy IF de az a lyuk kicsi és nemjó bele a kábel. Akkor hova kell dugnom hogy működjön az infra és a távkapcs?? Esetleg hiányzik egy tartozék??

 

Ja és tudtok mondani dekodó progit amivel a kódolt adásokat tudom fogni??

Link to comment
Share on other sites

Használati utasítás van hozzá?Abban benne van, hogy mit kell kezdeni az IR egységgel.

 

Ez a kártya csak földi sugárzást tud fogni?Ha igen akkor ahhoz nincs illegális szoftver.

 

Találtam egy nagyon jó oldalt ahol az összes beltérihez van "okos" szoftver.Minden egy helyen van.

 

http://www.sat-universe.com/

 

Az az egy baj van vele, hogy ha nincs kommentetek akkor csak 2 letöltést tudtok egy nap véghezvinni.Ha van legalább 1 kommentetek akkor a napi letöltések száma 10 lesz.Regisztrálni kell az oldalra.Az oldalon (még) nincs magyar nyelv de van magyar nyelvű alfórum. :D

Link to comment
Share on other sites

Kaptam az egyik havertol egy Echosmart DSB -707 FTA típusú digitális beltérit a következő a probléma:

véletlenül set deafaultra raktam a beállításokat s így minden törlődött ugyhogy

hogy kell beállitani hogy ujra a müholdkat( thor, amos, sirius, stb) csak a hotbirdet tudtam beállítani

a másik baj az hogy a beltéri nincs okosítva, azaz nincs rajta szoft és kódszerkesztő sem

nos az a kérdésem hogy lehete rá ilyen programokat rakni, és hogyan ?

 

id0k0zben szereltem valami szoftokat azokat hogy kell felrakni ?

Link to comment
Share on other sites

Lenne egy kis problémám. Van egy Orton 4100C okosítható beltérim, a kódokat frissíti automatikusan. De ma este óta mégsem tudok vele semmit sem nézni, az az üzenet jelenik meg hogy "kódolt csatorna". Már máskor is volt ehhez hasonló jelenség, de akkor pár másodperc múéva mégis lett adás. De most sajna nincs adás :( Már próbáltam azt hogy ki-és bekapcsoltam , ill kihúztam a kábelt de nem segített. Ha valaki tudja mi lehet a probléma írja már meg lécci!

Link to comment
Share on other sites

hát az sajnos hogy a digi kib@**ott velünk :angry: :angry:

ezt egy ilyennel foglalkozó fórumról idézem!

 

Új szoft a lelke...ha minden igaz akkor 1-2 nap és lőn világosság.

remélem csak az lesz és nem új beltéri,de ez nem nagra3 hanem pár percenként váltják a kódokat, algoritmus szerint,

Jah és valami AC6-AC8 átállásról irnak megmondom őszintén fogalmam sincs mi de ha valaki tudja akkor irjon, megköszönném.

ha a fórum cime kell PM!!!

 

csecse

Link to comment
Share on other sites

Lenne egy kis problémám. Van egy Orton 4100C okosítható beltérim, a kódokat frissíti automatikusan. De ma este óta mégsem tudok vele semmit sem nézni, az az üzenet jelenik meg hogy "kódolt csatorna". Már máskor is volt ehhez hasonló jelenség, de akkor pár másodperc múéva mégis lett adás. De most sajna nincs adás :( Már próbáltam azt hogy ki-és bekapcsoltam , ill kihúztam a kábelt de nem segített. Ha valaki tudja mi lehet a probléma írja már meg lécci!

Hello. Én tudom, algoritmus váltás volt, szóval ne aggódj egyenlőre 1ik okositott sem működik, de "dolgoznak a megoldáson" az okosok.

Link to comment
Share on other sites

Összes csatornán van Nagra 3 is amit szép sorjában aktiválni fognak a Nagra 2 megszüntetésével.

Van jó hír is.Hamarosan fel lesz törve.Nem kell nagyon sok a sikerhez.Állítólag pár embernek sikerült.Ez csak pletyka.Nem 100%.

Link to comment
Share on other sites

Azt esetleg nem tudja valaki véletlenül, hogy hogyan lehet "önkódolóvá" tenni ezeket a beltériket? Meg lehet csinálni otthon is (pl valami sor átírással)? Vagy kell hozzá valami program, kábel, meg profi szakértelem? :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...