Jump to content
PirateClub.hu

Bleach


Grimmjow01
 Share

Recommended Posts

Nem volt rossz rész, bár történhetet volna valami más is. Remélem nem fogják nagon elhúzni az esményeket.

 

Itt az emulátor (Gamecube, Wii emu):

http://data.hu/get/1090441/DolphinWx.rar.html

Azt viszont nemtudom, hogy a Bleach játékok mennek-e mert még én sem próbáltam.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 998
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Olvastam 431. mangát :rolleyes: :rolleyes: Ichigo vs Ulquiorra harc folyik éppen. Van benne egy nagyon jó mondat Ichigo részéről: "Most már látom a mozdulataidat. Vagy én lettem jobban hollow, vagy te lettél jobban emberibb..." mondja ezt ulquiorra-nak. Hát jézusom ez veszélyesen nem normális :lol: :lol: :lol: Amúgy meg ahogy gyűjtögettem képeket megakadt a szemem a 4. osztag kapitányán (a gyógyítós) akinél éppen kard van. Vajon van valami ereje is a csajnak, vagy csak díszből hordja? :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Szerintem ha halál isten akkor biztos van valami ereje kardjának. Ha nem lene akkor nagyon szegényke az biztos :rolleyes:

Amúgy szerintetek lesz Aizen vs Ichigo harc is vagy más intézi el a srécot?

Link to comment
Share on other sites

Valami ereje szerintem is biztos, hogy van... Max, nem valami lenyűgöző :) Hát mangába egyenlőre az öreg Yamato-taicho Aizen-t; Gin-t és Tousen-t valami fehér s*****a elzárta, ahonnan nem tudnak kijönni, és Ichigot most éppen eléggé lefoglalja Ulquiorra. De azért meglesnék egy Aizen vs Ichio fight-ot.... :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Na igen de legalább valamit mondot nem halgatot.

A 3-ik részről hallotatok valamit?

Amúgy szerintem a gyógyító kapitánynak lehet hogy olyan ereje van ami feltámasza a holtakat. Ez csak tipp.

Link to comment
Share on other sites

(...) szerintem a gyógyító kapitánynak lehet hogy olyan ereje van ami feltámasza a holtakat.(...)

Hm, elképzelhetö. Elvégre "ShiKai release" egy hatalmas repülö ördögrája aminek a gyomrában mindenféle sérülést tud gyógyítani. (mellesleg meg repül mint a varázs-szőnyeg). banKai-a pedig eddig ismeretlen, szóval lehet hogy "valami feltámasztósdi..". B) -=ENG.forráshoz.klikk=-

 

....de ugyanakkor az orvosok a legnagyobb ellenfelekké is tudnak válni, hisz ők tudják legjobban mi-hogy müködik. Nézzétek csak meg Mayuri-t vagy Szayel-t (illetve még pár karaktert tudnék mondani más animé-kból). Azt se tartom elképzelhetetlennek hogy "támadó varázslata" is van, bár nagyon életmentö párti (lsd: nemcsak Chad-ot de a box-pajtit is megmentik).

Link to comment
Share on other sites

Jah, ha nem lenne semmi különleges ereje akkor nem tudom, hogy lett kapitány. Az biztos, hogy egy dologban hasonlít Ichigo-ra: ugyanolyan megmentési kényszere van neki is. Gondolok itt most arra,hogy még a Chad ellenfelét - a sárga hajút - is meggyógyítja... <_< Végül is ő tudja mit csinál... :D De várom a holnapi részt kíváncsi vagyok már nagyonnnn :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Mi mást is jelenthetne a kedd este, mint a Bleach előzetest!!!!! Tessék hát:

 

Talán már a cím is sokat sejtető, mégpedig a "Karakura Város Megerősítése! Aizen vs Shinigamik" nevű címet kapta. Aizen, valamint yon, azaz 4 Espada tűnik fel Karakura Városában, ahol már a taichok is ott vannak. Eközben Ulquiorra is visszatér, de ám, ahogy már megszokhattuk a Bleach-es fiúktól, itt vége is a résznek, és ezután állítólag a mangából megismert, valamint az endingben lévő Turn Back The Pendulum-os részek következenek. <<< Hmmm szomorú, szomorú. De legalább valami mozgolódás történik, aki pedig olvassa a mangát nagyon is tudja micsoda rész jön... :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Na de azért megint így befejezni egy részt... <_< "Gyere csak Kurosaki Ichigo!" És ha jól értelmeztem akkor jövő 7től megint ilyen szar fillerek jönnek..... Ilyen nincs. Azért tetszik Aizen optimizmusa: "Ez könnyű lesz..." Hát majd meglátjuk... :D

Link to comment
Share on other sites

Csak a sexy képzés volt a legjobb a kis filmként :D

 

Egyetértek, Matsumoto milyen komoly képeket vág már... :lol: :lol: :lol: De sztem az is jó volt, amit Stark nyomott: "Bocsánat, de kölcsön kell kérnem!" :lol: Az újbóli Ulquiorra x Ichigo harcra kíváncsi vagyok! De most akkor mivan Grimmjowal? :unsure: :unsure: :unsure: :unsure: Amikor Ichigo küzdött Nnoitraval akkor még élt... :blink: :blink:

Link to comment
Share on other sites

Lehet, hogy őt is feltámasztották mint a többieket. Amúgy én is kíváncsi vagyok a harcukra.

"Feltámasztották" alatt azt érted, hogy majd megy Négyeske kapitány és meggyógyítja? Mert ha igen akkor abban én is nagyon reménykedek... :unsure::rolleyes: No igen, ez az Ulquiorra vs. Ichigo harc úgy látom elég sok embert érdekel én is kíváncsi vagyok rá...

 

Továbbá: töménytelen mennyiségű Bleach képforrásra bukkantam, úgyhogy nemsokára ismét bővülni fog a webalbumunk... :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Akkor vàrjuk az albumot.. Sajnos amugy azt kell mondjam, hogy Grimmjowrol mèg a mangaban sincs semmi. De valòban èrdekes, hogy rèszekkel ezelött mèg èlt azòta meg semmi hìr ròla. De most akkor mik lesznek ezek a return to the pendellum rèszek??? Vki tudja?

Link to comment
Share on other sites

Szerintetek most, hogy Aizen mozgásba lendült, lesz Yamato vs Aizen harc? Eléggé kivivagyok Aizen erejére, hogy mennyire erős. Robipapa, én is kérdezgettem már ezt, és a legtöbb oldalon annyit kaptam válaszul, hogy olvassak mangát - igen kedves <_< úgyhogy nekem jelen pill még semmi elképzelésem, de ha benne van a mangában is akkor nem filler annyi azért biztos... :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Na az nem jó. Remélem előbb kihozák a hazai piacra. Amúgy angolul nem lehet már valahonan meg kaparítani? Arra kiváncsi leszek én is majd valaki beszál hozá segítségként az biztos.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...