Jump to content
PirateClub.hu

Bleach


Grimmjow01
 Share

Recommended Posts

  • Replies 998
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

No, megérkeztem a mai karddal: :lol:

 

Houzukimaru

Használó: Shikai: „Nobiro!” [nőj] – Ikkaku összeilleszti a markolatot a tokkal, és Houzukimaru átalakul egy Naginata-vá, mely a „Sakero!” [repedj] szóra képes három részre válni, melyek lánccal vannak összekötve.

 

Bankai: Ryuomon Houzukimaru – Houzukimaru átváltozik egy hatalmas bárd-szerű pengévé, melyhez két getsugasan van hozzákötve. Lényegében különleges képessége nincs, Houzukimaru Bankai-ának lényege a brutális erő. Ahogy az idő múlik, úgy lesz egyre erősebb, ezt egy sárkány motívum mutatja a Zanpakuto-n, mely az idő múlásával egyre vörösebb lesz, s mikor már az egész jel izzik, felébred Ryuomon Houzukimaru igazi ereje.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ahogy az idő múlik, úgy lesz egyre erősebb, ezt egy sárkány motívum mutatja a Zanpakuto-n, mely az idő múlásával egyre vörösebb lesz, s mikor már az egész jel izzik, felébred Ryuomon Houzukimaru igazi ereje.

Nem akarok telhetetlen lenni, de erről a Ryuomon Houzukimaru-ról nem tudunk semmi többet? Mert érdekelne, hogy milyen... :rolleyes: Bár abból amit eddig láttam arra tippelek, hogy semmi különleges csak erősebbet csap :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

... merre van ez a SakuraZaka bolt??...

itt egy link. itt pedig egy térkép. Ha mászkáltál már Bp-en, akk 47es és 49es villamos megálló a Fövám tér, onnan gyalog 5 perc. Apró Tipp: Az erkel utcában keresd a járdán a parkoló automatát, a mellett van. (máskülönben hajlamos az ember lazán elsétálni mellette). :)

 

OFF: tetszenek a zanpaktou leirások, tovább, tovább :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Nem akarok telhetetlen lenni, de erről a Ryuomon Houzukimaru-ról nem tudunk semmi többet? Mert érdekelne, hogy milyen... :rolleyes: Bár abból amit eddig láttam arra tippelek, hogy semmi különleges csak erősebbet csap :D :D :D

Kerestem valami bővebbet, de sehol nem találtam. Volt ahol azt se tudták, hogy van ilyen képessége. :unsure::blink: Parancsolj ichimaru-sama itt a következő, ami egy igazi érdekesség, ugyanis Yamato-taicho zanpakuto-ja van terítéken:

 

Ryujin Jakka

Használó: Yamamoto Genryuusai

 

Shikai: „Banshō issai kaijin to nase!” [a világ minden dolga váljék hamuvá] – A penge érdekes módon változatlan marad, de Yamamoto-t és kardját tüzes aura veszi körül, mely mindent feléget, egyelőre csak nagyon kis ízelítőt kaphattunk igazi erejéből… "Joukaku Enjou" [lángoló erőd] - Lángokkal veszi körbe az ellenfelet, melyből lehetetlenség kiszabadulni. Ha bárki is megpróbálna kitörni belőle, azonnal hamuvá égne.

 

Ryujin Jakka képes olyan forró lángokat létrehozni, amiket képteleség eloltani, csak maga Yamamoto tudja. (na azért megnézném Aizennek hány másodpercig tartana... :lol::D)

 

Bankai: Még nem láttuk :(

Link to comment
Share on other sites

Júúúúújjjj! Találtam egy szépen kidolgozott és kimerítő Hougyoku leírást. Mivel nagyon hosszú, követem Grimmjow J. módszerét és minden nap egy új dolgot tudhattok meg róla:

Kezdjük egy magyarázattal, hogy mi is ez:

 

A Hougyoku áttörheti a falat shinigamik és hollow-k között, ami lehetővé teszi a használónak hogy hatamlas mennyiségű szellemi energiát hozzon létre. Ez lényegében annyit jelent hogy ezzel a tárggyal a Shinigamik képesek megszerezni a Hollow-k erejét.

 

Holnap>>: "Teremtés"

Link to comment
Share on other sites

Hoppáááá! Ez tetszik, ügyi vagy Robipapa!! ;) Én meg cserébe hoztam nektek a holnapi előzetest:

 

Ezen a héten folytatódik a filler, és ezzel le is zárul ez a rövidke kis "fejezet", majd jövőhéten már bele is kezdenek a Turn Back The Pendulum-os részekbe. A holnapi rész sem lesz rossz, sőt, kimondottan mókás, ugyanis egy népszerű sportot fognak a főhőseink játszani, mégpedig Focizni fognak, bár ezt a rész címéből is kilehet deríteni (A Hollow-ok Foci Bajnoksága), valamint érdemes megfigyelni azt a "hollow" szócskát, hisz nem igazán... khm... szerepelnek benne hollow-k:D

 

Valamint majdnem elfelejtettem!!! A keresztelés!!!!!!! Ez az oldal ezennel Ulquiorra Schiffer névre hallgat :D :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

Shinsou

Használó: Gin Ichimaru

 

Shikai: „Ikorose!” [halálos lövés] – Shinsou egy átlagos kinézetű wakizashi, mely Shikai-nál képes akár 30(?) métert is „kinyúlni”, ezáltal hatalmas távolságról átszúrhat bármit/bárkit.

 

Bankai: még nem láttuk :(

Igazából Gin-t még csak egyetlen egyszer láttuk igazán harcolni, mikor ugye Hitsugaya ellen harcolt. Az a bizonyos harc, aminek során kinyitotta a szemét... :rolleyes::blink: :blink:

Link to comment
Share on other sites

Igazából Gin-t még csak egyetlen egyszer láttuk igazán harcolni, mikor ugye Hitsugaya ellen harcolt. Az a bizonyos harc, aminek során kinyitotta a szemét... :rolleyes::blink: :blink:

Most igazán kedveskedtél nekem, köszike :rolleyes: :rolleyes: Igaz, hogy még csak 1x harcolt, de milyen harc volt az :D Én pedig megérkeztem a Hougyoku 2. részével, ahogy ígértem, a teremtés:

 

Urahara Kisuke volt annak a csoportnak a vezetője ami a határtalan erőt kutatta. A Shinigamiknak négy fajta küzdőstílusuk van. A kardvívás, az ökölharc, különböző táncok(villámtánc, stb) és a démon mágia. Ezek közül mindnek van egy erőkorlátja. Ha valaki mindegyiknek mesterévé válik, akkor eléri a Shingamik szellemi energiájának a határát és a fejlődése abbamarad. Más szóval, egy Shinigaminak ez a korlátja. A kérdés az volt hogy túl lehet e lépni ezeket a határokat hogy a képességeiket tovább fejlesszék. Egyetlen ilyen lehetőség a Shinigami Hollowvá válása. A határ eltörlése a két ellentétes lét között, az eredmény soha nem látott magasságokba emeli az illetőt. Elméletben már régóta foglalkoztak ezzel. Végül Urahara Kisuke megalkotta a Hougyoku-t ami pillanatok alatt eltörli a Hollow és a Shinigami közötti határt. Holnap kicsit eltérünk a témától és Urahararól tudhattok meg dolgokat...

Link to comment
Share on other sites

Wáóó! Ezek a hougyoku-s írások tök tetszenek. Uraharaból mondjuk nem néztem ki, hogy ekkora zseni is tud lenni. Am. a 205. rész végén vam előzetes, és abba mondja Urahara, hogy "a jövő7i részben 110 évvel ezelőtt leszünk, amikor is láthatjátok a régi énemet. És ott van még mellette az a vaizard is... asszem Shinji a neve. Éééérdekes lesz!!! :rolleyes: :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Na meg is érkeztem a mai adaggal ;) Tessék:

 

Minazuki

Használó: Unohana Retsu

 

Eddig egy képességéről tudunk, melyről nem derült ki, hogy Shikai-e, vagy Bankai. Méretéből ítélve talán közelebb áll a Bankai-hoz… Képes átalakulni egy hatalmas egy szemű, repülő „rájává”. Különleges képessége, hogy képes az általa bekebelezett lelket gyógyítani. Több nem derült ki róla…

 

Link to comment
Share on other sites

Hmm. Remélem azért jó sok mindent megmutatnak a múltról... Jó lenne! :rolleyes:

Pecsét Feltörés:

 

Két út lehetséges hogy eltávolítsák a Hougyoku-t a gazdatesttől. Egy, hogy a lelket hatalmas tűzfokon elégetjük. Kettő hogy a Hougyoku-t, Urahara által fejlesztett, speciális eszközökön keresztül húzzák ki a gazdatestből.

Link to comment
Share on other sites

Mondjuk nekem ez a rész nem tetszett annyira mert elég unalmas most nem volt benne semmi izgalmas. De tetszett azért az hogy új kapitányok lettek és a hogy Urahara is vissza tért min t kapitány.

Link to comment
Share on other sites

Sztem jó volt az új rész, bár a mangától kicsit eltért, de talán így még tartalmasabb is lett... :D bár azért jobban örülnék, ha nem húznák olyan 10-15, vagy több részen keresztül. (ez reméljük így is lesz) x)

 

(Grimmjow J. , azért feltüntethetnéd a forrást ahonnan kimásolod a "napi zanpakutou leírásaidat" ... :D )

Link to comment
Share on other sites

Na végre :D Azt hittem már sose lesz pirate... Legutóbb ugye ott tartottunk, hogy "A pecsét feltörése", most pedig következik

 

Használata:

 

A Hougyoku a pecsét feltörése után alvó állapotban van, és egy jó idő mire eléri a kifejlett állapotát amikoris képes ellátni azokat a feladatokat amire való. Azok akik sosem tartották a kezükben a Hougyoku-t, nem tudhatják az igazságot. Ezt valószínűleg még Urahara Kisuke sem tudja aki a teremtése után lepecsételte és soha nem használta. A pecsét alól felszabadulva és az “álom” állapot elérése után, és ideiglenesen csatlakoztatva olyasvalakivel, aki egy

normál kapitány szellemi energiájának kétszeresével bír, a Hougyoku teljesen felébred és ereje éppen csak egy pillanatig használható. De ennyi idő alatt képes megtenni azt amit felébredt állapotban is.

Link to comment
Share on other sites

Nos, ma egy érdekes ember, érdekes "kardját" hoztam. Egészen pontosan Yamada Hanatarou eszközéről van szó, ő a 7. tiszt a 4.osztagban. Szóval a kardja:

 

Hisagomaru

Használó: Yamada Hanatarou

 

Shikai: Mitase! [töltsd fel] ? Egy kard, amelynek nincs éle. A penge ahelyett, hogy megsebesítene valakit, gyógyítja a sérüléseit, egészen addig, amíg a pengén végigfutó csík teljesen vörös nem lesz. Ekkor Hisagomaru átalakul Akeiro Hisagomaru-vá, és egy erőteljes támadásban ?kiadja? magából az összes elnyelt sérülés, de ezután borzasztóan gyenge lesz? (Egy kis szikévé változik.)

 

Bankai: még nem láttuk :D ahogy elnézem a csávót nem is fogjuk :)

 

 

 

A forrásom amúgy a Bleach112 fan oldal...!!! :)

Link to comment
Share on other sites

Én még arról se tudtam, hogy Yamada-nak van valami kard szerű képződménye :D Mivel a webalbummal apróbb fennakadásaim voltak ezért így hoztam nektek az avatarokat, remélem azért megteszi... :unsure:

 

Én még arról se tudtam, hogy Yamada-nak van valami kard szerű képződménye :D Mivel a webalbummal apróbb fennakadásaim voltak ezért így hoztam nektek az avatarokat, remélem azért megteszi... :unsure:

 

http://rapidshare.com/files/197622939/575_bleach_Avatars_Anime15.com_.rar.html

Link to comment
Share on other sites

Érdekesre sikeredett ez a hsz Grimmjow :D Ma......>>>!!!!! Aizen Sousuke zanpakutouja van terítéken:

 

Kyouka Suigetsu

Használó: Aizne Sousuke

 

Shikai: Kyouka Suigetsu képessége a teljes megtévesztés. Ha valaki egyszer a "hipnózis" hatása alá kerül, többé nem tud ellenálni Aizen akaratának vagy megtörni a hipnózist, még akkor se ha tudatában van annak. Aizen a shikai-t a kudakero (törj össze) paranccsal aktiválja.

 

Bankai: még nem láttuk... :(

Link to comment
Share on other sites

Húúúúú naggyon jó volt 345. manga!! Olvassa el mindenki! Ulquiorra nagyon durva!!! :rolleyes: :rolleyes: Leszedtem az avatarokat köszi szépen Grimmjow. Kérdésem már csak annyi, hogy hogyan tudom használni? Mert beraktam egy mozgót de itt nem mozog... :blink::unsure::blink::unsure:

 

Nelke03!!!!!! Ez te voltál? :angry: :angry: :angry: Azt nem mondtam, hogy a szükségesnél többször használhatod...... No mindegy. Amúgy manga télleg jó. De az elején a Rukia-sat nem vágom...

Link to comment
Share on other sites

Nos szép napot mindenkinek a mai zanpakutou Hinamori Momo-é lesz:

 

Tobiume

Használó: Hinamori Momo

 

Shikai: Tobiume pengéje különféle, jitte (japán fegyver) -hez hasonló villákat termel és kiegyenesíti őket a hossza mentén. Ebben az alakban a zanpakuto, Hinamori szellemi erejét rózsaszín színű energiarobbanásokba összpontosítja. Egy erőteljesebb támadáshoz, Hinamori bele tudja préselni energiáját egyetlen hatalmas energialabdába. A shika a hajike (csattanás) paranccsal aktiválható.

 

Bankai: még nem láttuk és nem is fogjuk :lol::D

Link to comment
Share on other sites

Ez a kis csaj volt Aizen hadnagya nem? Amíg meg nem ölte.... :rolleyes: Milyen kedves:D:D:D Ki várja már a szerdai részt? Kíváncsi vagyok mutatnak-e valamit majd a Hougyoku-ról is..... :)

 

Nem ölte meg, Hinamori felépült. Azt hittem rosszul emlékszem rá, de olvasom a mangát is és pont most kezdtem bele abba a fejezetbe amikor Hitsugaya beszélget vele.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...