Jump to content
PirateClub.hu

Azonosítatlan objektumot észlelt a Discovery űrsikló


Szergej77
 Share

Recommended Posts

Azonosítatlan objektumot láttak elsodródni a Föld felé tartó Discovery űrsikló asztronautái a jármű mögött, miközben ütést érzékeltek az űrhajó kormánylapátján - közölte az amerikai űrkutatási hivatal pénteken.

 

„Az űrhajó szokásos landolás előtti tesztjének befejezése után az asztronauták jelezték, hogy egy 1-1,5 láb (32-47 cm) hosszú, téglalap alakú tárgyat láttak távolodni a jármű jobb oldali szárnyának hátsó részétől” - áll a NASA közleményében. „Rögtön ezután - az űrhajósok leírása alapján - egy lökés volt érezhető a kormánylapát baloldalán” - tette hozzá a NASA. A földi személyzet szakértői jelenleg is vizsgálják azt a pár másodperces videofelvételt és néhány fotót, amelyet az űrhajósoknak sikerült készíteniük az azonosítatlan tárgyról.

 

A Discovery két nappal ezelőtt indult vissza a Nemzetközi Űrállomásról a Földre. Legénységének fő feladata az volt, hogy az űrállomásra vigye, és beszerelje a japán Kibo űrlaboratórium központi elemét, egy 11,2 méter hosszú és 4,4 méter átmérőjű hengert. A jármű egyben váltást is vitt az űrállomásra: Gregory Chamitoff az állomáson marad fél évre, helyette Garrett Reisman tér vissza a Földre, aki 3 hónapig volt a világűrben. A Discovery várhatóan szombaton, magyar idő szerint kora este száll le a Kennedy Űrközpontban.

 

forrás: lánhídrádió.hu

 

hmm érdekes ....mikor meghallottam a rádióban gondolkodni kezdtem , lehet mégse vagyunk egyedül :D Vagy csak az oroszok viccelték meg őket egy táviránítós valamivel.. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Én nem mondom,hogy VANNAk földönkívüliek,de azt se,hogy nincsenek!

 

Figyeljetek,ha a földön kialakult az élet,akkor máshol is kialakulhatot!

 

Aztmondják,hogy nicns kedvező életfeltétel,kitudja,hogy ami ott él,annak mi a kedvező!!

 

Szóval szeritnem...bármi lehet

Link to comment
Share on other sites

Szerintem vannak földönkívüliek, csak az Ember bemesélte magának, hjogyő van itt egyedül meg mittomén! Hát szerintem ez imba, mert kitudja... Lehet hogy több milliárd fényévre van egy bolygó ahol ugyan ilyen "Emberek" élnek, sőt, talán ők figyelnek minket, és mi nem, mivel fejletlenek vunk! Lehet szerintem létezik!

Link to comment
Share on other sites

Lehet, hogy Anettka vagy Simonyi bácsi ment vissza még 1 picit nézelődni, mert yool érezték kint magukat. :D

Anettka nem is volt az űrben :lol:

Amúgy ez tuti, hogy űrszemét. Nem mondom, hogy nincs a földön kívül élet, de ezek elég törpikék lehettek, ha 40 cm-es tárgyal közlekedtek. :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...