Jump to content
PirateClub.hu

Formula 1


Gabi89
 Share

Recommended Posts

nekem annyira nem fog hiányozni, :D valahogy sosem bírtam ,de azért nem volt egy rossz pilóta.

 

Button szaván fogta Hamiltont és a Brit Nagydíj hivatalos csütörtöki sajtótájékoztatón a nagy nyilvánosság előtt kihívta honfitársát egy megmérettetésre. Hamilton eleinte hezitált, de aztán Button azt mondta: „Mi van, ha adok 10 ezet fontot annak az alapítványnak amelyet megjelölsz, ha megversz? Mit gondolsz?"

Hamilton erre azt válaszolta: „A leginkább ösztönző dolog az, hogy ha megversz, akkor jótékonyságra fel kell ajánlanod egy kis pénzt, ami nagyszerű. De te előnyben vagy, hiszen már voltál egy triatlon versenyen és tudom, hogy ha valaki már csinált valamit, akkor a következő alkalommal jobb lesz. De benne vagyok ember, benne vagyok... rendben van."

Azonban egy óra sem telt el és Hamilton édesapja - és egyben menedzsere -, Anthony Hamilton máris közleményben visszakozott: „Lewis elfogadta a kihívást, mert jó sportember és benne van, hogy elfogadja az ilyen dolgokat, de sajnos visszavonjuk. Egy világbajnoki küzdelem kellős közepén vagyunk és erre koncentrálunk."

bakker ezek mit szenvednek itt . :lol:

Link to comment
Share on other sites

Hivatalos: Silverstone elveszítette a Brit Nagydíjat


A Nemzetközi Automobil Szövetség (FIA) pénteken kiadott hivatalos közleményében megerősíti, hogy a Brit Nagydíjnak a 2010-es esztendőtől kezdve Silverstone helyett Donington Park ad majd otthont.

Hónapok óta a silverstone-i pálya jövőjéről folytak a találgatások, a pálya üzemeltetői mindent megtettek azért, hogy eleget tegyenek Bernie Ecclestone igényeinek.

A Brit Autóversenyzők Szövetsége (BRDC) is nagyon komolyan lobbizott a Brit Nagydíj jövője mellett, sikerrel: noha 2010-től már nem Silverstone ad otthont az angol futamnak, a mezőny az angliai Donington Parkba látogathat majd.
Link to comment
Share on other sites

Hiába történelmi futam ,rengeteg probléma volt mostanság a futamma ... nem megfelelő az infrastruktura sem ... ha helyrehozzák az egész pályát és környezetét akkor visszatérhet az F1 , addig nem! Forma 1 kemény játék .. nincsenek itt érzések ....

Link to comment
Share on other sites

tesztekből és szabadedzésekből meg amúgy sem szabad nagy következtetéseket levonni ,mint tudjuk ...

Link to comment
Share on other sites

Alonso: A Renault-n kívül nem vagyok kapcsolatban más csapattal

Fernando Alonso szerződése szerint amennyiben a Renault nem végez az első háromban a konstruktőrök világbajnoki pontversenyében, úgy az év végén szabadon távozhat. A csapat jelenleg nagyon rosszul áll, a közelébe nem tudnak jutni az első háromnak, hiszen a hetedik helyen állnak. Négyszer annyi pontra lenne szükségük a mostanihoz képest, hogy elvegyék a dobogót a McLaren-Mercedestől.

 

Alonso azonban a legutóbbi nyilatkozatában kijelentette, hogy egyelőre nem gondolkodik a csapatváltáson, hanem a munkájára koncentrál. „Úgy gondolom, akkor fogok dönteni, amikor egy fontos ciklus véget ért. A nyár végén, a Belga és az Olasz futam után. Ezek nagyon fontos versenyek, ahol el kell érnünk, hogy felzárkózzunk a negyedik helyre a konstruktőri versenyben. Ezek után lesz elég időm arra, hogy átgondoljam a következő vére való lehetőségeimet"

 

Alonso és a Renault nincs könnyű helyzetben, hiszen el kell dönteni a csapatnak, hogy mennyi energiát fektetnek a jelenlegi autóba, és mennyit az új kifejlesztésébe.

 

„Nagyon fontos a csapatnak az év végi pozíciónk, de amint lehet dolgoznunk kell a jövő évi autón is. Nem mindegy, hogy a hetedik, vagy a negyedik helyen végzünk. A célunk a negyedik hely, amire képesek is vagyunk. A következő időszakban párhuzamosan két projectre is figyelemmel kell lennünk. Az egyik az R28-as, a másik az R29-es." -mondta Alonso.

Link to comment
Share on other sites

Még hogy nem izgalmas a szezon :D

Mikor láttunk 2. heyről rajtolni egy Red Bullt?? :D

2 finn az első 3ban :D Webber a 2. helyen , ennél jobb nem is lehetett volna , holnap remélem meglesz a finn 1-2 , Webber meg jönne a 3. helyre :D

Áááááá de jó volt ... ezért már megérte felkelni :D

Micsoda futam lesz holnap :D

Link to comment
Share on other sites

Szerintem két merci és egy ferka végez majd a dobogón.Kova feltartja majd kimit ,webbert lerajtolja hamilton és kimi is . Szinte minden az első körön és a taktikán múlik majd. Massa meg elég pocsék helyzetben van,talán 3 helyet előre tud majd lépni de lehet nagyon meg van tankolva.

Link to comment
Share on other sites

Hill: Lewis még tapasztalatlan

A korábbi Formula-1-es versenyző, Damon Hill úgy véli, hogy az idei évad különösen izgalmas a változó erőviszonyoknak köszönhetően. Kimi Räikkönen, Lewis Hamilton, Robert Kubica és Felipe Massa is állt már a tabella élén.

Hamilton azonban csak most barátkozik a nagy elvárásokkal. "Hatalmas a nyomás, mert mindenki sikert vár tőle. De majd megedződik. Michael Schumacher is tudja, hogy hatalmas nyomás nehezedik egy versenyző vállára." – jelentette ki Hill.

"Még nincs elegendő tapasztalata. De még csak most kezdte el a pályafutását."

aha, persze.
Link to comment
Share on other sites

Na ez év eddigi legnagyobb versenye!

Hamilton bebizonyította , hogy nagyon tud versenyezni és hogy pokoli gyors , ha nem bakizik :D

Heidfeld is jól ment , Barichello pedig a nap hőse :D

Kimi is visszahozta a lehetetlen és csak meglett a 4. hely :)

Nagyon nagy verseny volt :D

 

Massa teljesítményét nem kommentálnám .... :D

Link to comment
Share on other sites

hamilton:szép,szép,szép ! A merci jól taktikázott és hamilton jól ment.

kova:elbénázta ,de azért szerzett pár pontot.

Ferrari:taktikailag 0.

Massa :lol: megcsinálhatta volna azt mint kubica...

Kimi:valóban az eltaktikázás után a maxot kihozta ,szép.

honda:örüljenek amíg lehet,sok ilyen nem lesz :P

bmw:heidfeld szépen előzgetett amikor kellett,jó az a 2 hely.Kubica meg túlhúzta.

Link to comment
Share on other sites

A konstruktőri VB -t a FERRARI vezeti. ;)

+ Massa és Kimi se áll rosszul az egyénibe.

Ma látszott hogy a Ferrarinak hiányzik Jean Todt, nem volt aki számolgasson.

 

Massa teljesítményéről csak annyit hogy a pénteki bukás után az autója nem volt 100%-os szal sztem nem ő volt a béna hanem a verda nem volt OK.

Link to comment
Share on other sites

Kimi nyilatkozata

„Csalódott vagyok, de azt is tudom, hogy lehetett volna sokkal rosszabb is. Lehetőségünk volt arra, hogy megnyerjük a versenyt, de hibáztunk az első boxkiállásnál azzal, hogy fenntartottuk ugyanazt a szett gumit, mivel arra számítottunk, hogy javulni fog a pálya állapota. Együtt döntöttünk, egy csapat vagyunk és együtt nyerünk, együtt veszítünk. Jelenleg nem alakulnak túl jól a dolgok számomra, ha figyelembe vesszük mi minden történt az elmúlt versenyeken, de vezetek a világbajnokságban - még ha holtversenyben is Felipével és Lewis-zal. Tudjuk, hogy nagyszerű potenciál áll rendelkezésünkre, de mindent a helyére kell tenni ahhoz, hogy kihozzuk ebből a legtöbbet."

azok után hogy 3 verseny elment úgy hogy önhibályán kívűl pontokat veszített.

ez az ember igazi sportember

Link to comment
Share on other sites

áh ez a duma hogy kevesebbett fogyasszon a kocsi ez csak a sajtónak szól ,ilyen állszent szöveg, az a baj hogy ezt az emberek be is veszik.

amúgymeg mit hisztek a csapatok nem ölnek milliókat arra hogy minél kisebb fogyasztással minél nagyobb teljesítményt érjenek el, mert elárulom a titkot ezt csinálják.palik is utalt már párszor erre

Link to comment
Share on other sites

Szépen piruletezett Massa, Hamilton szépen csinálta a dolgát, Kimi az megvan átkozva mert nála pechesebb pilota nincs a forma1-ben. Azért mert most a Ferrariknak most nem ment jól nemfogom a Mercit éltetni, mert ezt a hibájukat a következö futamokon kamatostul viszaadják, szoval Ferrari 1-2 lesz legközelebbi futamon nem kell öket félteni. ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...