Jump to content
PirateClub.hu

1 üveg vodka húzóra -egy orosz DIÁKTÓL-


Creoque
 Share

Recommended Posts

az nem 50 perc múlva, hanem 0.5 liter vodka :D de amúgy szép teljesítmény, én ha csak kortyolom a vodkát már a hányinger kerülget :D de a srácban sem volt sokáig az tuti... merülő koktél :D lement, körülnézett, és visszajött :D :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

Az igen úgy kell azt... a végén még bele is fekszik :D :D

 

dec 25. ig a kedvenc italom volt a vodka...azóta..ránézni se

én hasonlóképpen voltam a hubertus-szal egy bizonyos nyári házibuliig... :lol:

Link to comment
Share on other sites

Én a pálesszel vagyok így, megittam 2kupica meggyeset(házi) 3liter sörre és sugárban hánytam az emeletről, azóta már a szagától is rosszul vagyok, a gyerek is lehet így érez majd ezután a vodkával!

Link to comment
Share on other sites

hümmm, gondlom hallottatok már az alkoholmérgezésrő? Ez nem vicc gyerekek, ebbe bizony bele is lehet halni. Gondoljatok bele, üres gyomor esetén már egy feles elfogyasztását is érezni lehet. És mi van ha a tízszeresét küldöd be egyszerre. Egy kicsit nagyobb felületen szívódik felfelé az alkohol. Egyébként pedig nem árt ha tudja az ember, hogy az égetet szeszek fogyasztása azonnali fekéjt okoz a gyomorban. Ezért fáj a gyomrod másnap, ha sokat piálsz.

Ezt a mutatványt senkinek nem ajánlanám. Főleg nem azoknak, akik csak hétvégén piálnak és esetleg eljutottak arra a szintre, hogy egy este beküldtek fél liter töményet. Nem mindegy, hogy 6-8 óra alatt iszol meg "fél litert", vagy 6-8 másodper alatt. Az sem mindegy, hogy mit iszol, mert lássuk be, a gyümölcsös vodkát és a kalinkát nem lehet egy lapon emlegetni, mert a tömegszázalékuk erősen eltér (duplája). És akkor még ezekről a hatvan meg hetves százalékos borzalmakról nem is beszéltem...

Egy masszív alkoholistának nem olyan nagy probléma beküldeni a szervezetel megszokatott mennyiséget, de kezdő piásként bele is hallhat az illető, ha nem hívják ki időben a mentőt.Az biztos, hogy nem ússza meg gyomormosás nélkül az aki, húzóra megiszik fél liter töményet!

 

Csak ésszel!

 

...nem akartam kioktatni senkit és terrmészetesen mindenki annyit és úgy iszik, ahogy akar. Csak nem szeretném, ha bárkinek is baja lenne a hülyeségből kifolyólag.

Link to comment
Share on other sites

kopec teljesen egyetértek veled egyébként, a tömény piával baromra kell vigyázni mert megcsap mint az ipari áram.

 

Az orosz hülyegyerek nyílván nincs tisztában azzal hogy akár az életével játszhat egy-egy ilyen üveg beszlopálása közben. <_<

 

De ettől még humorba való vidijó :)

Link to comment
Share on other sites

Nekem is van egy hasonló élményem :) Haverommal vettünk két vodkát a (3 dl-eset) és magaban megittuk, két húzásra. Aztán mentünk be partyzni. Bent a helyen ráittunk még fejenként két sört és nagyon készek lettünk. Rádöltünk az asztalra és 10 perc múlva a biztonságiak kidobtak minket, és a rakparton hánytunk XD Nekem ez a szép emlékem van a vodkáról :D

Link to comment
Share on other sites

Creoque! Kicsit féltem a hozzászólástól és vártam a "ha nem tetszik ne néézzzed " típusú hozzászólásokat. Örüök, hogy megerősítettél és nagyon igazad van az "ipari árammal" :) kapcsolatban. Számomra az a vicces , hogy szegény srácnak ilyen remek barátai vannak, hogy infó órán felveszik azt, miként a cimborájuk a saját hányásában fetreng. Kíváncsi vagyok, hogy a tanárnéni mennyire tolerálta a dolgot. Lehet, hogy kezdő iszákos barátunk kapott egy feketepontot...

Link to comment
Share on other sites

dec 25. ig a kedvenc italom volt a vodka...azóta..ránézni se :D

csatlakozom... nekem addig volt a kedvencem amíg kb 3x2,2-t le nem nyomtam egy bulin... (még mielőtt bementünk akartunk "bemelegíteni"... asszem sikerült ) még régebben... akkor voltam először részeg... :huh: elég durva volt... (azon a bulin 10 k-t ittam el... :( )

de legalább többet nem csináltam olyan esztelenséget... :mellow: meg volt az intő példa... :huh:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...