Jump to content
PirateClub.hu

Szerelmes vagyok a játék-nénibe!


enisz
 Share

Recommended Posts

Jó eséllyel pályázik minden idők leghülyébb cikk-címének díjára a Kisalföld.hu, a 13 éves WoW-függő srác történetének csomagolásában. És van blikkes feldolgozásunk is:

 

lapkicsi.jpg

Katt a képre, a teljes cikkért

 

Néhány érdekesség:

 

  • A gyermekpszichológus, aki úgy gondolja, ?ő már túl idős ahhoz, hogy megértse miről beszélnek a mai gyerekek?
  • Anyuci konklúziója: ?Borzasztó, hogy mire képes a számítástechnika.?
  • És kontrasztként a második pszichológus, aki fején találja a szöget: ?A függés egy pszichés betegség, aminek a hátterében nagyon sok tényező állhat. Itt feltételezhető egy-egy olyan család, ahol csak akkor figyelnek a bajra, amikor az már betegséggé válik. Például miért nem tűnt fel a szülőknek, hogy a serdülő gyerek naphosszat a gép előtt ül??
  • A Blikk kivette a cikkből a pszichológus értelmes mondatait, viszont ügyesen összemosta a karakter és a játékos fogalmát.
Forrás: http://blackravens.net/
Link to comment
Share on other sites

Egy újabb csámcsogni való hír a videójáték elleneseknek.... mert egy hülyegyerek ilyet mond máris a játékipart károsítja meg!

A szülő helyében nem irogatnék az lapoknak ilyeneket, mert ezzel is azt bizonyítja hogy sz@r ember, aki még a gyerekét sem tudja felnevelni ezért bedobja a gép elé.

Link to comment
Share on other sites

Nem is igazán értem, hogy hogy lehet valaki szerelmes egy számítógépes animáióba. És akkor még azt mondja a gyerek, hogy volt már szerelmes, tudja hogy mi az. Szerintem ha ezen a színvonalon van, akkor lövése sincs az egészről, nemhogy azt tudja, hogy mi az hogy szerelem.

Link to comment
Share on other sites

Ez durva... valóban szerintem a mai fiatalok már hamar megismerkednek a számítógéppel 6 éves körül...és függővé válnak , legalább is nagyobb része...

Az meg hogy szerelmes lesz egy animációba....hát.....nem értem én a mai fiatalokat.... :) inkább a lányokat nézegetné a suliban..... :)

 

Link to comment
Share on other sites

Jóhogy nem azt írták hogy egy qrvába hiszen hogy játsz vele fizetni kell érte... nem is keveset:P Sztem csak pénzcsinálásnak írták ezt a cikket....Egy 13 éves gyerek nem fog Szerelembe esni egy hülye "ponthalmazba".... Ez egy kamu... Sztem

Link to comment
Share on other sites

Amúgy meg nem hinném h annyira beteg a csabika...egyszerűen (lehet) megismert 1 számára természetileg tetsző lányt (remélem), különben is ha már egyszer szerelmes belé akkor azt valahogy lehet közölte vele és ha rendes az a másik játékos felvilágosítja a szerencsétlent h bazdki én fiú vok.....

 

Sok nő játszik a Guild Warsal is amivel én játszom pl 2 klántársam párkapcsolatban él a lány 19 éves a srác pedig 18...

 

Na meg a másik ha az ember msnen ismerkedik meg 1 lánnyal,nővel akkor az msnbe zúg bele?

 

Torzított ez a cikk sztem...nem csoda hisz blikk cikk....

Link to comment
Share on other sites

Vazz, ez se lehet normális. AZ ilyenek miatt vádolják minden rosszal a játékokat. Azt mondta hogy volt már szerelmes. Képzelem milyen lehetett az, 13 évesen szerelmesnek lenni. Ráadásul a WoW női karakterei nem is olyan szépek, pláne egy ork vagy egy troll warrior :blink:

Link to comment
Share on other sites

Szerintem simán félreértették, nem a karakterbe lett szerelmes, hanem a karakter gazdájába, aki feltételezhetően egy Anna nevű lány. tök ugyan az mintha chaten ismerkedtek volna össze csak itt lehet hentelni is a beszélgetés mellett.

 

"Bazze a lábujjamra ejtettem a gépházat, borzasztó, hogy mire képes a számítástechnika."

EDIT : Elolvastam a kommenteket és örülök, hogy többen is az én véleményemen vannak :P

Link to comment
Share on other sites

szerintem ez annak a hatása, hogy a mai fiatalok ezen nőnek fel. már 4-5 évesen ott figyel nekik a pentium dual core, és inkább otthon ülnek és játszanak, minthogy kimozduljanak valahova... bezzeg az én időmben :)

 

 

Evvel az a kifogásom van hogy én igaz végig gép előtt voltam majdnem a tavalyi nyarat.... /Jó azért elmentem ide-oda strand haverok meg minden..../ És még WoW-oztam is.... :D De nem lettem "szerelmes" a saját karimba de még egy vad idegen bácsiéba sem.... Igaz másba láttam aki élő.... de feleslegesen de az nem ide tartozik....

 

Ez nem szerelem hanem függöség nekem is volt ilyen időszakom hogy nem tudtam meg lenni nélküle még ha nem csináltam is semmit csak legyek a közleébe de kinöttem belőle mert nekem adtak feladatokat meg hasonlók amivel lekötöttek hogy ne a gép ellött legyek... Vele is meglehetett volna csinálni... Jó nem kell kimenni búzát kapálni meg semmi de ágyazás... terítés vagy mosogatás vagy vmi hasonló apróságok vagy kis kerti munka....

 

Ez meg a másik a legjobb gép várja már lassan az anyuka hasában is meg a legmodernebb mobilok.... Legyen jó nekik mert ha gyerekem lesz egyszer én is azt akarnám de nem igy mert evvel már "megrontják" szegény lurkót....

 

Szerintem simán félreértették, nem a karakterbe lett szerelmes, hanem a karakter gazdájába, aki feltételezhetően egy Anna nevű lány. tök ugyan az mintha chaten ismerkedtek volna össze csak itt lehet hentelni is a beszélgetés mellett.

 

"Bazze a lábujjamra ejtettem a gépházat, borzasztó, hogy mire képes a számítástechnika."

EDIT : Elolvastam a kommenteket és örülök, hogy többen is az én véleményemen vannak :P

 

Egyik osztárssamnak is igy lett barátnője.... De hát netes ismerkedés messze távolság kb 120 km egyik se hajlandó menni a másikhhoz....

Link to comment
Share on other sites

Szerintem simán félreértették, nem a karakterbe lett szerelmes, hanem a karakter gazdájába, aki feltételezhetően egy Anna nevű lány. tök ugyan az mintha chaten ismerkedtek volna össze csak itt lehet hentelni is a beszélgetés mellett.

 

 

tök romantikus lehet két randi között hentelni :D

Link to comment
Share on other sites

Miért? Ha van igazi nőd és véletlen egy játékot nyomtok akkor tök vicces hogy este meg ha véletlen nem együtt vagytok és mégis elmentek együtt hentelni

Sajnos a nőm GW-zett én meg COztam de attól még jó lett volna

 

Szülinapjára meg adsz neki valami ritka itemet

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...