Jump to content
PirateClub.hu

Szerelmes vagyok a játék-nénibe!


enisz
 Share

Recommended Posts

Miért? Ha van igazi nőd és véletlen egy játékot nyomtok akkor tök vicces hogy este meg ha véletlen nem együtt vagytok és mégis elmentek együtt hentelni

Sajnos a nőm GW-zett én meg COztam de attól még jó lett volna

 

Szülinapjára meg adsz neki valami ritka itemet

 

Jujj az uccsó modnatodon elgondolkodtam hogy te ember vagy-e :D nem tudom az enyém még ha együtt gamelnék vele akkor is jobban ürülne valami kézzelfoghatónak :D

Link to comment
Share on other sites

És mi van akkor, ha Csabika egy pattanásos, ápolatlan dagadék, akit anyuka-apuka nagyon elkényeztetett, és magába a kockulásba szerelmesedett bele? Gondolta, legalább a gép nem utasítja el :D Max, ha ledobja a szerverről, de azt még mindig jobban tudja kezelni, mintha egy csaj dobná...

 

Képzelem mibe lehetett szerelmes a maga 13 éve alatt...

 

Nagyon szánalmas :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Sok nub! Bezzeg az én időmben, jó öreg commodore 64-en játszottam, és érdekes módon, nem lettem szerelmes egyik összefosott kinézetű kockás textúrába sem :D 14 voltam amikor megkaptam az első gépem (commodore után) és érdekes, addigra már kialakult egy normális kép bennem, hogy mi hülyeség, mi nem...

Anyucinak meg úgy kell, ha képes állandóan fizetni azért, hogy egy értelmetlen hülyeséggel játszon a fia, úgy kell neki. Meg amúgy is, nem egy játékban/játéknak kell élni, de ha mégis annyira függő, tanuljon meg cs-vel játszani és menjen el egy netklubba spanolni, nem? :D

Link to comment
Share on other sites

ezt a hírt már 1 másik oldalon olvastam pár hónapja :D jómagam is WoW ozok, ismerek 1 csomó csajt aki játszik, nagyon jó fejek meg minden de elég nehéz lenne beléjük szeretni :lol: viszont abba van valami hogy sokan azért merülnek el a gépbe mert az legalább nem ugat vissza, nem cseszteti, nem fikázza, nem utasítja el. bevallom 12-13 éves koromba nekem is volt ilyen időszakom hogy tele volt a t*köm mindennel és inkább kockultam...de ez azért már durva...és szerintem nem a kis srácot kellene szidni hanem a szüleit, hogy hadják naphoszat kockulni és nem zavarják ki a haverjaival....

Link to comment
Share on other sites

eredetileg ezt a hírek témába tettem, de modi áthelyezte humorba... mondjuk megértem :D

 

és denny, neked is igazad van... régebben engem is állandóan kizavartak, mer jó idő volt, de inkább itthon játszottam volna... akkor nem csipáztam a szüleimnek ezt a megmozdulását, de így utólag már hálás vagyok nekik... a gépen kívül is van élet... nem is akármilyen :)

Link to comment
Share on other sites

én inkább a gumiszobába tettem volna.. én az ilyen dolgokon valahogy nem tudok nevetni.. túl nagy hatással vannak a mai fiatalokra a játékok.. nem mondom én is játszottam kiskoromba de idáig nem fajult volna soha.. sajnos ez van a cigarettával és a droggal is, az emosokról már szót sem ejtek.. masszív elzárkózottság ami egy ideig megy de mikor a nagybetűs életben kell helytállniuk ahol nincsen se save se load se restart se cheat akkor kezdődnek az igazi gondok.. én a cikkből azt is levonnám hogy ez a szülők hibája is, természetesen nem 100%-osan de tehetnek róla..

ez az én véleményem, sajnos nagy bajok lesznek még, amiket még előre sem látunk/láthatunk..

 

dm

Link to comment
Share on other sites

én a cikkből azt is levonnám hogy ez a szülők hibája is, természetesen nem 100%-osan de tehetnek róla..

 

"is" ... nem értek veled egyet... teljes mértékben a szülők hibája. ha jobban belegondolsz, ki veszi a gyereknek a dupla magos, 4 giga ramos, sli kártyás erőműveket?

 

amikor én voltam kicsi, akkor még a 386, meg a 486 volt a "menő" 4 mega rammal. akkoriban még nem voltak ilyenek, hogy egymást agyonlövik a gyerekek, meg halálra verik a másikat, mert ezt látták az egyik játékban.

 

 

és ahogy mondtad is... ki tudja, hogy hova fajul még? :unsure:

az a szomorú, hogy egyre több ilyen esetről lehet hallani...

Link to comment
Share on other sites

igazad van enisz csak minden szülő természetesen a legjobbat akarja a gyerekének csak átesnek a ló túlsó oldalára, de ettől még nem hibáztatnám 100%ban őket.. ehhez kell egy gyerek is akinek ilyen a felfogása...

én is emlékszem a 386/486-osokra sőt még a comodore-ra is és azok voltak sztem a szép idők.. akkor még jóérzéssel és érdekességekkel leptek meg azok az idők és játékok.. manapság már azért sem játszom mert a jétékélmény elveszett.. ez igaz a filmekre is.. egyszerűen semmi igényeset nem képesek csinálni, tömik ezt a sok vackot és h ilyen olyan szuper grafikája van stb..

az én gyerekeim nem fogják a szájukba kapni a sült galambot, inkább mozogjanak és sportoljanak és zenét tanuljanak..

ezért tart itt a világ mert ilyen "degeneráltá" teszik..

Link to comment
Share on other sites

mondasz valamit. de egy gyerek hogyan döntse el, hogy mi a jó és mi nem? honnan tudja, ha a szülei erre nem tanítják meg? (pl nem zavarják ki játszani, ahelyett, hogy hagyják kockulni egész nap? ) lehet, hogy nem minden a szülők hibája, de a nagyobbik fele az ő vállukat nyomja

 

én már nagyon régen ültem le úgy gép elé, hogy na most végigviszek valamit, addig fel se állok. mostanában viszont inkább kimozdulok. meguntam. előbb utóbb mindenki. csak van, akinek kicsit erősebb kapcsolata van a gépével, mint amilyennek lennie kéne (már ha kell lennie)

 

mostanában nálam a kockulás abban nyilvánul meg, hogy játszok fél órácskát valamivel, és már meg is unom. inkább tanulok, meg valami érdemi munkát próbálok művelni.

 

de egy gyereknek nem az jön le, hogy a számítógép munkaeszköz, hanem játékgép. és valóban, ma már azér jönnek a durvább gépek, hogy a játékok fussanak. teszem azt, egy wordnek nem kell 4 giga ram, meg dupla magos proci :)

Link to comment
Share on other sites

hát igen...

 

én sem bírok már végigjátszani semmit..

néha havonta-két havonta van egy lan party de az is inkább a hülyéskedésekről meg iszogatásról szólnak...

én munkám miatt is számítógép előtt ülök és abszolút nincsen kedvem még otthon is vagy a tévé vagy a gép elé leülni...

kérdés h ez a nagy "jólét" milyen rossz dolgokkal párosul.. egyenlőre annyi kecsegtető dolgot nem látni.. :(

egyre több az öngyilkosság, naponta üt el valakit a vonat mert befekszik, meg elvágja az ereit.. szörnyű

a mi korunkban is voltak tom és jerry-k de eszünkbe sem jutott hogy szétlőjjem a haverom fejét, vagy h kiugorjak a száguldó vonatról.....

és a kérdésem h érdemes-e ilyen világba gyereke(ke)t vállani ha hiába nevelem otthon őket ha egyszer az iskolatársai/környezete/haverjai defektesek!!??

nem velem van napi 8-9 órát ha meg haza is jön akkor is egy kis időt lehet vele az ember (természetesen a hétvége kivételével) mert már mehet is mindenki aludni a következő nap miatt...

mindezek ellenére bizakodó vagyok és akkor is lesz kölköm.. :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...