Jump to content
PirateClub.hu

Hibák, Észrevételek Bejelentése


tibiole
 Share

Recommended Posts

Éjfél előtt általában kevesen vannak fent az oldalon (mint pl. most), ilyenkor gyorsan betölt és nem szoktam IPS hibaüzenetekkel találkozni. Esetleg amit ki lehetne próbálni, hogy az Apache konfigjában kisebbre venni a Timeout értékét és kikapcsolni a KeepAlive-ot. Aztán figyelni mi történik...

 

Ha már az optimalizálás sem segít, akkor meg új szervert kell venni a már meglévő mellé, ezen nincs mit gondolkodni.

 

Napközben egyébként használhatatlan az oldal, kb. minden 20. frissítésre jön csak be az oldal és akkor is 5-7 percig tölt. A felhasználók számának a korlátozásával meg az a baj, hogy hiába állítod be hogy max. 100 usert szolgáljon ki a szerver, ugyanúgy randomszerűen dobálni fogja a "túl sok felhasználó van az oldalon, várj egy kicsit" típusú hibaüzeneteket, mert ugye nem tudsz olyat beállítani, hogy pl. józsefet most ne engedjük be, julinéni bejöhet, hát a márk is jöjjön be, pistabácsi majd este...

Link to comment
Share on other sites

Olvasgattam az oldalakat,az észrevételeket.

 

Nekem ips drive error-t kiírja bejelentkezésnél néha;keresésnél szinte mindig;oldalbetöltésnél 10 alkalomból 6szor;

meg ha valamit akarok hozzászólni a fórumhoz és gépeltem már elég sokat, akkor is néha,mondjuk 10-ből 5-ször.

Kivétel nélkül így van ez 00:00-kor,reggel 7:00-or,de délután is.

Éjfél után talán a legkevesebbszer van gond, dehát én nem szoktam éjjel gépezni,netezni, akkor aludni szoktam, lehet hogy bennem van valami hiba hogy nem éjjel gépezek, akkor bocsánat.

Nem vagyok egy nagy zseni ilyen téren, de ez szerintem nem túl jó.

Link to comment
Share on other sites

Sziasztok!

 

A Music téma nem elérhető már 2 napja számomra, az alábbi hibaüzenetet kapom:

 

Warning: mysqli_query() [function.mysqli-query]: (HY000/1194): Table 't' is marked as crashed and should be repaired in /var/www/pirateclub/forum/ips_kernel/class_db_mysqli_client.php on line 612

IPS Driver Error

 

There appears to be an error with the database.

You can try to refresh the page by clicking here

 

Nem tudjátok mi lehet a probléma?

 

Link to comment
Share on other sites

Ezt már nem hiszem el!

Hiába írták le, hogy mi a baj,hiába mondták, hogy dolgoznak a hibán,hiába jelentették, hogy legyetek türelemmel,hiába szól erről már két oldal.Még mindig vannak olyanok akik megkérdezik, hogy "Nem tudjátok mi lehet a probléma? Annyira idegesít ez a IPS Driver Error. "

 

-A Windows 7 topikban is ugyanez folyik.Hiába írjuk le, hogy hogyan kell aktiválni a legutóbbi frissítés után,hiába rakunk be részletes leírásokat,hiába linkeljük be a legújabb aktivátorokat.Az összes (!) megoldás működik!

Ennek ellenére pár csökkent értelmi képességű egyed mindig megkérdezi "Akkor most, hogyan kell aktiválni a Windows 7-et?"

 

Ugyanúgy mint itt az IPS Driver Errort.

 

(A századik eset után már nem birok szebben fogalmazni ezért elnézést kérek a moderátoroktól és a normálisan fórumozóktól.)

 

Olvassuk már el az előző hsz-eket, esetleg az előző oldalakat is!Mint említettem a kérdésekre a válaszok ott vannak.

 

Magam is megkérdeztem kétszer de választ kaptam a hsz-emre és azóta hagyom a dolgot.Majd megjavítják egyszer a szervert.

 

De amit "páran" művelnek az egyszerűen agyrém...

 

Igen és "iPhone » it's everything!" :lol:

Link to comment
Share on other sites

Tudod nem mindenkinek van ideje átböngészni a rengeteg hozzászólást (hiába a kereső, ott is sok a találat), de ennek ellenére szeretne gyorsan értesülni... Úgy tudom van egy blog oldala a fórumnak. Illene oda kiírni, vagy esetleg a főoldalra kitenni és akkor máris nem volna ennyi "csökkent értelmi képességű egyed". Vagy csak átnevezni a téma nevét ideiglenesen, hogy a hiba kijavítása folyamatban. Vagy Twitter-t használni esetleg. Sok módja van már a felhasználók egyszerű értesítésének.

 

Nem kell mindenkit zsigerből leugatni. Ami neked egyértelmű az másnak nem feltétlenül az, de ettől még nem csökkent értelmiségű.

 

És ha a moderátorok magukra veszik, vagy sem én így látom. Pozitív kritikának szántam a dolgot.

 

Ennek ellenére kedves Kr@sstheon1y köszönöm, hogy 100. eset után mégis válaszoltál.

Link to comment
Share on other sites

Az utolsó két oldalról volt szó.Azt el lehet olvasni nagyon könnyen.

 

A blogot én is megemlítettem már de sajnos valamiért nem használják.De ha az oldal nem működik akkor a blog sem jó.A Twitter még jó ötlet is lehetne.

 

Mindenkinek egyértelmű lenne hiszen ezen az oldalon is leírtuk (pár hsz-el fentebb) a problémát.Csak képtelenek visszaolvasni 5 hsz-t.

 

Nagyon szívesen!Ha kell akkor a 200. eset után is készségesen és nagyon kedvesen fogok válaszolni. :)

Link to comment
Share on other sites

Én sem értem, hogyha nem "bírja"a szerver, akkor miért van nyitott regisztráció? Taán versenyzünk valamelyik másik nagyobb fórummal? :) Az olyan regisztrációkat, ahonnan már 2-3 hónapja nem volt bejelentkezés, szó nélkül törölném, és a szabad regisztrációt is kikapcsolnám.. :) Minek még jobban terhelni, ha úgyse bírja.

Link to comment
Share on other sites

Szerintem sem kell leszólni ha valaki kérdez, és öszintén én azzal nem vagyok boldogabb hogy beirták valahova hogy dolgoznak rajta,nem okos tóbiás akarok lenni,de ha valami hozzáértő megirná mi ennek az oka akkor mindenki tudná pl hogy 500 ember akar bejönni de a cucc csak 200-at bir el és ebből adódik a dolog! Amúgy meg itt senki nem néz meg minden topicot mert vagy nem jó vagy nem érdekli vagy aki melózik pl megnézi a film részleget vagy ami érdekli és annyi!

Senki nem születik számitógépel a zsebében és az általánositás igen durva,mert én ehez nem értek azért kérdezek,de sok fórumon az a baj ha valaki kérdez hülyének titulálják,pedig lehet 100X okosabb mint aki degradál! Szóval a téma még mindig adott az oldal igy nem kóser ennyi! Szóval engem spec zavar a jelenség és nem rossz idulatból kérdezem miért van ez hanem azért mert szeretek itt nézelődni,de a error üzit kapok akkor elmegy a kedvem az oldalon való léttől!

Link to comment
Share on other sites

Mostanában (1-2 napja) gyorsulást érzek, kevésszer találkozom az "ISP driver error" hibaüzenettel. Nem tudom, hogy csináltatok-e valamit a szerveren mostanában, vagy csak velem kivételezik a szerver, de ez már elfogadható, nem kell percekig az oldalra várni.

Link to comment
Share on other sites

Szerintem az nem megoldás, hogy a keresést leállították. (Szerintem nem állították le, csak lassú a szerver) De ha mégis leállították volna, akkor meg fog növekedni az olyan topicok száma, hogy "Vki tud linket adni az x.y programhoz?". Lehet, hogy fent van a program az oldalon,de 30-40 oldalt nem hiszem, hogy végig fog bogarászni.

 

Na pacsi

Link to comment
Share on other sites

Lehet, h. csak az adatbázis hiba helyével van kapcsolatban:

 

Games-ben, movies-ban pl. most is megy a keresés a Musicban viszont tegnap este óta pl. egyszer sem, s nem is igazán próbálkozik :)

Link to comment
Share on other sites

Én sem értem, hogyha nem "bírja"a szerver, akkor miért van nyitott regisztráció? Taán versenyzünk valamelyik másik nagyobb fórummal? :) Az olyan regisztrációkat, ahonnan már 2-3 hónapja nem volt bejelentkezés, szó nélkül törölném, és a szabad regisztrációt is kikapcsolnám.. :) Minek még jobban terhelni, ha úgyse bírja.

Attól, hogy a regisztrációt bezárjuk, még a szerver állandó terhelése megmarad, mivel az oldalon böngésző felhasználók ugyanannyian lesznek szinte, csak csekély különbség lenne. :)

Link to comment
Share on other sites

Igen, de le merem foghadni h több mint 1000 regisztráció inaktív :) Ki lennének törölve, akkor gyorsabb lenne :) Nem az számít, hogy akkor milyen lenne (mondjukaz is), de inkább az, hogy lássák a felhasználok, h próbálkoznak az adminok :)

Link to comment
Share on other sites

Sziasztok

 

Nekem egy olyan próblémám lenne hogy felhasználókat nem lehet egyáltalán keresni. Ezt úgy értem hogy rá megyek felhasználok és ott be írom a nevét és rá megyek a keresésre és azt írja ki hogy nincs találat( Próbáltam saját magamat is megkeresni. ) A másik próblémám az lenne hogy az általam indítót témákat az adatlapomon csak egy részét jeleníti meg ez mitől van vagy hol lehet a teljes listát megjeleníteni.

Bocsi ha már olyan problémáról írtam amiről tudtok. (Bevallom nem olvastam végig mind a 14 oldalt.)

 

Üdv:

 

Fecó

Link to comment
Share on other sites

Sziasztok!

Jó lenne ha valamit csinálnátok az oldallal mert tetű lassú !Mire belépek 1 hét :rolleyes: csak az ember kedvét veszitek el a forumozástó !Volt már rá példa azért nem jöttem fel mert már nem győsztem várni!l Sok sikert!

Link to comment
Share on other sites

Kedves értelmes hozzászóló!

Ha visszaolvasod az előző hsz-eket akkor választ kapsz arra,hogy miért tetű lassú az oldal és miért egy hétbe tart egyeseknek belépni.Ha meg ez elveszi kedvedet a fórumozástól akkor lehet keresni más oldalt.Az fórummal te is tudsz valamit csinálni.

Vegyél egy új szervergépet.Nem fogunk ellenkezni emiatt.

Megértésedet köszönöm.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...