Jump to content
PirateClub.hu

Hibák, Észrevételek Bejelentése


tibiole
 Share

Recommended Posts

Nos,tudom ezért jönni fog a megkövezés,de mindegy,állom a záport! Szóval az ESET smart security nevű programtól javaslom szabaduljatok mielőbb,mert igen nagy galibát tud okozni! :angry: Nekem speciel múltkor az oprendszeremet cseszte szét! néhány system32 fájlt vírusosnak talált,és ő úgy gondolta,hogy eldönti helyettem mi a jó,és nem tudtam mit tenni ellene!(egyébként meg fizikális képtelenség hogy vírusos voltak a fájlok,mivel előtte fentvolt régen egy nod32,meg neten sem volt azóta hogy totálisan újratettem a windowsomat!) Előtte egy régebbi verziójú nod32 volt fent,így csak frissebb program verzióját tettem fel,mert mondom mért ne? Hát nagyon megszívtam! LEGALÁBB 6 system32 fájlomat törölte a nod,és újraindítás után totálisan használhatatlan volt a windowsom! Jelenleg Kaspersky Internet Security van fent,és tökéletesen működik! Amióta sikerült hozzá serial számot szerezni,és nem trialos,azóta meg még jobb!

 

Hát, van ilyen. Senki nem akarja elhinni, hogy a kártevőkkel teli, letöltött, "faszagyerek féle" Windows-a beteg (pl. a Blacksheep féle), inkább átkozza a biztonsági programot. Biztos az a sz...

Érdekes, az én Windows-om nem bántja, sőt.

Link to comment
Share on other sites

a vírusok és azok keresője

 

hi-)

 

Egy kicsit belekotyogok: bármilyen víruskeresőt használhatsz, az oprendszert egyik sem teszi tönkre, ha nem törölsz, hanem karanténba helyezel - be lehet állítani.

Ha már ott van, az a vírus nem fog még egyszer a gépedre települni, mert csak azt látja, hogy van már belőle egy a gépen, azt, hogy nem tud kárt okozni a karanténban - nem észleli.

És egy teljes víruskeresés előtt ki kell kapcsolni a biztonsági mentés funkciót, nincs értelme a fertőzött dolgaidról biztonsági mentést készíteni...

Ami meg a keresés funkció megszűnését illeti - külsősként 2 dologra tippelek: vagy ki lett véletlenül kapcsolva a funkció ( amit nem nagyon tudok elképzelni), vagy valamilyen felügyelet kóstolgatja az oldalt...

 

Remélem nem írtam nagy marhaságokat ;)

Link to comment
Share on other sites

Régóta tudom, hogy a blog és maga az oldal egy szerveren van ami szerintem elég nagy baj.

 

Úgy értettem, hogy miután működik a szerver beírjátok, hogy az "oldal Szept 22.-én és 23.-án szünetelt mert lemezhiba volt a szervergépen."

Így mindenki értesülni fog a kimaradásról.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Hello Pirate club tulajok vezérek, üzemeltetök ahogy teccik nektek ...az a gond h lassu ez az oldal pláne hétvégén, meg gyakran lefagy kirja h 101 kapcsolodási hiba , lec vmi gyorsitás mert igy elég gáz ez már bocsi h panaszkodok ,a rapidre+storeage re netloadra dataára fölrakott cuccok meg lassan jönnek le ...lécci inkább megauploadra v addat.hu , exxtrashare ezekre töltsenek föl a föltötltök mer pl egy 200 mb os filmet 6 óráig töltenei le az égés meg naon gáz..remélem h nembaj h irtam de ezek tények sajna lécci mielöbb segitsetek ezeken a bajokon tuti h sokan hálássak lennének rajtam kivül is köcc császtok.

Link to comment
Share on other sites

Ahhoz, hogy megkapd a választ, még nem is kellett volna sokat visszaolvasnod... De hát ez az emberi lustaság... :D

 

Amúgy azért lassú, mert túl van terhelve az egész PirateClub, támogasd az oldalt, akkor nem lesz. :)

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...