Jump to content
PirateClub.hu

Hibák, Észrevételek Bejelentése


tibiole
 Share

Recommended Posts

Üdv!

 

Egy jó ideje lassú már az oldal, de amióta ezek a hópelyhek megjelentek, gyakorlatilag használhatatlan. Firefoxot használok, folyamatosan "összeomlik". Néha megjelennek a pelyhek, néha eltűnnek. IE alatt is próbáltam, ott többször is kiírta, hogy valami hiba van az oldalon a flash animációval, és hogy kívánom e letiltani a scriptet. Nem tudom, más is tapasztalja e, de borzasztóan zavaró. Mindenből a legfrissebb van telepítve, de természetesen lehet nálam van a hiba. De könyörgöm, legalább egy opciót tegyetek ki, hogy ki lehessen kapcsolni, mert ez nem állapot. (most, hogy írok a mondat vége kb 5 mp. vel később jelenik meg a monitoron, annyira le van lassulva)

 

Előre is köszönöm segítségeteket!

Link to comment
Share on other sites

Mióta újra elérhető az oldal hála Istennek, azóta tapasztaltam egy hibát. Az oldal alján vibrál egy ilyen görgető mező rész, megjelenik-újra eltűnik. Nem tudom mi erre a pontos informatikai elnevezés. Ugyanolyan, mint ami függőlegesen van itt oldalt és lefelé görgetünk, csak ez vízszintesen. És ez így folyamatosan villódzik. (És közben az oldalsó görgető rész is vele szinkronban) A pillanat törtrésze alatt zajlik le az egész. Csak nálam van ez?

 

De ahhoz képest, hogy már azt hittem vége az oldalnak ez semmi. Olyat is lehetett olvasni, hogy a szerzői jogok megsértése miatt blokkolták az oldalt. Kicsit féltem, de nagyon megörültem amikor újra működött a site.

Link to comment
Share on other sites

Mióta újra elérhető az oldal hála Istennek, azóta tapasztaltam egy hibát. Az oldal alján vibrál egy ilyen görgető mező rész, megjelenik-újra eltűnik. Nem tudom mi erre a pontos informatikai elnevezés. Ugyanolyan, mint ami függőlegesen van itt oldalt és lefelé görgetünk, csak ez vízszintesen. És ez így folyamatosan villódzik. (És közben az oldalsó görgető rész is vele szinkronban) A pillanat törtrésze alatt zajlik le az egész. Csak nálam van ez?

 

De ahhoz képest, hogy már azt hittem vége az oldalnak ez semmi. Olyat is lehetett olvasni, hogy a szerzői jogok megsértése miatt blokkolták az oldalt. Kicsit féltem, de nagyon megörültem amikor újra működött a site.

Nekem működik az oldal rendesen! :o:D egyik hibát sem tapasztalom amit írtál! :D

Link to comment
Share on other sites

Üdv!

 

Egy jó ideje lassú már az oldal, de amióta ezek a hópelyhek megjelentek, gyakorlatilag használhatatlan. Firefoxot használok, folyamatosan "összeomlik". Néha megjelennek a pelyhek, néha eltűnnek. IE alatt is próbáltam, ott többször is kiírta, hogy valami hiba van az oldalon a flash animációval, és hogy kívánom e letiltani a scriptet. Nem tudom, más is tapasztalja e, de borzasztóan zavaró. Mindenből a legfrissebb van telepítve, de természetesen lehet nálam van a hiba. De könyörgöm, legalább egy opciót tegyetek ki, hogy ki lehessen kapcsolni, mert ez nem állapot. (most, hogy írok a mondat vége kb 5 mp. vel később jelenik meg a monitoron, annyira le van lassulva)

 

Előre is köszönöm segítségeteket!

 

Byte, egyszerű a megoldás:

 

http://www.pirateclub.hu/index.php?s=&...mp;p=1343516687

 

ajánlom figyelmedbe egy hsz-szel előtte agentzs1 kommentárját is.

Link to comment
Share on other sites

Üdv!

 

Egy jó ideje lassú már az oldal, de amióta ezek a hópelyhek megjelentek, gyakorlatilag használhatatlan. Firefoxot használok, folyamatosan "összeomlik". Néha megjelennek a pelyhek, néha eltűnnek. IE alatt is próbáltam, ott többször is kiírta, hogy valami hiba van az oldalon a flash animációval, és hogy kívánom e letiltani a scriptet. Nem tudom, más is tapasztalja e, de borzasztóan zavaró. Mindenből a legfrissebb van telepítve, de természetesen lehet nálam van a hiba. De könyörgöm, legalább egy opciót tegyetek ki, hogy ki lehessen kapcsolni, mert ez nem állapot. (most, hogy írok a mondat vége kb 5 mp. vel később jelenik meg a monitoron, annyira le van lassulva)

 

Előre is köszönöm segítségeteket!

 

Menj le a lap aljára és a bal oldalon válassz egy másik megjelenési formát.

 

Link to comment
Share on other sites

Báár, én már nem vagyok a Staff tagja, de azért elmondhatom azt, hogy általában nem is ezzel a két kifejezéssel/üdvözléssel van a baj, sokkal inkább azzal, hogy akik ezt a fórumra hozzák, hangoztatják, azok sokkal gyakrabban kalandoznak el a fórumon - a szabályzat értelmében - tiltott témák fele, többször tesznek politikai megnyilvánulást. Ezért is kettős a megítélése. Legalábbis szerintem. S, ha már pl. egy hírhez szól hozzá valaki ennyivel, az is már elég érdekes kontextust teremt.

Ezzel szemben pl. a musicban, ahol így köszöntek meg az emberek egy-egy ennek megfelelő albumot, ott belefért szerintem, mert az 'ártalmatlan' szimpla köszönet, egyéb jelentéstartalom nélkül! :)

 

De majd csak kijavít egy arra illetékes, ha rosszul írtam valamit :D

Link to comment
Share on other sites

Sziasztok!

Régebben többször töltöttem le erről az oldalról, inkább zenéket. Most ismét szerettem volna letölteni, de nem nyitja meg a gép azokat a (pl. rapidshare............) oldalakat, ahová fel vannak töltve a zenék vagy bármi. Azt írja, hogy az oldal nem található. Mi lehet az oka?

Előre is köszi a segítségeteket!

Link to comment
Share on other sites

kinghy ilyesmi előfordul, ez nem a pirateclub hibája. Én is tapasztaltam ilyet linkeknél. Pl. ma is. Van olyan, hogy a letöltő oldal törli vagy ha netán nem az oldal akkor a felhasználó. Sajnos előfordul az ilyesmi.

 

 

 

Köszi, de nekem most egyiket sem nyitja meg.......

 

Link to comment
Share on other sites

Ha jól értem, akkor itt nem magukra a letöltési linkekre, hanem a témákra gondolsz.

 

A témák azért tűnnek el, mert a moderátorok időnként (negyedévente-évente) veszik a fáradtságot, s minden témát átnéznek a fórumon, a halott linkeket tartalmazó témákat kiszűrik! Ez fontos feladat, bár brutális munka a moderátorok részére, viszont, ha ez nem történne meg időnként, hatalmas nagy káosz lenne, a felhasználók meg nézhetnék a sok ezer halott témát, s idegeskedhetnének rajta... de a lényeg, ha ott marad, akkor se tudtad volna letölteni.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Sziasztok!

 

Lehet, hogy csak nálam jelentkezik: Ha a www.pirateclub.hu -t írom a böngészőbe, akkor azt írja ki ,hogy "Dolgozunk az oldalon. Hamarosan elérhető lesz." Viszont ha a Kedvencekből nyitok meg egy topicot, akkor simán bejön az oldal, és onnan már simán tudok keresgélni a topic-ok között.

Link to comment
Share on other sites

nemtudom miért kell ezen fentakadni.. magyarul oda van írva, hogy mi és miért van. karbantartás. Gondolom a terhelés visszafogása miatt állították így be az okosok :) Aki meg képes volt odatenni az URL végére hogy index.php t azmeg örüljön magának..

Link to comment
Share on other sites

Én se vagyok analfabéta, de eddig mindig komplett leállás volt ilyen hibaüzenetnél :) eszembe se jutott egyéb tárolt URL-ket nézni, s maradtam a könyvjelzők eszköztár ikonjánál :) A linkeket, adatokat, értelmetlen felesleges, egyebeket nálam a firefox automatikusan törli bezáráskor! így alapban címsorból se tévedhettem ide :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...