Jump to content
PirateClub.hu

Hibák, Észrevételek Bejelentése


tibiole
 Share

Recommended Posts

Gondolom sok tárhely felszabadul a hosszú, népszerű topikok ' lenullázásakor ' ( mindennapjaink, Power csevegő, Bannold az elötted szólót...) A 'Milyen zenét hallgatsz most ' is biztos szabadítana fel helyet.

+ Az értelmetlen hozzászólásokat is lehetne törölni, gondolok itt egy gumiszobás 2005-ös , azóta már bannolt user ' xD ' hsz.-ére.

Ezeket lehetne reportolni ? Nincs jelentőségük, mivel tartalmuk sincsen és a user is (sok esetben) már nincs köztünk.

Mindezt egy Tisztább fórumért.

Link to comment
Share on other sites

Sziasztok, nemtudom jó helyre írtam e, ha nem akkor bocsi.

Tegnap kaptam egy email-t (nem Pü-t) ami pirate nevében jött, de erotikus oldalakat ajánlott, a gyanús nekem hogy a levél végéről hiányzott a szokásos üzi ami minden pirates emailon ottvan.

A PirateClub.hu csapata.

http://www.pirateclub.hu/index.php

ezt valóban a pirate küldte vagy más van a háttérben??

Link to comment
Share on other sites

Firefox a böngészőm, és mindig, minden belépésnél feldobja ezt az ablakot! A segítségbe is írtam, és már ott is, amikor megnyitom!!!!!

 

csecse írta:

én nem tudom de nekem ilyet nem ir ki...milyen böngésződ van???mert a safari nem csinálja ezt
Link to comment
Share on other sites

Sziasztok nekem a vírusirtom "AVG 8.5" jelzett be mikor a képregények első oldalát probáltam megnézni: http://www.pirateclub.hu/index.php?showtop...30&start=30 "nem ez hanem az első oldala a témának."

 

Az elérni kívánt oldal veszélyt jelent: ismert exploit, adathalászat vagy social engineering, ezért a biztonság érdekében az oldal blokkolva lett. IP-cím: 208.101.46.225

 

Ez most csak Fake jelzés volt az AVG-től vagy sem?

 

Útólag szerkesztve: Piero most már nekem se jelez be ha megnézem a képregények első oladalát. De utoljára még három oldalból állt nem kettőből.

Link to comment
Share on other sites

Ez nem így van, amint olyan állapotban lesz az oldal szervere, a képek újra láthatóak lesznek és a képfeltöltő is használható lesz. Egyik sem lett kitörölve, egyszerűen ki lett iktatva, mert nagymértékben lassította az oldalt.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...