Jump to content
PirateClub.hu

Hiszel az ÖRÖK barátságban?


Razorx
 Share

Hiszel az ÖRÖK barátságban?  

110 fórumtag szavazott eddig

  1. 1. Hiszel az ÖRÖK barátságban?

    • Igen
      55
    • Nem
      43
    • Nincsenek barátaim
      5
    • Ki se mozdulok otthonról a gép miatt:)
      7


Recommended Posts

hát sajna azt kell h mondjam h nem...szeretném ha lehetséges lenne ilyen és végülis lehet h lesz ilyen,mert van olyan barátom(aki tényleg barát)akit már 15éve ismerek és kisebb balhé után minden rendbe jött szal végül is mért ne lehetne...csak rengeteg ma már az ún. érdek barátság...

Link to comment
Share on other sites

igenis meg nem is. mert ugye teljesen mások vunk amikor megköttetik, akkor még eléggé szoros, és utána rengeteg külső tényező miatt megváltozik, átalakul, és nem ugyanolyan kategóriába esik. polip14 véleménye közel áll hozzám. :rolleyes: szipi

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Nincs ilyen. Előbb utóbb úgyis összevesztek valamin, ha pedig semmi szándékotok pl.: kibeszélni egymást akkor majd a sors tesz róla.

Pl.: Az egyik hülyegyerek mond valami olyan személyes dolgot neked, amit te még csak a barátodnak mondtál el, és ő mondja, hogy a barátodtól tudta meg, miközben nemmondott semmit. (Valahogy kiderítette, találkoztam már ien esettel) Aztán dühösen odamész a barátodhoz elmeséled neki az eseményeket max, aztán elkezded sértegetni dühödben (és olyanokat mondasz róla mai igaz a véleményeddel az rosszabb), és onnan már nemszámít, hogy hazudott az emberke, ott vége mindennek. Egy emberélet alatt ez simán megesik. Egyébként a felnőtteknek a többségének már nincsenek barátai...

Link to comment
Share on other sites

Sajnos tapasztalatból mondom, hogy örök barátság nincs. :( Hat évig volt egy nagyon jó haverom, de aztán lett egy barátnője (addig is volt), és a csaj úgy meghülyítette, hogy onnantól kezdve már nem volt a régi, sem ő, sem pedig a barátságunk. Mindennek már három éve, azóta nem is hallok róla. :(

Link to comment
Share on other sites

Van örök barátság,de nagyon ritka.

Olyan szerencsés ember vok,hogy elmondhatom:általában örökre szóló barátságokat kötök.

A barátaimat már nem is tudnám elmondani,hogy hány éve ismerem.

 

 

Link to comment
Share on other sites

NAGYON ritka esetben előfordulhat. De ezt nem lehet ellenőrizni, mert lehet h 50 évig barát a barát aztán akkor jön el a pillanat, amikor nem áll majd melletted akármi miatt.

 

Szerintem nem bebizonyítható semelyik oldal, de hinni hiszek benne.

 

Talán :)

Link to comment
Share on other sites

nagyon jó a kérdés.

Szerintem van örök barátság, akkor ha gyerekkorban kezdődött, és azért meg van tartva egy egészséges

távolság.

Az sosem lesz örök barát akivel minden másnap bandázol, elmondod neki a legapróbb titkaidat, mert

előbb utóbb valami miatt hátba fog támadni, ki fog használni, vagy közbejön egyéb pénzügyi mahináció

ami miatt vége lesz mindennek, stb. Az ilyen barátságok általában pár évig tartanak.

Örök barátság akkor lehet, ha megvan mindenkinek a maga élete, barátnővel, családdal, stb , de azért hétvégente

a kocsmázás megvan :)

Link to comment
Share on other sites

hát van de ahoz tényleg igazi barát kell, nem a divatos "haver" :P

 

nekem nincs sok 3-4 embert mondhatok barátomnak, de őket aztán tényleg. haverok változnak eltűnnek, de ők már sok-sok éve helytálnak :D

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

nekem a legjobb haverom 5-6 éve jóhaverok voltunk és egyszer csak jött egy neki egy barátnő azután annyira nemtalálkoztam vele én ezt meg is értettem. Aztán közbe én meg elköltöztem és gondoltam felhívom hogy közöljem vele mert hirtelen történt hogy elköltöztünk mert nemtudtuk mikor lesz szállito kocsi, és akkor mondta hogy jolvan átjön, mire eszébe jutot hogy a barátnője átmegy hozzá mondom mind1 ha van kedvetek akkor mindketten átjöhetek de ha nem azt is megértem, ő aztmondta benne van átjön 4re beszéltük meg nála a talit.

1 órát utaztam csak oda felcsöngetek és az öccsei voltak otthon mire közlik hogy a srác a barátnőjénél van max 21-re lesz otthon. Mondom bizts kamu hiszen megbeszéltük...

felhívom, mondom neki:

- csá holvagy?

-csá, mé holvagy?

-nálatok....

- akkor csenges föl majd az öcsém beenged.

-látom nemérted, már bentvagyok.

-De én este 9ig haza se érek öcsém nem mondta?

mondom: De de ezt miért neki kellet közölnie velem amikor van egy Ki***ot telefonod és van pénz a telodon! vagy legalább csörgettél volna meg!

azóta nemláttam. (3-4 hónapja)

felse hívot hogy bocs vagy dögölj meg vagy valami.

pedig az egész családja tudta a telefonszámomat.

 

Úgyhogy ezek után a nemre szavaztam és szerintem érthető is.

Link to comment
Share on other sites

Hát szerintem sincs... A legjobb barátom ártott a legtöbbet az utobbi időbe... De azért van olyan hogy jobba vagyunk már ovis korunk óta meg minden de ő mégsem olyan jó barátom mint ez a másik volt. Lehett hogy egész életembe joba leszek vele de annyira már nem.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...