Jump to content
PirateClub.hu

Bajnokok Ligája


tibiole
 Share

Recommended Posts

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

EEeeeeezaaaaaaz ...

BL Győztes a Manchester United!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Wáháááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Szerintem nagyon jó, és izgalmas döntő volt a tegnapi, de a Chelsea-t azért sajnálom, mert ők is megérdemelték volna a győzelmet. Az első félidőben jobb volt a MU, és azt hittem simán hozzák nagyobb különbséggel a meccset, de a londoniak lőttek egy szerencsés gólt. A második játékrészben és a hosszabbításban viszont a Chelsea irányított, és a két kapufánál hálát adhattak az égieknek a vörösök. A büntetőknél pedig eleve nem számít az azt megelőző 120 perc képe, de ez a két csapat ott is szoros csatát vívott, és szerintem a Manchester volt szerencsésebb, mert ha Terry nem csúszik el valószínűleg berúgja (mert a kapus már a másik irányba ugrott) és akkor a kékek a győztesek. (Amúgy Anelka semmit nem csinált a meccsen sem miután beállt, érezhető volt, hogy kihagyja a 11-est)

Link to comment
Share on other sites

Hát én nem szálltam el a meccstől... elaludtam a hosszabbítás végén. Addig inkább a Chelsea érdemelte volna meg a győzelmet, de Lampard szerencsétlensége a büntetőkkel átszállt másokra is. Ronika meg a gólján kívül nem sokat csinált, de ő a legjobbja a Földnek... ezt azért át kellene gondolni, mert Angliában lehet, hogy bolondítja a védőket, de Spanyolországban pl már nem hiszem, hogy csak átmegy a védelmeken.

 

Attól függetlenül grat a csapatoknak, mert tényleg kihajtották a belüket :)

Link to comment
Share on other sites

etooo: csak előszőr még töltsön el 10 évet kicsit délebbre....:D

 

 

Nem tudom miért vagytok annyira biztosak abban, hogy ha Ronaldo el akar menni Spanyolországba akkor mért pont a Madridba? Nem mondta egy szóval sem h madridba akar menni, csak azt h szívesen játszana spanyolországban, és vannak más csapatok is ott! :D:P

De úgysem megy el mert jól érzi magát!

Link to comment
Share on other sites

Barcelona: nincs annyi pénzük...

Valencia: kiesés közelében lévőhöz? :D

Sevilla: nincs pénz...

Villarreal: megint...

 

Mondta, hogy szeretne spanyolban játszani, de azt nem, hogy mikor... lehet, hogy 10 év mulva a nyugdíjasokkal :P Én szerintem maradjon ott, ahol van, mert spanyolban nem tudná így alázni a védőket.

Link to comment
Share on other sites

Történetesen a Barca is ki tudná fizetni, mivel idén kb 120 millát szánnak átigazolásra amiből simán megvehetnék, meg megoldaná ha nagyon akarná! De sztem is maradjon ahol van! Jó ott neki, egy klubb váltás után már nem lenne ilyen jó az biztos!

Link to comment
Share on other sites

Attól hogy a Barca nem költ évről évre 100milliókat mint a Madrid attól még simán megtudnák venni Ronaldot :D amugy meg én is azt mondom hogy maradjon angliában!A tegnapi mecsről meg annyit hogy egy nagy hulladék mecs volt!a 11es párbaj hozott izgalmakat de más semmi!

Link to comment
Share on other sites

Ha Spanyolország, akkor Real Madrid.

 

Barcelona? Hagyjuk már... 5 millióval nem akarnak/bírnak többet fizetni Alvesnek aztán már náluk pózolhatna... szerencsétlen vezetők, sóher vezetők.....

 

Valencia? :lol: Még ha 8 évvel ezelőtti Valenciát nézzük......

Link to comment
Share on other sites

Bírnának azok csak nem akarnak!A barca sosem arról volt híres hogy nagyon sokat adjon egy játékosért!az a real szokása!

 

 

Markeenál az igazság ;)

 

Alvest meg addig pöcörget Csiki Begirisztájn amíg oda nem lép a frissen sült BL-győztes és le nem kanyarít a Sevillának 35-öt.

 

Hirtelen a Manchester lenne Dani Alves gyerekkora óta áhított klubja :lol:

 

Link to comment
Share on other sites

na, zárjuk rövidre a találgatásokat :)

 

- Abszolút biztos, hogy maradok - vette elejét a spekulációknak Ronaldo. - Amikor kihagytam a büntetőt, azt hittem végünk. El sem tudom mondani, hogy mennyire örülök az idei szezon sikerei miatt.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...