Jump to content
PirateClub.hu

Bajnokok Ligája


tibiole
 Share

Recommended Posts

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Egy angol fórumozó másfél órával a pénteki sorsolás előtt megírt három párosítást, amit fogadókörökből hallott. Mindhárom bejött. Ebből következik, hogy a negyedik is bejött volna, ha van annyi esze, hogy azt is megírja. Nagy-Britanniában a Liverpool Echónál a megjelenteket követően felfüggesztették a fogadásokat a sorsolásra. Az UEFA nem kommentál.

 

Nah ebből mi sül ki ? <_<:blink:

Link to comment
Share on other sites

Wildebeest a két "kiscsapat" közül a Schalke 04 tovább fog jutni :D

Persze ez is benne van a pakliban, és nem is azért mondtam a Schalke-ra, hogy "kiscsapat" mert lenézem őket, de egyértelmű, hogy a legjobb 8 között a Fenerrel együtt a két legkisebb, és talán legkevésbé esélyesnek tartott csapat. De akár az egészet megnyerhetik, hiszen a labda kerek, bármi megeshet :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Nem gondoltam volna a Roma-Manchester meccsről, hogy ennyire sima lesz és gyakorlatilag az első meccsen eldől a továbbjutás... Úgy tűnt mintha a MU akkor alakítana ki helyzetet amikor csak kedve tartja. Több is lehetett volna a vége, elég ha Ronaldo kapufáját, vagy a végén a kapáslövését említem. Valahogy ez a Roma nem volt az igazi, bár Totti valóban hiányzott, de ennyire nem szabad egy embertől függenie a csapatnak. A Barcelona győzelme meg várható volt, bár nem volt annyira sima, és a Schalke jó csapat, de reális esélye nem sok volt, és szerintem a Nou Campban nem valószínű, hogy legyőzik a katalánokat.

Link to comment
Share on other sites

A Roma mostanában nem 100%-os ... Totti nélkül pedig fél karú óriás :D ,ezért várható volt az MU sima győzelme ...

 

 

Link to comment
Share on other sites

Engem is meglepett a Fener győzelme, de nem hinném, hogy meg tudnák tartani az előnyüket Londonban... Viszont Liverpoolban nehéz meccs vár az Arsenalra, és nem lesz egyszerű idegenben kiharcolniuk a továbbjutást, de remélem sikerül nekik. Mondjuk a Milan ellen sem ők voltak az esélyesek idegenben és mégis sikerült nekik...

Link to comment
Share on other sites

Ma láttam az eurosporton a BL-meccsek összefoglalóit, és a Fenerben nem kis gólt akasztott a gyerek :D De az volt az érdekesség még, hogy a meccsek végén kiírták, hogy mekkora esélye van a csapatoknak a továbbjutásra: Fener 49%-51% Chelsea (az idegenben lőtt gól miatt), és Arsenal 33%-67% Liverpool... az elsővel talán nem kell vitatkozni, de azért ennyivel szerintem a pool nincs jobb helyzetben az ágyúsoknál...

Link to comment
Share on other sites

Arsenal 33%-67% Liverpool hát ez nem reális szerintem...még ha az arsenalnak idegenben kell játszaniuk akkor sem. Erre jó példa a milan elleni mecs csak ott nem volt idegenben lőtt gól ,de nem is számított volna 1 gól. :)

Link to comment
Share on other sites

Hát szerintem egyértelmű Liverpool esély, még ha nem is ennyi, mert az Aenfielden sok nagyágyú bukott már el a Bl-ben :D , de amúgy mekkora már h eddig a szezonban lejátszott 3 meccs, mind3 1-1 lett :D , hát most elkell dönteni és szerencsére otthon leszünk :D

Link to comment
Share on other sites

vááá :) hogy ez mekkora meccs :D Egyik csapatot se szeretem különösebben így kiváltképp élvezetes pártatlan külső szemlélődőnek :)

 

 

(bár a liverpoolnak szurkolok, ha már az intert is .... :S)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...