Jump to content
PirateClub.hu

Bajnokok Ligája


tibiole
 Share

Recommended Posts

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

a meccs alapján eddig a barcelona jobb!

 

10gól veszélyes helyzetet hárítottak, a pool csak egyet tudott!

 

Hát látom akkor nem figyelted eléggé a meccset,mer 10-1 volt a helyzetek száma és a Pool otthon játszott szal nem a Barca volt veszélyesebb + nem is játszott jól!Megérdemelt a pool továbbjutása..

 

Bajnokok Ligája, nyolcaddöntő, visszavágó:

 

Liverpool-Barcelona 0-1

G.: Gudjohnsen a 75. percben

Továbbjutott a Liverpool 2-2-es összesítéssel, idegenben lőtt több góllal.

 

Lyon-Roma 0-2

G.: Totti a 22., Mancini a 44. percben

Továbbjutott a Roma 2-0-s összesítéssel.

 

Valencia-Inter 0-0

Továbbjutott a Valencia 2-2-es összesítéssel, idegenben lőtt góljainak köszönhetően.

 

Chelsea-Porto 2-1

G.: Robben a 48., Ballack a 79. illetve Quaresma a 15. percben

Továbbjutott a Chelsea 3-2-es összesítéssel.

Link to comment
Share on other sites

A Pool sokkal jobban ,szervezetebben játszot ! Megérdemelték a továbbjutást :)

 

A Lyon-Roma meccs végeredményén meglepődtem,én Lyon továbbjutást vártam :)

 

A Cselzi meg hozta a kötelezőt,,az eggyik legnagyobb klub ,sok jó játékossal :)

Link to comment
Share on other sites

hát, azért ezt simán kiverésnek nagyon nem nevezném... ;)

 

hát én meg annak kétség nem fért a pool továbbjutásához :)

 

egyszerüen az angolok jobban akarták a győzelmet, ennyi

 

a barca meg megint szinte ugyanazt müveli mint a rivaldos korszakban van 1 jó spíler és ha neki megy a csapatnak megy , ha neki nem akkor meg csapat csödöt mond

 

csak azért tegyük hozzá hogy a rivaldo és ronaldinho közt ég és föld van rivaldo egy isten ronaldinhohoz képest...

 

Link to comment
Share on other sites

őőő, azért az a "kétség nem fért"... azért a nou camp-ban szerencsével nyertek, és tegnap is még volt rá 20 percük ahol kieshettek volna...

 

a rivaldo/ronaldinho hasonlat meg vicc :) abba nem kívánok belemenni, h melyikük (volt) a jobb, de h akkora különbség nincs kettejük között mint amit írtál, az 100..

Link to comment
Share on other sites

Porto (portugál) Chelsea (angol) 1-1 1-2

Tj: a Chelsea 3-2-vel

Celtic (skót) Milan (olasz) 0-0 0-1

Tj: a Milan 1-0-al

 

PSV Eindhoven (holland) Arsenal (angol) 1-0 1-1

Tj: a PSV 2-1-el

 

Lille (francia) Manchester United (angol) 0-1 0-1

Tj: a Manchester United 2-0-al

 

Roma (olasz) Lyon (francia) 0-0 2-0

Tj: a Roma 2-0-al

 

Barcelona (spanyol) Liverpool (angol) 1-2 1-0

Tj: a Liverpool 2-2-vel, idegenben lőtt gólokkal

 

Real Madrid (spanyol) Bayern München (német) 3-2 1-2

Tj: a Bayern München 4-4-el, idegenben lőtt gólokkal

 

FC Internazionale (olasz) Valencia (spanyol) 2-2 0-0

Tj: a Valencia 2-2-vel, idegenben lőtt gólokkal

 

(Játéknapok: 2007. febuár 20-21., visszavágók március 6-7.)

 

Link to comment
Share on other sites

remélem vki dob majd fel videot rola :D

Ez a Bayern - Real meccs nagyon uncsi <_<

Itt egy videó a 3. félidőröl. "Sajnos" az öltözőben történtekből nem sok minden látszik. :huh:

szolgáltató által törölve

Módosította spirituell
Link to comment
Share on other sites

háát a Roma meg a PSV továbbjutásán lepődtem meg a legjobban(meg azon h Javi Navarro letudott szaladni :lol: ) szóval szerintem Bayern nagy nehezen továbbjut(bár ezt naon nem szeretném) a PSV kizuhan(bár ezt gondoltam az Arsenal ellen is :D) a MUnak izzadós meccse lesz az biztos a Római meccstől sok függ mer otthon szinte biztos h nyer a MU,háát a Cselszki remélem meg kizuhan bár úgyse fog mer Zsozé megin kitalál vmit :) aki szerint meg Rivaldo fényévekkel jobb mint Ronaldinho javaslom gondolkozon picit itt mielőtt bármit is ír :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
Fernando Morientes vállsérülés miatt kihagyja a BL-negyeddöntőket
c2f7a776e1321af9i3.jpg
Az FC Valencia labdarúgócsapatát erősítő Fernando Morientes szerdán vállsérülést szenvedett az Izland elleni Európa-bajnoki selejtezőn, ezért ki kell hagynia a Chelsea elleni két Bajnokok Ligája negyeddöntőket. Genaro Borras, a nemzeti együttes orvosa szerint egy hónapos kihagyás várhat a kiváló csatárra.

„Tizenöt napra rögzítenünk kell a vállát, három vagy négy hétig nem játszhat” – jelentette ki Borras.

A válogatott orvosa hozzátette: Morientes már többször bajlódott hasonló sérüléssel.

A valenciai támadó az első félidőben esett rosszul, helyére a 43. percben Fernando Torres állt.

A Chelsea elleni párharcokra április 4-én és 10-én kerül sor, vagyis gondoskodni kell Morientes pótlásáról.

„Balszerencsés vagyok, hogy a Valencia számára roppant fontos a Chelsea elleni negyeddöntő. Remélem, gyorsan felépülök, s ismét segíthetem csapatomat” – mondta Morientes a spanyol állami rádiónak.
Link to comment
Share on other sites

AS Roma-Manchester United!!!!! :rolleyes:

 

Szerdán este játsszák az olasz főváros Olimpiai Stadionjában az AS Roma-Manchester United Bajnokok Ligája negyeddöntőt, amelyet nagy reményekkel várhat mindkét együttes vezetőedzője. A hazaiakat dirigáló Luciano Spalletti elsősorban Francesco Totti kiválóságáról zengett dicshimnuszokat, míg az angol gárdát irányító Sir Alex Ferguson az idegenben szerzett gól fontosságát emelte ki.

 

 

 

A Farkasok csapatkapitányának személye szinte a sorsolás óta témát szolgáltatott a két gárda házatáján, s az olaszok még most sem értik, hogy az MU skót trénere miként hagyhatta ki Tottit a Roma legfontosabb futballistái közül.

 

 

„Különös, hogy Ferguson nem tart Totti képességeitől” – mondta Spalletti, mintha nem is hallott volna arról, hogy kollégája a napokban már a világbajnok zsenit dicsérő nyilatkozatot tett.

 

A római tréner kiemelte: a támadó az öncélúság helyett a BL mostani szezonjában is a csapatjátékra helyezte a hangsúlyt, ennek köszönhető az eddigi remek szereplés. A szakember azt is kijelentette, hogy jobban kedveli Tottit, őt választaná, ha már döntenie kellene a világbajnok és az MU-t irányító Cristiano Ronaldo között.

 

„Mindent tudok Francescóról. Nagyszerű képességekkel rendelkezik, alig akad hibája. Lehet, hogy Ronaldo is hasonló tudású, de őt egyáltalán nem ismerem” – jegyezte meg Spalletti.

 

A szakember kollégája sokkal gyakorlatiasabb módon közelíti meg az első felvonást, tudja, egy esetleges gólnélküli döntetlen még sok veszélyt rejtene magában.

 

„Gólt kell szereznünk – adott parancsnak beillő célt játékosainak a rutinos edző, majd hozzátette: - A gólnélküli döntetlen veszélyes, ezt már tapasztalhattuk. A Lyon jobb volt Rómában, s tudjuk, végül milyen eredménnyel zárult a franciaországi visszavágó.”

 

Sir Alex Ferguson csapatából sokan Ronaldót és Wayne Rooney-t tartják a legveszélyesebbnek, éppen ezért jelent érdekességet, hogy egyikük sem tartozik a BL állandó gólvágói közé. A portugál szélső még nem is talált a kapuba az MU futballistájaként, míg angol csapattársa csak a Fenerbahce elleni első találkozóján késztette – háromszor – megadásra az ellenfél hálóőrét.

 

„Fogalmam sincs, miért nem eredményesek. Persze összefügghet azzal a ténnyel, hogy a legutóbbi két szezonban kevés gólt szereztünk Európában” – jegyezte meg Ferguson.

 

Forrás:Nemzeti sport.hu

Link to comment
Share on other sites

Kicsit nosztalgiázzunk, a tegnapi meccs (Milan - Bayern), nagyon király volt, abból a szemszögből, hogy a Bayern szerzett 2 nagyon fontos gólt. Csóró Milan visszakapta az érvénytelen tizenegyesért, amit ilyenkor szokás és egy nagy csapat képes rá. Szóval ez így volt fer. Egy hét múlva minden kiderül és remélem mindenki derül (bőrnadrágosok). Örülök, hogy a Liverpool jó formát nyújtott, az Arsenal-t is KO-zta, bár őket is kedvelem. Ma a Manchester győzelmének jobban örülnék, mint a Roma-nak. A Chealse pedig jó lenne, ha kicsit lebarnulna és aztán kopjon már le... :D Továbbiakban egy Bayern - Manchester elődöntőt szívesen látnék, de ha nem jön össze, akkor jó lesz a Roma is.

 

Jó szurkolást mindenkinek! Viszi-láti.

Link to comment
Share on other sites

remélem a Man utd nyer ,és erre sok esélyt látok .Nagyon nagy formában van a csapat ,a Roma is jó paszban van de nem hinném hogy egy ilyen Man utd-t le tudna győzni :)

 

Így gondolom én is,ehezz a MUhoz kevés a Roma!Talán az Olimpicoban szorítják meg őket egy picit!De az Old Traffordon nem sok vizet fognak zavarni!

 

Úgy gondolom a Lyont azért tudták megverni mer a bajnokságba simán vezet és nem erőlteti a győzelmet ugyh visszavettek és bizony botladoznak is lásd kikaptak a Bordeauxtól a ligakupa döntőben és ezért kaptak ki a Romatól is..sztem!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...