Jump to content
PirateClub.hu

Bajnokok Ligája


tibiole
 Share

Recommended Posts

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

a Chelsea a bajnokságban fényévekkel jobb a Poolnál

Azért ez egy kicsit erős! :angry: A cselszki annyival jobb nálunk, hogy a 90. percben mindig be tudnak egy gólt kotorni valahogy. Ha 85 percig tartanának a meccsek, akkor csak a gyenge középmezőnyben lennének. Persze az olyan mondatoknak, amelyek "ha"-val kezdődnek, továbbra sincs értelmük, pláne a fociban... :P

 

 

szerintem a BL-ben a Liverpool lesz a döntős...

A próféta szóljon belőled!!! :lol:

Link to comment
Share on other sites

Hát nem szeretném a Milant a döntőben látni ! Az utobbi időben nem brilliroznak annyira mint a többi nagy csapat , gondolok az olasz bajnokságra például !

 

viszont vitázni sem akarok veled Lilaboy , tiszteletben tartom a Te kivánalmadat , de nekem akkor is ez a véleményem! ;)

Link to comment
Share on other sites

Azért ez egy kicsit erős! :angry: A cselszki annyival jobb nálunk, hogy a 90. percben mindig be tudnak egy gólt kotorni valahogy. Ha 85 percig tartanának a meccsek, akkor csak a gyenge középmezőnyben lennének. Persze az olyan mondatoknak, amelyek "ha"-val kezdődnek, továbbra sincs értelmük, pláne a fociban... :P

Ez a "fényév" persze csak költői túlzás volt :P ... de csak azt akartam hangsúlyozni, hogy a Pool a bajnokságot már nagyon rég nem tudta megnyerni, valahogy mindig van náluk jobb csapat a PL-ben... de a Bajnokok Ligájában mikor nincs olyan rengeteg meccs és "csak" egy-egy meccsen kell nagyot alkotni, akkor valahogy nagyon össze tudják szedni magukat. :)

Link to comment
Share on other sites

azért a muringyó tanítványok se nagyon kapkodják magukat a premiershipben... elpasszolgatnak aztán a végén valamelyik lábáról bepattan véletlen a labda. és így kiharcolják az 1-0-át a kieső csapat ellen.. ez teljesítmény? utána muringyó persze lenyilatkozza, hogy nem ők tehetnek arról, hogy így játszottak stb.

 

a ma esti BL meccset viszont nézni kell :)

bár a MU-ban vannak gondok. (védősor hiányzik..)

Link to comment
Share on other sites

azért a muringyó tanítványok se nagyon kapkodják magukat a premiershipben... elpasszolgatnak aztán a végén valamelyik lábáról bepattan véletlen a labda. és így kiharcolják az 1-0-át a kieső csapat ellen.. ez teljesítmény? utána muringyó persze lenyilatkozza, hogy nem ők tehetnek arról, hogy így játszottak stb.

 

Egyetértek,nem tudom mi tetszik a sok cselszki drukkernek amikor angliában még a watford is jobban játszik de ő nekik nincs szerencséjük!Ennyit Murinyóról!

 

Ma pedig Hajrá MU!Félre értés ne essék nem vagyok Milan ellenes :P

Link to comment
Share on other sites

Ez a "fényév" persze csak költői túlzás volt :P ... de csak azt akartam hangsúlyozni, hogy a Pool a bajnokságot már nagyon rég nem tudta megnyerni, valahogy mindig van náluk jobb csapat a PL-ben... de a Bajnokok Ligájában mikor nincs olyan rengeteg meccs és "csak" egy-egy meccsen kell nagyot alkotni, akkor valahogy nagyon össze tudják szedni magukat. :)

Mi már mindig a szezon elején elintézzük, hogy ne legyen sok gondunk a bajnoksággal és jobban tudjunk a kupákra koncentrálni... :huh:

Szerintem meg azért megy jobban a BL-ben, mert a PL a legerősebb bajnokság és onnan kiszabadulva bárki ellen könnyebb. Meg a stílusunk is más, sokkal jobban fekszik az európai stílus, mint a szigetországi. Ezért nem örültem túlságosan a cselszkinek, de velük már annyit játszottunk az elmúlt pár évben, hogy nagy meglepetést nem tudnak okozni. Remélem összejön a tavaly előtti döntő, a mai meccset nézve reális esély van rá.

Link to comment
Share on other sites

Úgyvélem, hogy ez a 3-2 egy olyan eredmény ami mindkét csapatnak lehet egyaránt jó és rossz is... legalább maradtak izgalmak a visszavágóra. Forza Milan!

 

 

az semmi, de ez az eredmény tippmixen 18x-oros pénzt fizetett. :( és nem mertem megrakni. vááá (vendg vezetés félidőben, hazai győzelem a végén)

 

ma remélem, a chelsea két-három gólós előnyt szerez, aztán a döntőben meg a milannal jáccik :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...