Jump to content
PirateClub.hu

Manchester United


Marcus Bent
 Share

Recommended Posts

  • Replies 3.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Sokan már arról beszélnek, hogy idő előtt vissza kell vonulnia, Owen Hargreaves azonban eltökélt a jövőjét illetően, esze ágában sincs szögre akasztani a stoplist.

 

A sérülésektől sújtott középpályás a legutóbb szezonban csak két bajnokin lépett pályára, és tavaly novemberi térdműtétje után azt jósolták neki, hogy 2010 januárja előtt nem térhet vissza. Ő azonban már idén októberben újra játszana.

 

„Erősebben térek majd vissza, és remélhetőleg még jó néhány év hátra van a karrieremből – mondta a 28 éves középpályás. – Rettentő frusztráló, hogy életerős sportolóként kívülről kell szemlélnem az eseményeket.”

Örülnék neki, ha mihamarabb felépülne a sérüléséből, amikor játszott, jó teljesítményt nyújtott, hasznos tagja volt a csapatnak (ott van pl. az Arsenal elleni győztes szabadrúgásgólja a 2007-2008-as szezon tavaszán, amivel gyakorlatilag kihúztuk az 'ágyúsokat' a bajnoki versenyfutásból). Kérdés persze, hogy egy ilyen sérülést és egy ennyire hosszú kihagyást követően milyen teljesítményt tudna nyújtani, de jól jönne egy ilyen típusú védekező középpályás a csapatnál.

Link to comment
Share on other sites

Ezt a Casillas-igazolással kapcsolatos hírt már az átigazolásos topikban is közölte valaki, ezzel kapcsolatban idézném azt, amit abba a témába írtam:

"Méghogy Manchester-ajánlat Casillas-ért? :huh: Azért ez már túlzás, az átigazolási időszak eddigi talán legszánalmasabb kitalációja <_< (mármint a katalán lapoktól) Semmi esély nem lenne a megszerzésére és teljesen felesleges is úgy, hogy egy bizonyos Edwin van der Sar áll a kapuban jelenleg. Nem is értem, ilyen ostobaságokat hogy találhatnak ki emberek? :mellow: "

Link to comment
Share on other sites

No, én erre annyit mondanék, hogy a United oldalán is láttam erről egy kis cikket, igaz hogy még konkrét ár nincs feltüntetve, de ott van a neve a LEHETSÉGES érkezőnél.

Az a bizonyos Van der Sar pedig már 39 éves, és nem tudni, hány szezont fog védeni nálunk. Szeretem nézni a játékát, jó kapusnak tartom, becsülöm, de örülnék ha Casillas venné át a helyét ( idővel ).

Nem mellesleg olyat is olvastam hogy Perez nem igen tart igényt a fiatal spanyolra.

 

Most ennyi erővel a Benzema-átigazolás is csak kitaláció, mert ő is meghatározó a klubbjában ....

Link to comment
Share on other sites

Valószínűleg Paul Scholes, Gary Neville és Edwin van der Sarnak a 2009/2010-es év az utolsó, és lehet csatlakozik hozzájuk Giggs is; ő szerintem csak idény közben fogja eldönteni.

Azért Ronaldo+Tevez kiesésével ezekre az emberekre is kellene gondolni, hiszen Scholes azért nagyon meghatározó volt idén akárcsak EvS; nem lehet őket csak úgy simán pótolni...

Az előző két évben azért volt olyan erős a MU mert a legjobb futballisták mellett volt egy nagyon hosszú nagyon jó cserepad is, amit mindenképp meg kellene tartani. Rio is pár hónapja lett 30 ami azért egyáltálán nem számít öregnek, de sérülékenyebb az ember, és én azért nyugodtabban aludtam meccsek előtt amikor itt volt mellé cserének Evans és Piqué is

Link to comment
Share on other sites

"Nem mellesleg olyat is olvastam hogy Perez nem igen tart igényt a fiatal spanyolra."

Hol? :D A világ legjobb kapusára melyik marha nem tart igényt? :lol: Az ilyen híreknek nehogy bedőljön valaki, mert magát járatja le.

Link to comment
Share on other sites

http://pepsifoci.hu/node/36493

 

:P

Az lehet hogy hülyeség, de olvastam :D Egyébként is vannak hasonló szintű kapusok :lol:

Nem mellesleg nem bedőltem, csak amikor eljátszadozom az ilyen gondolatokkal, és akkor már le is írom :P

Ennyi erővel a United Official Website ( szép angolosan ) is lejáratta magát, mert fel van tüntetve a neve mint LEHETSÉGES érkező. Nem győzőm kiemelni ezt a rohadt szót :D

off: Hé Robinho, te a Cityben játszol, ez pedig egy United topic :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

"Nem mellesleg olyat is olvastam hogy Perez nem igen tart igényt a fiatal spanyolra."

Hol? :D A világ legjobb kapusára melyik marha nem tart igényt? :lol:

Én is pont ezért mondom azt, hogy valósággal lehetetlen, hogy Casillas-t leigazoljuk... colt.45, a PepsiFoci-t hagyd, aki egy kicsit is járatos a témában, az tudja, hogy az kb. annyit ér focitéren, mint a Klikk, meg a Sors, stb. című bulvárlapok; a hivatalos oldalon a Transfer Rumours rovat pedig nem a lehetséges igazolásokat hivatott feltüntetni, hanem tippelgetnek, szinte minden játékos neve megfordult már ott, még talán John Terry-é és a többi nagy rivális csapat emblematikus játékosaié is :) Az hogy, Casillas idejönne... :huh: egy vicc...

Link to comment
Share on other sites

ez sem igaz, a transfer rumours rész az angol újságok által megszellőztetett információkat gyűjti ki és szedi táblázatba, nem pedig tippelget...

 

és már mindenki elmondta hogy Casillas így meg úgy, ez egy három napos daily mail cikkből van, már kicsit túl sok komment érkezett ezzel kapcsolatban, "lezárhatjuk"?

Link to comment
Share on other sites

„Karim teljes mértékben alkalmas arra, hogy a Manchester United játékosa legyen. Most, hogy Carlos döntött, és már csak két hét van hátra a következő szezonra való felkészülésig, komolyan meg kell gondolnia a klubnak Benzema megszerzését” – mondta egy MU-hoz közeli forrás a francia Parisien napilapnak.

 

Bár az Olympique Lyon a múltban folyamatosan azt hangoztatta, hogy nem engedi el az elmúlt másfél évben szinte minden európai elitcsapat által megkörnyékezett Benzemát, a klub elnöke, Jean-Michel Aulas néhány hete már sokkal rugalmasabban fogalmazott, sejtetni engedte, hogy van az a pénz, amiért elengedik a remek felépítésű csatárt.

 

Ezt a hozzáállást tükrözi Bernard Lacombe alelnök szombati nyilatkozata is.

 

„Senki sem tudja, mit hoz a jövő. Mit tehetnénk, ha a rengeteg pénzből gazdálkodó Manchester United szerződtetni szeretné Benzemát? – tette fel a költői kérdést a sportvezető.

 

Azaz ha megfelelően nagy összeget „mond be” a lyoni elöljáróknak a Cristiano Ronaldóért az átigazolási időszakban 80 millió fontot kasszírozó manchesteri vezérkar, alighanem nem kell sok időt fecsérelnie a feleknek a tárgyalásra.

 

Francia lapértesülések szerint pedig az előkészítés hamar megtörténhet, a Manchester United már hétfőn felveheti a kapcsolatot a lyoni vezetőséggel.

Ez azért bíztató. Remélem tényleg "odateszi magát" a Manchester, és sikerül megszerezni Benzemát ;)

 

Ui.: abel13, tudom; csak rossz volt a megfogalmazásom.

Link to comment
Share on other sites

azért óvatosan, már látom előtört megint a madrid%szindróma; 38 bijnokin 20 kapot4 gól nélkül, eujópai góltalanság rekord a világ legkeményebb ligájában, 38 évesen is sírva könyörög van basten `ogy menjen vissba a válogatottba...

nem hiszem hogy Casillas überelni tudná ezt a teljesítményt, az álom ab hogy két év múdva lesz egy olyin kapusunk aki falamennyire pótolni tudja azt a hatalmas űrt amit van der Sar hagy majd maga utĄn...

 

vigyázzunk azért, két játékos n%m jelenti azt hogy rögtön a maradék is a világ legjobbja lett, mégha Casillas a2szolút top3as askor se feledkez2ünk meg arról hggy van der Sar úgyszintén ott van

Link to comment
Share on other sites

azért maradjunk a realitás talajánál,a góltalansági rekordnál inkább a védelem szerepe -intsem a kapusé.

és bármennyire is szeretem van der sart, bekell látni h casillas egymaga a real védelme és gyakran múlik zajta h nem kapnik gólt,míg a manchesternél inkább a vidic ferdinanad pársonak köszönhető

Link to comment
Share on other sites

érdemes rákeresni youtubeon van der sar védéseire, elég kemények.

Arról meg nem ő tehet hogy alig van "dolga"... Különben is, ha a Madridnak tényleg csak Casillasból állna a védelme, akkor idén védőket igazolnának, nem pedig támadókat; nem?:))

Link to comment
Share on other sites

azért óvatosan, már látom előtört megint a madrid-szindróma; 38 bajnokin 20 kapott gól nélkül, európai góltalanság rekord a világ legkeményebb ligájában, 38 évesen is sírva könyörög van basten hogy menjen vissza a válogatottba...

Na én is ilyen és ezekhez hasonló okok miatt mondom azt, hogy még ha valami halvány kis esély is lenne Casillas leigazolására, akkor is miért vennénk meg, amikor ilyen kapusunk van... Költsék inkább a Ronaldo-ért kapott pénzt Benzemára (vagy Eto'o-ra). Majd ha Van der Sar visszavonul, akkor esetleg idehozhatják Casillas-t; addig is -mondjuk ki- felesleges...

Link to comment
Share on other sites

Hát ha azt a 80 millát Benzemára költik sírva fakadok :D

Egyébként örülnék ha jönne, bár én még mindig Eto'o mellett vagyok.

 

És akkor most más forrásból: ( Telegraph, WordPress,FOOTBALLpress,Goal.com )

 

Machedat figyeli az inter :huh:

Bár amekkora fizetése van már most, nem hiszem, hogy elmegy :)

Link to comment
Share on other sites

Természetesen nem úgy gondoltam, hogy a teljes összeget adják ki Benzemáért... :huh:

 

Macheda most még biztos nem megy sehova, de meglehet, hogy néhány éven belül komolyabban elgondolkozik majd azon, hogy mi lenne, ha a saját hazája egyik nagycsapatában játszhatna... :mellow:

Link to comment
Share on other sites

Óóóóójajj ábel, azért attól még hogy vki nálatok játszik az nem lesz rögtön jobb mint a Madrid játékosa...

 

Casillast Van der Saarral basszus... hát azért ehhez kell arc :D

 

Milyen jutyubos videót nézzek meg? Majd miután megtekintetted a Casillas videókat... máj gád. Én nem fikáztam Van der Saart, remek kapus. De álljon meg a menet. Van nála jópár jobb képességű. Arról nem is beszélek, hogy Casillasban még van 10 év a legmagasabb szinten, a Real Madridban.

 

 

A góltalansággal ne jöjj, Victor Valdes sem jobb kapus Casillasnál (lol.... még Diego Lopez, Kameni stb is jobbak nála), mégis ő lett a Zamora-díjas. Ennyit erről. Statisztika...

Link to comment
Share on other sites

én meg azt mondtam hogy mindketten top3asok, a MAdrid szurkolókban van eza gaalktikus mánia, mindenki galaktikus aki ott van; kár hogy az idei 6-2-nél valahogy hiányzott az a sok galaktika amire annyire szükség lenne két éve. Mi ha jól emlékszem két év alatt egyszer vagy kétszer kaptunk 4 gólt egy meccsen? Ezek nem statisztikák... h ameg díjakat akarsz, akkormár ott az aranylabda lista... Nekem tökmindegy, mert mindegyikben előrébb végzett van der Sar. Peter Smeichel mögött/mellett simán minden idők legjobb kapusa, ami nem kis szó egy több mint száz éves klubnál

 

De amúgy igen, a tavalyi madridi keret 2-3 kivételével minden poszton rosszabb mint a MU kerete

 

Link to comment
Share on other sites

Na én is ilyen és ezekhez hasonló okok miatt mondom azt, hogy még ha valami halvány kis esély is lenne Casillas leigazolására, akkor is miért vennénk meg, amikor ilyen kapusunk van...

 

 

 

Mondjuk azért, mert Saar 39 éves, Casi pedig 28. Ami nem mindegy. De mondom: esélytelen.

 

 

"a MAdrid szurkolókban van eza gaalktikus mánia, mindenki galaktikus aki ott van"

 

HEHE :D

Szerinted miért hőbölög minden Madridista az elmúlt évek szánalmas igazolásain, azon hogy sneijdereket kell nézegetnünk? Na? Azért mert mindenki galaktikus? haggyábékén.

 

Rögtön védekezel azzal, hogy Saarnak milyen statisztikái vannak és hogy azt aztán soha nem fogja Casillas megdönteni. ja.

 

"vigyázzunk azért, két játékos nem jelenti azt hogy rögtön a maradék is a világ legjobbja lett"

 

Megint az antimadridista kiszállingózott belőled.

Nem baj. Megszoktam :D Soha az életben nem leszel objektív, mint pl. én a MU-val szemben!

 

Senki sem állította hogy Kaká és Cé leigazolása után migeltorres világklasszissá vált. Ez csak a te álmod.

És nem is kell 11 világklasszis. 2000-es években sem volt a csapatban mindenki világsztár. Mégis söpörtünk.

Nálatok sem mindenki világsztár. csak pl. tavaly Ronaldo hozta azt a szintet aminek köszönhetően vittetek mindent. Én sem kérek mást, minthogy álljon össze egy maicon-ramos-pepe-marcelo

lassana-xabi-kaká-cé-robben-higuain tizenegy aztán meglátjuk mi jön ki belőle.

 

És ettől az általad összegányolt perez 2 játékosra áll.

 

 

Bár ahogy megismertelek ha becsúszik a bl akkor sem ismered el a Madridot és Perezt akkor is egy kutyaütő futballgyilkosnak fogod tartani, mert neked így tetszik. Lelked rajta. lol.

Link to comment
Share on other sites

őszintén szólva én nem szoktam a madriddal álmodni

 

én nem védekeztem, nincs miért védekezzem, Casillas és van der Sar nálam egy szinten vannak, alegmagasabb szinten, nincsen miért védenem, vagy támadnom egyiket vagy másikat; számomra nem létezik jobb annál, hogy vagy az egyik vagy a másik védi a Manchester kapuját

 

nem vagyok antimadridista, vagy amennyire az vagyok akkor már antibarcás, antichelseas, satöbbi. Számomra Perez az egyetlen probléma; és elismerni a Madrid üzleti, gazdasági és SPORTpolitikáját csak akkor fogom, ha megsimétlik a 2000-es évek siekrsorozatát (amit itt te söprésnek hívsz, de ha annyira objektív lennél akkor tudhatnád, hogy ez a "söprés" a Manchester az előző pár évben szintén véghez vitte; nem vagy az), és pénzügyileg is bebiztosítja a klubbot a következő 5-6 évben a spanyol állam és bankok mindennemű segítsége nélkül. Ahgoy ezt a MAnchester United megcsinálta...

 

Na most a történet úgy kezdődött hgoy 300 millió eurós kölcsönt vett fel spanyol bankoktól...

Link to comment
Share on other sites

Az a baj, hogy azt elhiszed ha megírja vmi hogy a csúnya Perez a gazdasági világválság közepén felvett 300 milliót, VISZONT az elmegy a füled mellett amikor kiderül hogy az 100 millió, a maradék 200 két részből áll, méghozzá a médiaszerződésből (100) és a klub kasszájában lévő összegből (100).

 

Ennyi meg egy masni.

Link to comment
Share on other sites

No, ha jól tudom, az igazolásokat kölcsönből finanszírozza ez a jó ember. Így már érthetőbb, hogy miért vannak felháborodva a nagy költekezésén? Világválság van, egy csomó olyan ország, földrész stb. van, ahol fontosabb lenne az a laza, pár 100 milliócska amit felvettetek ;)

Rengeteg embernek, államfőnek nem adnak kölcsönt, Perez meg besétál és 5 talicska pénzel távozik. Ez azért már annyira nincs jól :)

 

Nekem igazából édes mindegy, hogy mit csinál a madridod, de azt neked is be kéne látnod, kedves Creoque, hogy nemigazán tesz jót a footballnak ez a nagy költekezés.

Ha jól emlékszem a zuhany-hiradóban mondta talán Zombori, hogy trófeák, címek tekintetében Pelé a világ legjobbja, és ő sem érne meg 90 milliót, ha most játszana.

 

Mindegy, költekezzetek, igazából nem érdekel mit csinálnak arra, de a sok sztár nem fér meg egymás mellett, nem egyszer bizonyította már az élet. ;)

Most védekezhetnél azzal, hogy jó, de most "csak" Ronaldot, meg Kakát igazoltátok. Ez igaz. Mennyiből? 130 millió körül? Hm.... Szép summa, ennyi pénzből egy komplett csapatot össze lehetne állítani, ami képes bajnokságot nyerni, stb. :)

 

Írtad hogy aki nálunk játszik nem lesz jobb mint a Madridi. Nos, ez igaz, de fordítva is megállja a helyét ez a kijelentés, tehát: Hiába játszik nálatok valaki, nem lesz különb, mint a többi játékos.

Ezzel gyakorlatilag le is lehet rombolni azt a tévhitet, miszerint a világ legjobbjainak a Realban a helye. Ez nem igaz. Senkinek nincs ott ilyen szempontból a helye. Valamiért megmaradt a semleges fociszeretők köztudatában, hogy a Madrid a legjobbak klubja. Hát, nézzék meg a legutóbbi szezont, micsoda világsztárok játszanak ott, pl.: Guti, Gago, Heinze, Drenthe. hm... :)

 

Megjegyezted, hogy anno végigsöpörtétek Európát. Na igen, de utánpótlás szinten 0 a madrid. Ezt még Neked is be kell ismerned. Az akadémiáról szerintem senki nem játszik a felnőtt csapatban, talán az a csoki gyerek, Drenthe, bár nem tudom őt honnan szereztétek. Összesen nem is tudom hány spanyol kap állandó játéklehetőséget, talán kettő? :huh:

 

 

Volt egy érdekes cikk, aminek ez volt a címe: Manchesterből csak lefelé vezet az út?

 

Itt most nem arról van szó, mint nálatok, hogy istenítik a klubot, és csak azt gondolja a cikk írója hogy "aki nem manchesteri dögöljön meg hejehuja".

Csak szimplán utánajárt az egyes igazolásoknak, amiknek ez volt az iránya: Manchester - Madrid.

 

Például ilyen volt Beckham. Elment Madridba, jól focizott, ment a szekér, de nem sokára pápá Real, pápá élfoci, és irány Amerika.

Van Nistelrooy-nak is jól indult, de már egyre kevesebb lehetőséget kap, ahogy ő nyilatkozta, a hollandokat nem becsülik eléggé.

 

Az írás végén a szerző megjegyezte, hogy kíváncsian várja, milyen sorsa lesz Ronaldonak :)

 

 

Kiigazítás: Nem, én nem vagyok tagja semmiféle Anti-Madridista terrorszervezetnek, nem kívánom felrobbantani a Real edzőközpontját, sem pedig a Bernabeut.

És inkább dumáljunk az aktuális átigazolásokról ;)

 

 

"Minden tehén MU szurkoló" :lol:

 

Link to comment
Share on other sites

Muszáj ezzel az értelmetlen vitával megtölteni ezt a topikot? :huh: Inkább menjetek át a Real-topikba vagy valami "semleges zónába", lassan már szó sem esik olyan dolgokról, ami tényleg Manchester <_< (ez nem elsősorban neked szól, colt.45)

 

Itt egy rövid hír:

A Manchester United tárgyalásokat kezdett a brazil Grémióval a 18 éves Douglas Costa átigazolásáról, akit az angol sajtó csak az „új Cristiano Ronaldónak” nevez.

 

Az MU már egy éve figyelő a brazil támadó középpályást, és nagy valószínűséggel idén nyáron megveszi, mivel már több nagy európai klub – köztük a Real Madriddal és az Interrel – felfigyelt a játékosra.

Link to comment
Share on other sites

ezt imádom a Manchesterbe:))

 

nem csak Douglas Costa jön aki amúgy egy rohadt jó futballista már most, és később még nagyobb lehet; azt mondják hog yinkább Ronaldo mint Cristiano Ronaldo, dehát ez bőven elég:)

amúgy a srác 21 millió fontunkba fáj, szóval tényleg nagyon sokat tudhat, ha anno Ronaldo csak 16 volt

aztán jövő februárba jön Dodo (mindent brazilt lassan így hívnak, hogy kaka, dodo, dugó, lali) 5,5 millió fontért, ő is állítólag egy kiválló védő; és a haverját is szóba hozták a MU-val, egy Nilmar nevű srácot

nem ésszerűbb most megvenni egy Valenciát meg egy Benzamat, mintha a rájuk költött pénzt+fiatalokra költöttet odaadnánk Riberyért, hogy aztán foghassuk a fejünket ha nincs csatárunk vagy ha lesérül? Megint nagyon nagy húzást csinálhatnak Fergusonék:))))

Link to comment
Share on other sites

Ribéry már rég lejárt, az ő esetleges szerződtetéséről már szó nincs, és mondhatom, még szerencse :) Szerintem is jó vásárt csinál(hat)unk ezekkel a játékosokkal, Benzema, Valencia, és Douglas Costa pedig szerintem már bőven elég is lenne nyári erősítésként ;) (bár a francia érkezése még egyáltalán nem biztos, de napról napra közelebb van a Manchester-hez) Persze ha úgy gondolják, nyugodtan hozhatnak még hasonló játékosokat; ellenezni nem fogom, az biztos :)
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...