Jump to content
PirateClub.hu

Chelsea fan!


zombieee
 Share

Recommended Posts

Ancelotti nemet mondott a Chelseanek! Spalletti az új jelölt!

 

Az angol Chelsea vezetősége új edzőjelölt után nézett a hét első felében, ugyanis Carlo Ancelotti nemet mondott a felkérésre. Így most az AS Roma 49 éves tar szakembere, Luciano Spalletti, Roman Abramovics új jelöltje a kispadra. A mester három éve edzi a fővárosi klubot, s előtte az Udinese edzője volt.

- Spalletti csapata játsza a legszórakoztatóbb focit Olaszországban! - mondta Abramovics. Jó lenne ezt a stílust megvalósítani nálunk is! Jó lenne, ha ő elvállalná a csapatom irányítását!

 

(foci24.com - Fedor János)

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 715
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Galliani(azt hiszem ő a milan elnöke :D ) azt nyilatkozta,hogy a klubnak nagy adósságai vannak,és ezt csak Kaká eladásával tudnák megoldani.80 millió-ez az ára.Na most ugye a Chelsea képlete:Drogba+Carvalho+készpénz=Kaká.Szerintem csak meglesz :D

Amúgy Cristiano Ronaldo 1 éven belül távozik a Realba :P :

Cristiano Ronaldo egy éven belül távozna a Manchester Unitedtől.


A The Sun című bulvárlap információja szerint a Manchester United játékosa, Cristiano Ronaldo megsúgta barátainak a lehetséges jövőképét. 

"Ha nem most, akkor egy éven belül biztos elhagyom a Manchester Unitedet - mondta Ronaldo." 

A portugál klasszis és ügynöke, Jorge Mendes már készítik a távozási stratégiát. Ronaldo szerint a mostani időszak a legalkalmasabb arra, hogy beteljesítse álmát és a Real Madridnál folytassa, ugyanis a Manchesterrel BL-t nyert és a Premier League-ben is diadalmaskodott, magyarán sikeres időszakkal zárná az angliai karrierjét. 

A The Sun szerint legvalószínűbb verzió, hogy Ronaldo egy évig még biztosan marad és a következő nyáron távozik.

 

Link to comment
Share on other sites

Attól függ kik érkeznek a helyükre.Tudok 1 pár játékost akit meg akarnak szerezni és valahogy így állítottam fel magam előtt a képletet(már ha persze megszerzik azokat a játékosokat):

Drogba-David Villa

Lampard-Kaká(vagy Gerrard)

Carvalho-Ramos(bár szerintem ő nem jön.)

Reálisabbnak tartom ezt:

Carvalho-helyére Alex

Link to comment
Share on other sites

A topicban az van írva,hogy :aki szereti a Chelseat....Eddig sok jót nem olvastam...Csomóan fikázzák Murinhot,aki jó edző szerintem.És ezt a "összevásárolt bagázst" szimpatikus játékosok alkotják,akik focizni is tudnak.Én pl ki nem állhatom az Intert,vagy a Juvét,de ízlések és pofonok!

Link to comment
Share on other sites

Mutu 18,6 millió dollár kártérítést fizethet a Chelsea-nek!

 

Rendesen a zsebébe kell nyúlnia Adrian Mutunak, a román válogatottal az EB-n is részt vevő csatár a 2004-es kokain ügye miatt kénytelen fizetni volt klubjának nem is kis kártérítést.

A kábítószer használaton ért csatár a FIFA döntése értelmében 18,6 millió dollárt fizethet a londoniaknak, akik egy évvel a lebukása előtt vették meg őt az AC Parmától 25,3 millió dollárnak megfelelő összegért. Az eltiltás miatt Mutu hét hónapig nem léphetett pályára, majd visszatért Olaszországba, miután a Chelsea felbontotta a szerződését, és a Juventus játékosa lett. Ügyvédje minden esetre kijelentette, hogy védence addig egy centet sem fizet, amíg erre egy polgári bíróság nem kötelezi.

 

Intert én is rühellem !

 

Link to comment
Share on other sites

Jeeeeee Scolari jövőre a Chelsea edzője!!!:

Nem titok: Scolari lesz a Chelsea menedzsere

A portugál labdarúgó-válogatott brazil mestere, Luis Felipe Scolari lesz a Chelsea új menedzsere. Ezt a londoni klub közleményben tudatta.

További részletek hamarosan.

Link to comment
Share on other sites

na végre egy jó hír !!

 

Scolari a Chelsea új edzője, 100M-t költhet!

 

A portugál válogatott szövetségi kapitánya július 1-től veszi át a londoni sztárcsapat irányítását.

Luiz Felipe Scolari 2003 óta irányítja/irányította a luzitán nemzeti gárdát, és nagyon reméli, hogy a most zajló EB-n egy szép eredménnyel tud búcsúzni. Az 59 éves szakember legnagyobb sikere a 2002-es világbajnoki cím volt Brazíliával, de klubedzőként sem rossz a mutatója Dél-Amerikában és Ázsiában. A Chelsea az első európai klubcsapata lesz a Big Phil becenévre hallgató szakembernek. A Roman Abramovics tulajdonában lévő angol klubnál május vége óta keresték az elbocsátott Avram Grant utódát. A The Sun értesülései szerint a 3 évre szerződtetett Scolari 100M fontot költhet a nyáron, és első igazolása Deco lehet a Barcából.

Link to comment
Share on other sites

Ez kinek szólt ?

 

Korábbi értesülésekkel ellentétben a spanyol válogatott Fernando Torres nem igazol a Chelsea-be, hanem marad Liverpoolban. Legalább is a „vörösök” ügyvezető igazgatója, Rick Parry szerint.

 

A Chelsea állítólag 50 millió fontos ajánlatot tett a spanyolért, Parry viszont hangsúlyozta, Torres nem hagyja el az Anfield Roadot.

 

„Fernando Torres egyszerűen nem eladó. Ez pont olyan egyszerű, mint ahogy hangzik, de tényleg: nem megy sehova” – nyilatkozta Parry a liverpooli klub hivatalos weboldalán.

 

Az elefántcsontparti Didier Drogbával kapcsolatos találgatások sem bizonyulnak igaznak: a csatár állítása szerint sem a Milanhoz, sem az Interhez nem ír alá, azaz marad Londonban.

 

A Marseille korábbi labdarúgója megerősítette, továbbra is Angliában szeretne futballozni. Drogba 2004 óta játszik a Chelsea színeiben, s ez 2010-ig várhatóan így is marad.

 

„2010-ig van szerződésem a Chelsea-vel, úgyhogy még mindig a Chelsea játékosa vagyok” – oszlatta el Drogba a spekulációkat.

 

Ezaz Drogba marad !

Link to comment
Share on other sites

Deco elszerződését a Chelsea-be már kész tényként tálalják

 

A portugál válogatottal jelenleg az EB-n szereplő brazil középpályás, Deco egyelőre kitart amellett, hogy nem igazol a Chelsea-hez.

Maga az együttes új trénere, Luiz Felipe Scolari, a jelenleg még a portugál nemzeti együttes élén álló mester sem árult el semmit az ügyről: "Lehet, hogy igen, lehet, hogy nem..." - mondta a honfitárs.

 

A brit sajtóban viszont már mindenki kész tényként kezeli az FC Barcelona sztárjának átigazolását, a mértéktartó BBC például már kész tényként tálalta az infót.

Link to comment
Share on other sites

Van olyan Chelsea oldal mint a madridista.hu ??

 

Nem találok a Chelsea semmi jó oldalt!

 

 

PL: meglehetne nézni, hogy kik játszanak a Chelsea - be kit akarnak leigazolni, átigazolási pletykák, Chelsea hírek.

 

 

Van ilyen Chelsea oldal?

 

 

Küldjetek az oldalról linket de magyar oldal legyen!

Link to comment
Share on other sites

Scolari a Chelsea új edzője, 100M-t költhet!

 

A portugál válogatott szövetségi kapitánya július 1-től veszi át a londoni sztárcsapat irányítását.

Luiz Felipe Scolari 2003 óta irányítja/irányította a luzitán nemzeti gárdát, és nagyon reméli, hogy a most zajló EB-n egy szép eredménnyel tud búcsúzni. Az 59 éves szakember legnagyobb sikere a 2002-es világbajnoki cím volt Brazíliával, de klubedzőként sem rossz a mutatója Dél-Amerikában és Ázsiában. A Chelsea az első európai klubcsapata lesz a Big Phil becenévre hallgató szakembernek. A Roman Abramovics tulajdonában lévő angol klubnál május vége óta keresték az elbocsátott Avram Grant utódát. A The Sun értesülései szerint a 3 évre szerződtetett Scolari 100M fontot költhet a nyáron, és első igazolása Deco lehet a Barcából.

 

 

Már megvan a nyár 1 ső igazolása: Van der vaart

15 millió fontért jöt!

Link to comment
Share on other sites

keresgltem de nem találtam.

 

Köszi az oldalt.

 

 

Ez a legnagyobb chelsea magyar szurkolói oldal?

 

Én jobban szeretem ezt a chelsea-s oldalt mindig új friss hirek sztem érdemes nézegetni gyakran ;)

 

Már megvan a nyár 1 ső igazolása: Van der vaart

15 millió fontért jöt!

 

Ezt honnan veszed? Pedig jó lenne de még biztos, hogy nem a miénk :(

Link to comment
Share on other sites

A Chelsea mindenképpen megszerezné Robinhot

 

Az 'As' szerint az új edző, Luiz Felipe Scolari találkozott Roman Abramovich klubtulajdonossal és Frank Arnesen sportigazgatóval, a téma az átigazolási szándákok voltak, ahol a brazil menedzser megkérte a feleket, hogy szerezzék meg neki honfitársát a Real Madridból.

 

Látszólag Scolari nagyon lelkesedik azért, hogy új csapatába csábítsa Robinhot is, akivel korábban a brazil válogatottban dolgozott együtt.

 

Abramovich nem vet ellent a kéréseknek, így hamarosan megkezdik a licitálást a játékos iránt, mely végösszege 35 millió euró lehet.

 

A friss információk szerint, jelenleg a csapat Robinho leigazolása és Frank Lampard megtartásáért küzd. Ez az üzlet egy halomnyi pénzbe kerülhet, de tudjuk, hogy Abramovich-nak semmi sem lehetetlen.

 

Forrás: www.goal.com magyar fordítás:www.chelseafanatics.atw.hu

Link to comment
Share on other sites

Átigazolási pletykák

 

Emmanuel Adebayor elégedetlen az Arsenalban kapott fizetésével, egy évre 6 millió Eurót akar keresni, amit a Chelsea meg is adna neki, sőt, akár elengedné Nicolas Anelkát vagy Shaun Wright-Phillipset az Ágyúsokhoz. A játékos 30.000.000 körüli összegért teheti át London másik részére a székhelyét, ám ennek kevés az esélye, a Barcelona és a Milan jobban szeretné a togóit.

 

Yuri Zhirkov, a CSKA Moszkva 24 éves szélsője iránt is sok csapat érdeklődik. Az EURO 2008 alatt jobb és balhátvédet, illetve támadó szélső is játszott, mindezt klasszis módon. A transzfernek nem sok az esélye, az Inter komolyan megkereste, ráadásul a Chelsea-nek jelenleg három jobbhátvédje(Bosingwa, Ferreira, Belletti) és három balhátvédje(Cole, Bridge és Alcides) van.

 

Karim Haggui a tunéziai válogatott és a Bayer 04 Leverkusen középhátvéde is szóba került, bár nagyon meglepő lenne, ha Londonba költözne, mert még ha Carvalho, Ben Haim és Boulahrouz távozik is, még úgy is Terryvel, Alex-szel, Ivanovic-al és a fiatal Mancienne-vel kellene megküzdenie a csapatba kerülésért.

 

Forrás: www.chelseafanatics.atw.hu

Link to comment
Share on other sites

honnan veszed?

 

Lampard nem nyilatkozott a lényegről

2008/06/30 17:32

 

Pénteken a 'France Football' már bizton állította, hogy Lampard egy 4 éves szerződést írt alá az Internazionale-vel, ahová 9 millió fontért érkezik és évi 7,3 millió euró lesz a fizetése.

 

Lampard, aki történetesen épp Olaszországban tölti nyaralását, nem akart a pletykákkal kapcsolatban szót ejteni a helyi újságíróknak.

 

"Inter? Majd meglátjuk, most csak a családommal nyaralok." - mondta Lampard.

 

"A jövőm a Chelsea-nél? Nemtudok semmi újat ezzel kapcsolatban. Olaszország egy nagyon szép ország, de nem azért vagyok itt, hogy bárkivel is tárgyaljak vagy találkozzak." - tette hozzá a 30 éves labdarúgó.

 

Néhány legutóbbi londoni pletyka azt állítja, a Chelsea erőszakkal is megtartaná Lampard-ot, ami azt takarja, hogy inkább a Reserves csapatba teszik át egy évre, minthogy az Inter-be engedjék.

 

Forrás: www.goal.com magyar fordítás:www.chelseafanatics.atw.hu

 

Nem 100%!!

Link to comment
Share on other sites

CHOSEN megkérnélek, hogy ne másolgas a chelseafanatics-ról vagy ha már másolgatsz akkor ird oda a magyar forrást is .... mert igy mégtöbb chelsea drukker látogatná az oldalt(igyis nagyon sokan látogatják, de mindig jobb a több), tehát a lényeg mindig ird oda a magyar forrásokat. köszi

 

Üdv: D

Link to comment
Share on other sites

Hivatalos: Deco a Chelsea-ben!

Megvan Luiz Felipe Scolari első igazolása, a brazil menedzser a portugál válogatott irányítóját szerezte meg. Nem hivatalos forrás szerint a Chelsea 8 millió fontot utalt a Barcelona számlájára a 31 éves középpályás játékjogáért, a szerződés hossza pedig 2 év.

 

Deco rögtön szavakba is foglalta átigazolását a Chelsea TV-nek, miután hivatalosan aláírta szerződését: "Először is nagyon boldog vagyok, hogy itt lehetek, sokat jelent nekem ez a változás."

 

A Barcelona-ból igazolt játékos túl van egy nem éppen fényesre sikeredett Európa Bajnokságon, melyet a jelenleg Chelsea edző, Scolari kezei alatt ért el. A korábban Bajnokok Ligája győztes középpályás szerint, eljött az ideje, hogy csapatot váltson, és erre pont alkalmas volt a Chelsea FC.

 

"Biztos vagyok benne, hogy jól döntöttem. Sokat akarok tenni ezért a csapatért, újra Bajnokok Ligáját akarok nyerni, és angol bajnokságot a Chelsea-vel." - mondta Deco.

 

"Az angol bajnokság a legjobb és legerősebb liga a földön, ezt mutatja az idei BL döntő is, ahol két angol vett részt."

 

"Úgy érzem, hogy jól választottam, a Chelsea-nek megvan az a csapata, amelyik a győzelmekre képes. Tudom, hogy nagy kihívás elé nézek, de vállalom a felelősséget."

 

"Tudom, hogy a beilleszkedéshez nem lesz túl sok időm, mivel az évek felettem is múllnak, de biztos vagyok benne, hogy mindenben szerencsém lesz." - adta első nyilatkoztát Deco, a Chelsea új szerzeménye!

 

Forrás: www.chelseafc.com Forrás:www.chelseafanatics.atw.hu/

Link to comment
Share on other sites

Remélem Deco nem fog csalódást okozni ! Az EB-n elég jól játszott !

 

 

CHOSEN megkérnélek, hogy ne másolgas a chelseafanatics-ról vagy ha már másolgatsz akkor ird oda a magyar forrást is .... mert igy mégtöbb chelsea drukker látogatná az oldalt(igyis nagyon sokan látogatják, de mindig jobb a több), tehát a lényeg mindig ird oda a magyar forrásokat. köszi

 

Üdv: D

 

OK !Átszerkeztettem ;) ! Tényleg jó oldal ! Azért tettem idézetbe mert nem a sajátom irományom !

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...