Jump to content
PirateClub.hu

Chelsea fan!


zombieee
 Share

Recommended Posts

  • Replies 715
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 3 weeks later...

Hajrá Chesea már megint kikapott a Manchester Unatid ugy látszik még behozhato az a bajnokság a Liga Kupa már megvan FA és BL és Bajnokság kupa kéne szerintem a jelenlegi csapat megtudja verni a Manchester Unatid-ot mert nagyon kapkod az MU ez a M'Borogh ellen is meglátszott mindenki üljön le és nézze meg Vasárnap(holnap) a Newcastle Unatid - Chelsea FC meccset remélem Andriy Shevchenko lő egy mester hármast Drogbával eggyütt :D na mindenkinek jó szórakozást kívánok sziasztok!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Hali !

 

Régebben 1-2 éve még nagy kedvencem volt a csapat , de mára elkapta Abramovichot a Real effektus , mindenkit összevásárol , és rábizza egy edzőre az így kapott egyvelegből gyúrjon ütőképes csapatot ! Szerintem sem Ballackra sem Sevcsenkóra semmi szüksége nem volt a Chelsie-nek! Mára már megkopott a fényük a fiúknak , ugyanúgy mint az Arsenal-nak!

Link to comment
Share on other sites

 

Ricardo Carvalho, a Chelsea védője elismerte, hogy kisebb csodára van szükség ahhoz, hogy pályára léphessen szombaton, az FA Kupa döntőjében. A portugál bekk az április 28-i, Bolton elleni hazai bajnokin szenvedett térdsérülést, azóta nem állhat José Mourinho menedzser rendelkezésére, aki korábban azt mondta, honfitársának egy százalék esélye van arra, hogy játsszon a Manchester United ellen.

- Nagyon küzdöttem, hogy egészséges legyek a döntőre, de lehetetlen vállalkozás volt - mondta Carvalho. - Ember vagyok, nem pedig gép, csoda kellene, hogy játszhassak. Nagyon fáj, hogy ki kell hagynom a finálét, de elmegyek, szurkolok a csapattársaimnak. Az volt az álmom, hogy játszhassak az új Wembleyben - ez most nem adatik meg. Ami a csapatot illeti, a legnagyobb feladatunk Cristiano Ronaldo megállítása lesz, azt egyelőre nem tudom, José Mourinho mit tervez.

- bz -

Link to comment
Share on other sites

ugyan! Az utobbi években nem tudom kinyerte a bajnokságot!

Mióta Premier League van nem is tudom ki nyerte meg legtöbbször a bajnoki serleget :D:huh:

Azért grat Chelsea-nak de Droba nélkül tényleg...amúgy ha Giggs gólját megadják ami bennt volt akkor azért más a helyzet.Kiváncsi lennék mi a véleményetek nektek Chelsea drukkereknek az bennt volt vagy nem?

Link to comment
Share on other sites

Mióta Premier League van nem is tudom ki nyerte meg legtöbbször a bajnoki serleget :D:huh:

Azért grat Chelsea-nak de Droba nélkül tényleg...amúgy ha Giggs gólját megadják ami bennt volt akkor azért más a helyzet.Kiváncsi lennék mi a véleményetek nektek Chelsea drukkereknek az bennt volt vagy nem?

 

Még szép hogy nem adták meg! Szabálytalan gól lett volna!

Nézzetek csak utána! Kapust támadni nem lehet, főleg ha már megfogta a labdát, belökni meg méginkább nem!

Aki meg nem tudja visszafogni magá s elismerni a másikatt, az gondolkodjon el magában!

Ennyire nem tisztelni az ellenfelet, ...

 

Tisztelet a kivételeknek!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...