Jump to content
PirateClub.hu

Chelsea fan!


zombieee
 Share

Recommended Posts

  • Replies 715
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Robinnyó szerintem nem lenne szükséges megvenni

 

Hivatalos mezszámok

1 Petr Cech

 

2 Branislav Ivanovic

 

3 Ashley Cole

 

5 Michael Essien

 

6 Ricardo Carvalho

 

7 Andriy Shevchenko

 

8 Frank Lampard

 

9 Franco Di Santo

 

10 Joe Cole

 

11 Didier Drogba

 

12 John Mikel Obi

 

13 Michael Ballack

 

14 Claudio Pizarro

 

15 Florent Malouda

 

16 Scott Sinclair

 

17 José Bosingwa

 

18 Wayne Bridge

 

19 Paulo Ferreira

 

20 Deco

 

21 Salomon Kalou

 

23 Carlo Cudicini

 

24 Shaun Wright-Phillips

 

26 John Terry

 

30 Rhys Taylor

 

33 Alex

 

35 Juliano Belletti

 

39 Nicolas Anelka

 

40 Hilario

Link to comment
Share on other sites

Az EA SPORTS a partnerünk!

 

A két fél egy 3 éves szerződést írt alá, így a következő EA szoftver (FIFA 09), a Chelsea szurkolóknak mindenképpen kötelező darab.

A megállapodás értelmében az EA SPORTS rengeteg jogot szerzett a Chelsea-től, mint például, hogy bárhol szabadon használhatja a csapat címerét. Az EA-nek ez az első ilyen szerződése, amit egy klubbal kötött. Továbbá a Stamford Bridge-n lesz egy helység, ami ezeket, a szoftvereket népszerűsíti.

"Boldogok vagyunk, amiért ilyen kitűnő partnert találtunk. Az EA SPORTS a világ talán legismertebb játékokat forgalmazó cége. Az ambícióink közösek, így nagyon várjuk már a következő 3 év munkáját." - nyilatkozta Peter Kenyon.

 

Forrás: www.chelseafc.com

Link to comment
Share on other sites

HIVATALOS: LAMPARD HOSSZABBÍTOTT!!!

A Chelsea Football Club örömmel jelenti be, hogy ma (augusztus 13.) Frank Lampard öt évvel meghosszabbította a szerződését. Az új szerződés értelmében 2014-ig a csapatnál marad.

 

"A Chelsea-nél akarom befejezni a pályafutásomat. Ezt már rengetegszer mondtam, és végre az új szerződést is aláírtam. Boldog vagyok, hogy itt fejezhetem be a pályafutásomat. A új szerződést sokáig tartott megtárgyalni, hiszen nekem és a klubnak is voltak kikötései, de végre sikerült megegyezni." - kezdte Frank.

 

"A csapat szurkolói nagyon jók voltam hozzám, és én ezt viszonyozni szeretném. Biztos vagyok benne, hogy a következő öt évben is jól fogok játszani. Nagyon várom már az új szezont az új edzővel és az új csapattal. Biztos vagyok benne, hogy hasonló sikereket fogunk elérni, mint az elmúlt pár évben." - fejezte be a középpályás.

 

Luiz Felipe Scolari így nyilatkozott: "Boldog vagyok, hogy Frank bebiztosította a jövőjét a klubnál. Ő az egyik legfontosabb játékosa a csapatnak és vele nagy sikereket érhetünk el. Frank az egyik legjobb játékos, akivel valaha is együtt dolgoztam. Tőle szinte minden nap lehet valami újat tanulni."

 

Forrás: www.chelseafc.com / chelseafanatics

Link to comment
Share on other sites

Lampard-ot sokszor hozták szóba az Inter-rel, mivel a korábbi edzője, José Mourinho is ott dolgozik. A középpályás lelkes lett volna az új kihívás miatt, de végül úgy döntött, hogy marad a Stamford Bridge-en.

 

Volt egy kis "zűrzavar" a szerződésnél, mivel a klub csak 4 évet akart ajánlani, de végül Frankie kiharcolta az 5 esztendőig tartó kontraktust.

 

"Rettentően boldog vagyok - mondta Scolari. 2 nappal a szerződés aláírása előtt odajött hozzám és mondta, hogy újabb 5 évvel fogja meghosszabbítani a kontraktust."

 

"Ezt megköszöntem neki. Én 2 évet vagy talán többet maradok edzősködni itt. Ahogy telnek az évek, annál könnyebb lesz a dolgom."

 

"Nagy öröm ez mindenkinek! Lampard nem csupán egy játékosa a klubbnak, ő az egyik szimbóluma a Chelsea-nek. A szurkolók is örülnek. Lamps szereti ezt a csapatot!"

Forrás: www.goal.com chelseafanatics

Link to comment
Share on other sites

na végre 1 technikás szép támadó focit játszó CHELSEA-t láttam a pályán bár a második félidőben kicsit visszavettek de így remek meccs volt, remélem csak ilyenek lesznek ebben a szezonban :D

 

CHELSEA 4-0 Pompy

Statisztikák

70% Labdabirtoklás 30%

20 Kapuralövések 9

9 Kaput eltaláló lövések 3

6 Szabálytalanságok10

8 Szögletek 3

6 Lesek 1

 

GO BLUES
Link to comment
Share on other sites

+ felállás és gólok !

Chelsea - Portsmouth 4-0

Gól: Joe Cole (12.), Anelka (26.) Lampard (45., t.), Deco (88. p.)

Sárga: James (45. p.)

Piros: -

 

Chelsea

Felállás (4-3-3): Cech; Bosingwa (Ferreira, 83. p.), Carvalho, Terry, A. Cole; Ballack (Malouda, 38. p.), Mikel, Lampard; Deco, Anelka, J. Cole (SWP, 78. p.)

Cserepadon maradt: Hilario, Di Santo, Bridge, Alex,

 

Portsmouth

Felállás (4-4-2): James; Johnson, Campbell, Hreidarsson, Primus; Kranjcar (Thomas, 73. p.), Distin, Diarra (Mvuemba, 68. p.), Diop; Crouch, Defoe

Cserepadon maradt: Lauren, Utaka, Cranie, Ashdown, Traore,

 

Ilyen szép kezdésre nem is gondoltam ! :D

BLUE IS THE COLOUR

Link to comment
Share on other sites

láttom nincs összefoglaló

A Chelsea négyet hintett a tavasszal FA-kupát nyerő Portsmouthnak

Luiz Felipe Scolari jött, látott, és győzött első mérkőzésén az angol élvonalban. A Chelsea új szakvezetője az első 45 percben nem győzte karját az égbe emelni – az időnként sziporkázóan futballozó „kékek” három góllal örvendeztették meg.

 

Előbb (12.) Joe Cole talált jobbal David James hálójába Michael Ballack finom bokapassza után, majd Nicolas Anelka következett (26.), aki Deco fölpörgő labdáját bólintotta közelről a James által üresen felejtett kapuba.

 

Anelka az egész tavasszal (14 bajnokin) mindössze egyszer volt eredményes, most már az első mérkőzésén összehozta ezt a mennyiséget.

 

Nem volt még vége a londoniak gólgálájának: a ráadás perceiben Frank Lampard ért el újabb találatot 11-esből.

 

A második játékrész hasonló forgatókönyv szerint zajlott – a Chelsea támadott többet, az FA-kupa védője jobbára védekezésre kényszerült –, azzal a nem elhanyagolható különbséggel, hogy a hazaiak elszórakozták a helyzetek többségét, amelyekből csak egyet váltottak gólra.

 

Egy minutummal a vége előtt a Barcelonából igazolt Deco vitte be a negyedik találatot. A portugálnak ez volt az első „londoni” gólja.

 

A Chelsea P. Cech – Bosingwa, Ricardo Carvalho, Terry, As. Cole – Ballack, Obi Mikel – Lampard, Deco, J. Cole – Anelka összeállításban kezdett, a sérült Ballackot Malouda váltotta a 38. percben, a 78. percben Wright-Phillips jött be Joe Cole helyett, a 84. percben pedig Paulo Ferreira pacsizott a leballagó Bosingwával.

 

Mi is üssük össze a tenyerünket – tapsoljunk! nso.hu

Link to comment
Share on other sites

jah,de nem sajnálnám ha visszamenne,amúgy szerencse,hogy nem igazoltuk le arsavin-t

 

Arsavin a mélyponton

Sok jót a Zenit Szentpétervárról sem mondhatunk. Arsavinról pedig még kevesebbet. Az Eb-n tündöklő futballista a Dinamo elleni rangadón is bemutatott néhány ígéretes szólót, mint ahogy pár alattomos belépőt is, és csak Kovaljov bíró jóvoltából tölthette a pályán a kilencven percet. Fatih Tekke viszont nem, a török csatár két sárga lapot kapott színészkedésért. Nem is lehetett más a vége, mint vereség, Dmitrij Kombarov beadott, Kirill Kombarov pedig büntetett - hiába tartotta magát tíz emberrel is a Zenit a 90. percig. Advocaatnak valamit ki kell találnia, mert a Zenit csak süllyed, egyre süllyed, ráadásul ősszel indul a BL-szezon.

 

focitipp.hu

Link to comment
Share on other sites

HIVATALOS: Paim érkezett!

Az egy éves kölcsönszerződést ma jelentette be hivatalosan a portugál csapat. A szerződés értelmében Paim egy évet kölcsönben játszik a Chelsea-nél, és ha megfelelő teljesítményt nyújt a Chelsea-nek opciója van a szélső megvásárlására.

 

Paim az előző szezonban is kölcsönben szerepelt, akkor a Pacos da Ferreira játékosaként.

 

A 20 éves játékos végig ment a Sporting utánpótlás nevelési programján, annak a reményében, hogy egyszer a nagycsapatban is játszhat majd.

 

Luiz Felipe Scolari a szélső nagy csodálója, és szerinte, ha ki tudja hozni magából a maximumot világklasszis játékos, válhat belőle.

 

Paim érkezése azt jelenti, hogy ő a harmadik portugál játékos, aki ezen a nyáron a Chelsea-hez szerződött.

 

Forrás: www.sporting.pt chelseafanatics

Én bizok benne, ugyan azt az akadémiát járta ki, mint ronaldo és nani, lehet, hogy még ronaldo-nál is nagyobb klasszis lehet belőle

 

daver88: most mondjam azt, hogy én megmondtam? :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Kíváncsi vagyok a portugál srácra :) Bár nemtudom mennyi lehetőséget fog kapni drogba és kalou mögött...De hát biztos nem véletlenül hozatta a csapatba scolari :P amúgy remélem a wigan ellen is hasonló játékot fogunk mutatni,mert a portsmouth elleni meccset nagyon élveztem :D

Link to comment
Share on other sites

Kíváncsi vagyok a portugál srácra :) Bár nemtudom mennyi lehetőséget fog kapni drogba és kalou mögött...De hát biztos nem véletlenül hozatta a csapatba scolari :P amúgy remélem a wigan ellen is hasonló játékot fogunk mutatni,mert a portsmouth elleni meccset nagyon élveztem :D

Elvileg nem csatár Paim.. hanem középpályán ügyeskedő :blink: , nem láttam még játszani, de szerintem a megnyert meccseken (3-1, 4-0) belehet állítani megnézzük mit tud

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...