Jump to content
PirateClub.hu

GeForce 7600!


homa
 Share

Recommended Posts

Már rég nincs rajta gari, mert használt, sajnos nem maradt pénzem egy újra-jobbra :S Amúgy én úgy gondoltam, hogy a bordára még szerelni vmi ventit, amit szabályzóval lehetne állítani, konkrétan Zalman ZM-MFC1-re gondoltam, de az is pettyet drága... :S Így meglehetne valósítani? És ha ez nem jönne össze, akkor milyen Zalman hűtőt ajánlotok rá (bár a Zalmanba nem nagyon bízok..)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 241
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 3 weeks later...

na most az a gondom ezzel a karival először is hogyx GS,ami azt jelenti hogy butitottja a Gt-nek.a mai játékok talán ha mediumon elmennek rajt,de ez már csak rosszabodni fog.kb 1 évnél tovább nemnagyon tudod használni,mert nagyon elavult lesz,kérdés még az is hogy agp-s lesz -e vagy pcie-es?mert ha agp-s akkor szerintem ne költsél a gépedte,főleg ne vgá-t.

Link to comment
Share on other sites

jaja, agp-s, sajna ilyen a gépem, lecserélni nem igazán akarom pci-ra, mert annyi pénzem nincs, ezért szeretnék videókarit venni, csakhát akkor olyan kéne ami sokáig jó lesz, a Geforce 4-esemnél csak jobb sztem :D esetleg ennél jobb az Ati Sapphire x1050?

Link to comment
Share on other sites

Az nem kérdéses,hogy jobb lesz-e a GF 4-ednél :lol: Hát sztem ha már választanom kéne,akkor én nem tudom,hogy meiket választanám :lol: Árban egy kicsit feljebb van az Asus(passzív hűtésű:19.680.-Ft;aktív hűtésű:28.400.-Ft)míg a Sapphire csak 13.668.-Ft és aktív hűtésű. :rolleyes: Én mind2-t ajánlom Neked. :lol: Sapphire-om még nem volt,igaz Asus-om se de én jobban bízok az Asus-okban :lol: Sztem tkrisz007 barátunk (vagy Memnon,stb) jobban tudja,hogy meik a tutibb! :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Na jöttem okoskodni :) Itt van egy jó VGA, ami neked tökéletes lenne: GALAXY Geforce 7300GT DDR3 128MB HD1.4ns AGP8x. Ez kb. 18 ezer Ft. De ha van pénz, akkor egy 7600GT-t is vehetsz (Ez már azért elég drága, kb. 30 ezer). Csak arra figyelj, hogy DDR3-as legyen. A Galaxy az egyik legolcsóbb (nem a legjobb cég, de kárpótoljon minket, hogy jó kis Zalman hűtéseket pakolnak a kártyáikra.) Biztos, hogy procilimit lesz, de hát ez majdnem mindenkinél így van.

Link to comment
Share on other sites

Jaja,ez a Galaxy GF 7300GT tényleg jó lenne neked,igaz nem adna olyan nagy grafit(mint a 7600GT,GS).Igazából attól függ a videó karid,hogy mien játékokkal nyomulsz. :) Mert pl CoD2 vagy hasonló játékoknak elég a 128MB-os is :rolleyes: ,de ha komolyabb játékokkal jáccol,mint pl a STALKER vagy ien hasonló,újabb játékok megkövetelik a 256 MB-os kártyát.Ha meg 7600 GS-t vagy GT-t veszel azzal ki tudod húzni sztem sokáig és minden elmegy rajta közepes grafin :rolleyes: Szal a döntés a Tiéd ;)

Link to comment
Share on other sites

oksi, köszi az infokat :)

hát ja, biztos gyenge lesz a proci, mert az csak 2 GHz-es Celeron D :(

dehát azt meg lecserélni nem lehet, mert alaplappal együtt kéne. tuningra gondoltam, de csak olyan mértékben és úgy, hogy semmiféleképpen se menjen tőle tönkre semmi a gépben.

Link to comment
Share on other sites

hát én ilyen Stalker, Godfather, Condemned, Fear meg hasonló játékokkal szoktam egyébként nyomulni, remélem jó lesz hozzá a kari. és egyébként mi az a procilimit? gondolom az, hogy kevés hozzá a processzor, de ez milyen hátrányokkal jár? és 2,3 GHz kb már elég lesz neki?

Link to comment
Share on other sites

Ez attól is függ ,hogy DDR3-as vagy DDR2-es. Mert ha az övé DDR2-es, a tiéd pedig DDR3-as, akkor meg lehet érteni.

 

látod erre nem is gondoltam valóban az ővé ddr2-es az enyém meg ddr3-mas(már csak volt).pedig azt hittem egyformán fognak teljesíteni.tévedtem.

 

hát én ilyen Stalker, Godfather, Condemned, Fear meg hasonló játékokkal szoktam egyébként nyomulni, remélem jó lesz hozzá a kari. és egyébként mi az a procilimit? gondolom az, hogy kevés hozzá a processzor, de ez milyen hátrányokkal jár? és 2,3 GHz kb már elég lesz neki?

 

később majd crysis,gears of war,alan wake,medal of honor A.,hát ezeket már most elfelejtheted.nem akarlak elkeseríteni de elfog indulni a 7600gs-en de nagyon gyatrán fog menni,tök minimumon,főleg ha a procid celeron,na az még -10 fps minden játékból kb,ramod van elég?most már a minimum 1 giga,ez alatt nem nagyon játszál.

Link to comment
Share on other sites

nah ezt most nem értem! még a Geforce 4-esemmel is mennek, igaz hogy minimumon és kicsit szaggatva, dehát akkor nehogy már a jobb kártyával is minimumon menjenek!

 

egyébként a ramom 1,5 giga :D az legalább nem rossz

kegyetlen ez a számítástechnika, 30-es videókari és közben ugyan olyan lesz mint a gf 4-es, minden szarul fog rajta menni.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...