Jump to content
PirateClub.hu

GeForce 7600!


homa
 Share

Recommended Posts

  • Replies 241
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

BFG hát erről még soha nem hallodtam mint márka (lehet ... vagyok) szóval véleményt csak annyit tudok mondani,hogy ha egy középkategóriás karit akarsz akkor a 7600GT jó választás még mindig.Persze annyi fajtája létezik,hogy rosszat is ki lehet fogni.Nem tudok ez mennyibe fájna neked de lehet vennék egy márkásabbat.Mondom ezt úgy,hogy ezt a márkát nem ismerem.

Link to comment
Share on other sites

Azért nem hallottál róla, mert olyan, mint az XFX. Elit márka, és erre nem nagyon van igény itt keleten :) Jó karik, de nem éri meg most ilyet venni, várj egy hónapot, hogy kijön-e végre a 8600, mert akkor az sokkal gyorsabb lesz, mint a 7600, és a 7600 ára is lentebb fog menni.

Link to comment
Share on other sites

hy.

nekem is Inno3D 7600GT-m van.

Hál égnek nekem nincs semmi bajom vele.

Stalkeren 1024x768 + high-on szaggatás nélkül megy.

Amikor még 512 memória volt benne akkor szaggatott pár percig mint a disznó, de mióta 1024 van benne

simán megy.

 

(amúgy amilyen hiba van azon a képen amit linkeltál Gjábor, olyan volt nekem is régen 1 9200se radeonon

battlefield közben. azt 1 driverfrissítés megoldotta. Meg 9600proval is volt WOW közben. Azt szintúgy megoldotta driverfrissítés. Szal nem biztos hogy kuka, ha nem garis.)

Link to comment
Share on other sites

Most néztem a képet... ilyet akkor csinált a régi VGA-m, mikor a „plafonig” rántottam a GPU órajelét, és a hűtőborda szinte égetett...

Lehet, h. rossz volt az illesztés a GPU és a borda között, és folyton túlmelegedett. Egy biztos, ez nem szoftveres hiba.

Mindenestre „vicc”, h. ilyen kártyát adtak... :angry:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Megvásároltam volna a fennt említett VGA t

Geforce 7600 GS Gainward 256 Mb AGP

 

Abban kérném a segítgégeteket hogy ugye van az átalakítókábel ami a csomagolásban van hozzá.

Most az egyik végét ugye bedugom a VGA megfelelő részébe ., ezt tudom mert csak 1 dugó van itt.,

de a kábel másik oldalán 2 db egyforma kábel van amit ugye a tápra kell dugni., itt lenne a kérdésem hogy csak az egyiket vagy mindkettőt rá kell dugni a tápra?

 

Remélem sikerült értelmesem megfogalmaznom a kérdést ., mert néha nekem is zavaros.

Válaszotokat és segítségeteket előre is köszönöm...

Link to comment
Share on other sites

köszönöm segítséged de sajnos nem ilyen kábel van hozzá..

 

az egy dugós vége ugylátom stimmel., viszont a másik végén az általad berakott képnél az egyikből jön a másik kábele..

az enyémnél az egydugós végből jön ki a másik kettő., remélem érted mire gondolok...

a másik különbség hogy a te általad berakott képnél négy darab kábel megy a két dugós végbe., szóval nmind a négytűnek., pólusnak van párja..

az én kábelemnél csak 3 kábel van sárga fekete és barna., egy üres.... mind a két dugó kábele a vga csatlakozó dugójára van kötve amin 5 érintkező van.,vagyis négy kábel különbőző helyre megy ellentétes oldalon fekete és sárga., a barna egy helyre van kötve középre.....

 

köszönöm a további segítségeket...

 

ez van a kábelre írva így háthaa...

compupack P/N A001-W011- REV : B

Made in china 2905

 

TKG D15 ez arra a csatlakozóra van írva ami a vga ba megy az egy dugós végére

 

 

Link to comment
Share on other sites

POnt ilyen csatlakozóm van mármint ami a VGA be megy a másik vége ahol a két csatlakozó van az a középső dugómind a kettőbe molex megy.

Most ha jól megnézed az átalakítót a molex végén csak 3 kábel van rajta., sárga fekete barna egy szabad vagy üres nincs benne érintkező sem... Namost ami ebbe belemegy molex ( ami a tápból jön) azon négy kábel van... így azon a molexen miután a kettőt összedugtuk egy szabadon marad...

 

 

Ugyanaz a kérdés még mindig be kell dugni mind a két molexbe a táp molexét?

 

Ez az örökös kérdés...

 

Válaszotokat és segítségeteket előre is köszönöm...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...