Jump to content
PirateClub.hu

GeForce 7600!


homa
 Share

Recommended Posts

Már elnézést tkrisz007 ne haragudj meg érte, de én Inno-t és Gainward-ot semmiféle képpen sem vennék, de ASUS-t se, mert nem értenek hozzá. liszenszet vesznek oszjóvan.

És ez most hogy jön ide? :)

Ja, az aláírásomról beszélsz. Az Inno-nak mostanában csak a hűtései kakik, már nincs velük gond. A Gainward meg...

8600GT 1GB? Ez mi akart lenni? :) Így akartak kitűnni a többi gyártó közül? :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 241
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Sapphire X1950 XT... ennyi teljesítményben jobban jársz

 

RADIO MASSAGE: megkövetlek __Psion__

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Üdv.!

 

Egy ilyen kártyát szeretnék venni. De előtte szeretném h véleményeket irjatok róla :)

 

Gépem:

Alaplap: Gigabyte K8Triton

Proci: AMD Sempron 3000+

Ram: 1 Gb DDR400 (Két 512es)

 

Ebbe szeretnék egy MSI GeForce 7600GT-t AGP8×-ost

Részletes infó:

# Grafikus processzor típusa: nVidia GeForce 7600GT

# Grafikus memória: 512MB DDR2 (RAM 800Mhz) <= 256MB vagy 512Mb

# Grafikus processzor órajele: GPU 560Mhz

# Grafikus memória órajele: 400MHz RAMDAC

# Maximális felbontás: 2048x1536/85Hz

# Csatolófelület: AGP 8x

# TV-kimenet: S-Video

# DVI: igen

# Hűtés: Zajtalan HeatPipe

# Egyéb: 128bit, OpenGL 2.0, HDTV, SLI kompatibilis

-------------------------------------------------------------------------------

512-es ára: 29.030Ft

256-os ára: 24.024Ft

 

Szerintetek megéri? (Jelenlegi karim Inno3D GeForce 6600GT)

Link to comment
Share on other sites

Nekem ilyen van Galaxy 7600GT DDR3as és nagyon jól megy, UT3, Cod 4 nem akad 800*600 ban full graffon+minden effekt és az alap konfigom is hasonló, csak Pentium proci és Abit alaplap! Én 1éve vettem 45.000, akkor nagyon megérte, neked is ajánlom!

Link to comment
Share on other sites

És AGP-s? Mert ha igen akkor keresem tovább :D

 

És Linux alatt is rendesen működik rajta a 3D? Vagy ez nem lett tesztelve?

Menni fog a 3D ha mondjuk Ubuntu 7.10-et raksz fel akkor pár kattintás és fel is rakja a drivert onnantól pedig meg van a 3D-s támogatás.

Link to comment
Share on other sites

Nekem is GeForce 7600GT AGP -m van :P jó kis kari...de nemigazán tudom kihasználni, valami miatt bármeik game-ban ha valami erősen belaggol (pl. SA-ban egy másik interiroba lépek) szinte az összes textura elbaszódik, pl. 1 lámbának a texturája ugy megnyulik h egész várost eltakarja stb. már ujra is tetten a windows-t feltettem a legujjabb drivert de semmi.

Néha a épületeknek 1 részén eltűnik a textura, és olyan mintha WH lenne :mellow:

 

Configom:

Abit SA7 alaplap

Intel Celeron 1.8GHZ CPU

Gainward BLISS 7600GT AGP vidikari

1 db 1 GB 400MHz DDR RAM Kingston

450w -s táp

 

Valami tipp ? :P

Link to comment
Share on other sites

Nekem is volt ilyen procim és fél évet bírtam vele, akkor még 5200 Ultra kártyám volt, de a játékok fele nem ment a proci miatt, vettem a 3000Mhz-s Pentiumot, akkor meg a kártya lett kevés 1-2gémhez! :) Most tökéletesen fut minden, pl. FEAR 1024 Full graff, kivétel V-Sync!!!!A dinamikus fények valami elképesztőek ebben a játékban, igaz csak 4*es élsimogatást és 4*es szűrést használok, de az Nvidai menüben tudom a játék exe filéjéhez igazítani a beállításokat, ezt nagyon ajánlom mindenkinek, aki sokat játszik, erősebb játékokkal!

Link to comment
Share on other sites

Menni fog a 3D ha mondjuk Ubuntu 7.10-et raksz fel akkor pár kattintás és fel is rakja a drivert onnantól pedig meg van a 3D-s támogatás.

 

 

Okok, kösz mindenkitől a segítséget!

Akkor a húsvéti pénzből egy Inno 7600Gt lesz :-) 1Gb ram elég lesz neki? Vagy Jó volna neki a 3Db 512-es?

Link to comment
Share on other sites

1,8Ghz-es Celeron proci alapból gáz mivel soha nem hozza ki a kártyádból a maxot.A problémára a megoldás talán egy driver,directx frissítés,de lehet egy winxp újrahúzás se ártana.Ha ez nem oldja meg akkor fizikai probléma van akkor viszont a VGA ramjára tippelek ami kezdi megadni magát.

 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Hello mindenki.

Boldog tulajdonosa vagyok egy Galaxy 7600GS GDDR3-nak, 256mb-s, és AGP-s. (Általam 630/820-ra húzva, Zalman hűtéssel...)

Sajnos pár napja el kezdett érdekes dolgokat produkálni, amit nem tudom, hogy vajon a monitor, vagy a kártya hibájára írható-e? KB úgy néz ki, mintha egy négyzetrácsos lenne a kép, teljesen szétesik... Jah, és 2D-ben, és 3D-ben egyaránt... A monitorom egy kínai AMW monitor. Remélem valaki tud egy segítséget adni :)

Előre is köszönöm.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Köszönöm a választ, be is vált :)

De vajon mi történt vele, ha KB. 5-6 hónapig bírta azt a tempót most pedig már nem? :( Hazavágtam volna? :S Igaz, úgyis rá férne szegényre egy platform váltás...

Csak hát kevés a gázsi... :D

Link to comment
Share on other sites

Szia !

 

Sok sok évvel ezelőtt, még a Geforce TI200 idejében, még én is tuningoltam a VGA-t. Sajnos rá kellett jönnöm, hogy, legalábbis a középkategóriás kártyáknál, nem sok értelme van a tuningnak. A pontszámok ugyan növekednek a tesztelő progiban, de a valóságban nem veszel észre semmit. A gyorsuláshoz kategóriát kell váltani. Az akkori tapasztalatok alapján mondhatom, hogy csínján kell bánni a VGA tuninggal, mert a kártya bánhatja. A memória tuning a legveszélyesebb a VGA kártyáknál, alattomos olybá, hogy végleg kinyírhatja. Nálad is, amennyiben pár hónapig nem lesz gond, akkor megúsztad, ellenkező esetben készítsd a kukát.

 

Üdv.: Dadus

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...