Jump to content
PirateClub.hu

Prison Break


blox
 Share

Recommended Posts

  • Replies 85
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Szenzációs ez a sorozat, nem csodálom, hogy mindenki így el van tőle ájulva, hihetetlen, mennyi fordulatot tartalmaz minden egyes része.

Nagyon bejön nekem is.

 

Nem tudja valaki mikor adják ki eredeti dvd-n, mert ezt mindenképpen meg kll vennem.

 

Ja, és hány részes összesen a 2. évad?

 

Köszönöm a válaszokat előre is!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

mint minden évad a pb-ben 22részes... :) Ma kettőt vetítenek le egyszerre ha jól tom! :)

háát rosszul tudod :) én is naon sajnálom h nem dupla rész lesz de háát ez van,Fah felirat holnap lesz :) a 17ik rész már fent van a moviezban

Link to comment
Share on other sites

Igazatok volt, az első évadot szinkronosan néztem meg, aztán nem bírtam várni ezért leszedtem a 2. évadot és meg kell h mondjam tényleg jobb feliratosan!

Én már rég leszedtem a 17. részt, már csak a feliratot várom! :lol: függő lettem :mellow: de ha vége lesz a 2 évadnak akkor remélem lesz 3-4-5-6-7-8-9 stb :P:rolleyes:

 

PRISON BREAK the best!

Link to comment
Share on other sites

Valaki tudna segíteni azzal hogy megadja az e-mail címét? Csak azért kéne hogy a youtube -on tudjak feltölteni.

Előre is kösz!

 

Egyébként meg jó a rész. Szerintetek a Kellermen ügynök az elnököt, Reynolds -ot akarja lelőni?

 

Általam készített, összevágott előzetes:

http://www.youtube.com/watch?v=uZlTFTLVICE

 

http://www.youtube.com/watch?v=JSmbSh2Gz2I

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

sajnos tényleg csak keddhez 1hétre jön :( már most ki vagyok :D az ucsó rész nem annyira jött be naon lehetet tudni h mig fog történi az elöző részekben is volt pár olyan szitu de az nem volt olyan 1értelmű

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Prison Break - A szökés: Jön a 3. évad

 

Scofield börtönbe be. Scofield és Burrows börtönből ki. A galeri menekül, majd... továbbmenekül? Még nem tudni, de az biztos, hogy a 2. évad végén még közel sem lesz vége a dalnak.

 

A FOX csatorna meghányta és vetette a dolgot, megnézték a második évad nézettségi adatait és úgy döntöttek, hogy szabad utat engednek a készítőknek, akik már a második évad elejétől kezdve tervezgették, hogy ha véletlenül kitartana a sorozat sikere, merre vinnék tovább a történetet.

 

Apropó, 2. évad. Nálunk csak augusztusban kezdi vetíteni az RTL Klub, Amerikában pedig már csak 2 rész van hátra a szezonzáróig, amelyben az ígéretek szerint pont kerül sok kérdés végére, de egyben fel is dobják a nézőnek a labdát, hogy 4-5 hónapon át agyalhasson, hogy vajon milyen kalandok várnak a megtizedelődött hősökre a továbbiakban.

 

A folytatás 2007 augusztusában jön el pár régi szereplővel és minimum 4 új szereplővel, s hogy aztán mi lesz a sorsa a Prison Break-nek, az csak a nézőkön múlik. Siker esetén a válasz nem kérdéses, hiszen Wentworth Miller nem is olyan régen azt nyiltakozta, hogy nem félti a készítőket akkor sem, ha az 5. évadra is sor kerülne.

Link to comment
Share on other sites

Szerintem meg Mahone :) Én már az 1. évad végén is azt hittem, hogy mostantól hülyeség lesz, mert hát kint vannak, mi történhet még - erre tessék, bár itt most Panamába megint elég érdekes hangulatú lett az egész, de az alkotókban szerintem továbbra is van elég fantázia :) Ha olyan lesz mint eddig, az tökkkéletes

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...