Jump to content
PirateClub.hu

Videókártya vásárlás ajánló,vélemények!


 Share

Recommended Posts

ilyen alaplapot ne vegyél... inkább Gigabyte GA-EP45-DS3-at

sőt sztem 320-as winyó is elég lenne, bár nem toom mire használod, és inkább Samsungot vegyél ne WD-t!

tápnak inkább FSP 500W

VGA legyen ATI HD3870

 

23k

10k

16k

25k

összesen: 74k ;)

 

E6600 sem éri meg, akkor inkább E8200 v. E8400

Link to comment
Share on other sites

BFG Tech 9600GT OC 512MB-t javaslom. sokkal erősebb mint egy HD3870.

Hallod nem tudom miért ajánlod mindig ezt az alaplapot... <_<

A P45-t gy.k. egy ráncfelvarott P35 szinte semmit xtrát nem tartalmaz.

Jó kis gép a vinyó legyen samsung és olyan méret amilyet akarsz.

EDAdminnal egyet értek tényleg jobb lenne egy E8200 vagy E8400

Link to comment
Share on other sites

Ha 25 ezerért tudsz vásárolni Radeon 3870-et, akkor mindenképp azt vedd meg! Én viszont sehol sem láttam ég ezt a kártyát 30 ezer alatt, csak 3850-est. Számos teszt alapján én azt mondom, hogy a 9600 GT semmivel sem gyorsabb, mint a 3870-es. Na persze fent egy gyárilag tuningolt kártyáról van szó, de a Radeon-nál is lehet gyárilag túlhúzottat venni és akkor megint ott vagyunk hogy a 3870-es egy hajszálnyival gyorsabb. Azért vagyok még a Radeon-ok mellett, mert technikailag fejlettebbek és az ATI-nál a driver-ek nagy mértékben szokták növelni a teljesítményt. Nvidia-nál is növelik, de ez sokkal kisebb mértékű.

Összefoglalva amit mondani akartam: hosszútávra a Radeon-t ajánlom.

Link to comment
Share on other sites

BFG Tech 9600GT OC 512MB-t javaslom. sokkal erősebb mint egy HD3870.

 

:lol:

 

9600 GT a közelébe sincs egy HD 3870-nek az új drivereknek köszönhetően. Tudom, hogy Nvidiásoknak ez fáj, de így van.

COD4-ben még a 8800GT-t is megelőzi 20-30%-al, régebben meg lassabb volt nála. ATI most nagyon jó drivereket csinált.

 

Link to comment
Share on other sites

Ezt én is alá tudom támasztani, a 8.6-os driverrel nálam a cod4 30%-al gyorsult HD3870-en. És más játékokban is érezhető a gyorsulás. A 8800 GT előnye a 8.6-os driverrel gyakorlatilag elolvadt.

 

Kijött a 8.7-es driver. +3-5% gyorsulás COD4-ben a 8.6-hoz képest.

Link to comment
Share on other sites

davidka004 !

 

De neked is "Gagyi" kártyád van ! ! ? ? ?

 

 

Üdv.: Dadus

 

Látom nem esett le a poén. Úgy értettem, hogy a HD 4850-hez képest gagyi a HD 3870. Nagyon is jó kártya és minden jól megy vele, nekem tökéletesen megfelel. De figyelembe véve azt, hogy a 4850 csak 5 ezerrel drágább és 2-szer-2,5-ször gyorsabb így már nem éri meg a 3870.

Ez van, ilyen hamar elavul minden. :(

Link to comment
Share on other sites

sőt sztem 320-as winyó is elég lenne, bár nem toom mire használod, és inkább Samsungot vegyél ne WD-t!

Na ez az amit nehogy megcsinálj :D WD sokkal jobb mint a Samsung.Nem mondom,hogy a Samsung rossz,de a WD hát sokkal jobb :) esetleg Seagate meg Hitachi ami még igencsak jó.(WD meg a Hitachi saját tapasztalat)

 

Én egy 8800GT fogok vásárolni szerintem megéri nagyon!

Hát marhára nem éri meg 30körül van ahogy néztem akkor már vehetsz egy 3870-et v. egy 4850-es Atit ha fontos az ár/teljesítmény és mivel azt írtad,hogy megéri így gondolom fontos...

Link to comment
Share on other sites

davidka004 !

 

A poén rendben ült, de én meg arra akartam rámutatni, hogy van akinek nincs rá pénze csak pl. a 3870-re, vagy nem vásárolja meg a 4850-est más okból / akár te is / . Egyébként 3870-est lehet venni 24596Ft-ért is, így már a különbség 10000Ft.

 

Ettől függetlenül valahol azt olvastam, hogy igen csak forró a kicsike terhelés alatt / HD4850 / .

 

Üdv.: Dadus

 

 

Link to comment
Share on other sites

ha az alaplap még AGP-s akkor gondolom nem Core2 Duo. :)

valszeg Celeron 2,4-es. szal az "atombrutál" kategóriájú VGA nem jöhet szóba. HD 3850-es sztem túl erős, feltéve ha Celeron a processzor. jó lenne vmi infó róla mert így nem tudunk segíteni! :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...