Jump to content
PirateClub.hu

A Helyszínváltás Fontossága!


Gabesz
 Share

Recommended Posts

  • Replies 329
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Hát ja...megfeneklett :blink: talán mert én nem tudok "tegnapi csaj"-okról beszélni :blink: , van aki meg nyaral :lol: van aki meg semmiről nem tud beszélni... :blink: van aki meg szeretne beszélni, de a kutyát nem érdekli... :D Ezzel most nem akartam senkit megsérteni...csak gondoltam leírom, h szerintem miért laposodott el ez a fórum! :P

Link to comment
Share on other sites

Nekem is van egy gondom :unsure: ! Múlthét Pénteken haverockkal egy szórakozóhelyre mentünk.Csatlakoztunk egyik haverom évfolyam társaihoz(csajok).Ott volt egy csaj már régóta tetszett nem sokat beszélgettünk azelőtt de most elvoltunk beszélgettünk meghívtuk házibuliba is telefon szám csere is volt. Majd egyik haverom mondja szerinte rám van indulva a csaj ezt apró gesztusokból észre lehetett venni(kéz nyújtás felém,szemezés). Na mindegy kissé ittas álapotba volt a csaj nem satu csak kicsit volt részeg(még akkor). Majd rosszul lett és mondta mennyünk ki levegőzni. Ki kisértem le ültünk majd át karolt. Spanom mondja most csináljak valamit. De mondom később. Hát a csaj nem így gondolta. Majd adott az arcomra egy puszit. Ennek sem fordítottam nagy figyelmet. Majd először a szám szélére adott egy puszit.Mondta menjünk vissza. Vissza kisértem. Majd ott meg történt smároltunk. Majd elment.Én is ki mentem vigyáztam satu részeg haveromra.Majd látom a csaj bátyja meg annak haverja úgy néznek mint akit meg akartak verni. Be voltam szarva rendesen oda is jöttek mondták gyere beszélni akarunk veled. Na itt fostam meg vernek.De szerencsére beszélgetni hívtak. Majd mesélik ,hogy a csajnak állítólag van kiszemeltje és köztük gondolkodási idő van most. Mondtam nekik én ezt nem tudtam és akkor nem is csináltam volna semmit. Majd láttam a csajt sírt nem tudom mért talán én miattam. Az nap még írtam neki egy sms-t hogy gondolom nem így akarta ezt az egészet meg komolyan gondolja-e?Válasz nem érkezett. Másnap az egyik barátnőjénél aludt aki oda valósi ahova én. Este fel jöttek a helyi presszóba. De a tegnapiról nem beszéltem vele mondta is nem sokra emlékszik(Ez szerintem hülyeség). Mindegy meg hívtuk a most szombati házi buliba.Úgy érzem tetszek neki. Meg nem lehet a smárolást piára fogni szerintem mert olyannal én se smárolok aki nem tetszik. DE javítsatok ki ha tévedek!!.Úgy érzem aminek ki kell derülni annak szombaton lesz az ideje. Csak az a baj hogy nagyon pesszimista vagyok mert eddig mindig én koppantam.Leghosszabb kapcsoltatom 4 nap szünettel együtt 1hét. Szóval nem vagyok egy Don Huan De Narkó :unsure: ! Segítsetek???????????? Előre is köszi!!!!!!!!!! :D

Link to comment
Share on other sites

Hát Greg:)

 

Attól még hogy ez a hely nem egy Las Vegas, attól még lehet ott egy klasz terasz:)

Ha a csaj vidéki, vagy nem nagyon komoly infrastukturális helyen nőtt fel, vagy még nem nőtt fel:), akkor az is megteszi ha egy teraszos ksi vendéglőbe, élőzenével, vagy egy piknik, mondjuk rajtad múlik hogy mennyire vagy "romantikus" :D

Így a hely, öltözködés, és hozzá állás a csajhoz,nagyából megvan.

Vagányan, vagy szolídan......

Hát ez egy örök kérdés:D:D

A csajtól függ..... mást nem tok mondani, először betolom a szolídat mert ha gáz akkor kikapom az ászt a farzsebből....

Legközelebb már lazább leszek:D

Jah..még annyi:D

Ha nagyon csíped a sexet....:D:D:D ami sztem tuti xD akkor mielőtt randizol a csajjal csavard ki a cerkát... 2x 3x is csapd meg a bohocot, így nem a melleinek vagy a seggének tolod a rizsát, tudsz a szemébe nézni, és a kerját fogni, ami nem csúszik le a melléig,:D:D:D:D::D:D:D:D

szal kb ennyi..:D

 

Várom a fejleményeket xD

Link to comment
Share on other sites

Nekem is van egy gondom :unsure: ! Múlthét Pénteken haverockkal egy szórakozóhelyre mentünk.Csatlakoztunk egyik haverom évfolyam társaihoz(csajok).Ott volt egy csaj már régóta tetszett nem sokat beszélgettünk azelőtt de most elvoltunk beszélgettünk meghívtuk házibuliba is telefon szám csere is volt. Majd egyik haverom mondja szerinte rám van indulva a csaj ezt apró gesztusokból észre lehetett venni(kéz nyújtás felém,szemezés). Na mindegy kissé ittas álapotba volt a csaj nem satu csak kicsit volt részeg(még akkor). Majd rosszul lett és mondta mennyünk ki levegőzni. Ki kisértem le ültünk majd át karolt. Spanom mondja most csináljak valamit. De mondom később. Hát a csaj nem így gondolta. Majd adott az arcomra egy puszit. Ennek sem fordítottam nagy figyelmet. Majd először a szám szélére adott egy puszit.Mondta menjünk vissza. Vissza kisértem. Majd ott meg történt smároltunk. Majd elment.Én is ki mentem vigyáztam satu részeg haveromra.Majd látom a csaj bátyja meg annak haverja úgy néznek mint akit meg akartak verni. Be voltam szarva rendesen oda is jöttek mondták gyere beszélni akarunk veled. Na itt fostam meg vernek.De szerencsére beszélgetni hívtak. Majd mesélik ,hogy a csajnak állítólag van kiszemeltje és köztük gondolkodási idő van most. Mondtam nekik én ezt nem tudtam és akkor nem is csináltam volna semmit. Majd láttam a csajt sírt nem tudom mért talán én miattam. Az nap még írtam neki egy sms-t hogy gondolom nem így akarta ezt az egészet meg komolyan gondolja-e?Válasz nem érkezett. Másnap az egyik barátnőjénél aludt aki oda valósi ahova én. Este fel jöttek a helyi presszóba. De a tegnapiról nem beszéltem vele mondta is nem sokra emlékszik(Ez szerintem hülyeség). Mindegy meg hívtuk a most szombati házi buliba.Úgy érzem tetszek neki. Meg nem lehet a smárolást piára fogni szerintem mert olyannal én se smárolok aki nem tetszik. DE javítsatok ki ha tévedek!!.Úgy érzem aminek ki kell derülni annak szombaton lesz az ideje. Csak az a baj hogy nagyon pesszimista vagyok mert eddig mindig én koppantam.Leghosszabb kapcsoltatom 4 nap szünettel együtt 1hét. Szóval nem vagyok egy Don Huan De Narkó :unsure: ! Segítsetek???????????? Előre is köszi!!!!!!!!!! :D

 

 

 

 

Nem vagy egyedül srác xD nekem is 4 nap.... utána gyereket akart meg házasságot, meg a familia jött érte 3 fekete merdzsóval meg kigyúrt állatokkal:D:D:D:D:D Jól megvoltunk ;)

Szal a csajról annyit, hogy a pia csodákra képes...:D Én sem vagyok egy adonisz, de egy fullos bula 3 vodka után rámugrik.....

Szal a pia feledtet sok mindent:D akár azt hogy smároltatok...:S Ezt majd szombat után tod meg... mert utána filózik rajta (elmondja a legjobb bnőinek hogy mekkora a cerkád xD).

A lényeg az hogy ne itasd le xD vagyis ne nagyon csak annyira hogy a gátlásaival eggyüt a blúzát is ledobja :)

Utána kérdezd meg hogy lenne e kedve egy 2esben randihoz te meg ő.... tod...xD ez nem azt jelenti hogy felviszed magadhoz és egyből kötöd az ágyhoz xD

sztem bevállalós a bula ha buliba jár és fél satu részeg... de ne :D

vidd el kajálni vhova

vagy sétálni vmi víz mellet tó fólyó patak.....stb

és közeledj felé..... ne úgy mint a partyban... ha rád cuppan cuppansd vissza.........

 

Link to comment
Share on other sites

Nnnna...

 

Belami18!

 

Meg se fordult a fejemben a gondolat, h nem tisztelnéd a nőket :rolleyes: csak úgy tetszett azafajta megnevezés! :D

 

kerirobi!

 

Hát...nem tom...elég kamus a csaj, h nem emléxik a tegnap történtekre...holott nem volt hótrészeg (állításod szerint) :blink: lehet nem tetszel neki, vagy van valakije...s így akarna téged lerázni...szerintem :huh:

 

ferencbokor!!!

 

Nnna kezdjük azzal, h örülök h ismerted a Las Vegas-os cuccost :D (Egy picit úgy lemaradtál a hozzászólásoddal...de semmi gond! ;) ) Ezzel csak azt akartam szemlélteni, h vasárnap nem nagy mozgástérrel rendelkezik a ember azon a helyen ahol felnőttem s lakom is! Hááát azért azt nem mondanám h faluhelyen lakom! :lol: De végül is találtunk egy vasárnap is nyitvatartó kávézót...többit tudod ;) Én nem igazán vagánykodtam...bár autóval mentem a randira is...mégse toltam egyből a feneke alá...értem!? Én igazán csak szépen nyugodtan, szolidan próbáltam megközelíteni...mondtam neki is...minek játszak szerepet, egy idő után úgyis kiderül... :huh:

Szexuális téren sem volt semmi gond...simán a szemébe tudtam nézni beszélgetés közben! ;) Néha el-elkalandozott az én pillantásom is...de nem volt zavaró (sőt...egy span ajánlotta, h ne bámuld, de azért nézd meg... az jól esik a csajnak! Hát ezzel nem volt gond! :rolleyes: )

Ja és mégvalami...ferencbokor! Nem szexuális tanácsot kértem!!! :D Értem?! ;)

Link to comment
Share on other sites

a francba, végül megbeszéltük hogy nem megyünk ma sehova és holnap megyünk... én már nem bírom tovább... látni akarom :@@ :) am bulikba ahol a csajok elég piások ott nem nehéz fogni egy-kettőt de másnap lehet letagadnak, és ki kell használni az alkalmat, ha leakar cummantani ne lepődj meg, ilyenkor mondd azt hogy a herédet is nyalja :D hopsz kicsit elragadtatam magam :D

Link to comment
Share on other sites

Greg 82:

Szerintem olyannal nem smárol senki aki nem tetszik. De lehet vannak kivételek. És én is voltam már satu részeg még is emlékeztem mindenre.

ferencbokor:

Köszi a segítséget. Igérem meg fogadom!!! :rolleyes:

Ja és nem azt mondta ,hogy a smárolásra nem emlékszik hanem másra. Szóval tudja mi történt kettőnk között.

Link to comment
Share on other sites

jemo69!

 

Ha téged az időjárás zavar h moziba menj, vagy ne... :o a moziban úgyis "jóidő" van :P ÓÓÓ, ha nekem ennyi problémám lenne csak! :huh:;)

 

öhöm, gyalog, a tegnapi viharban... hát kösz nem, csuromvizes lettem volna, mondjuk az nem túl szexi :D de nem bántam meg hogy tegnap nem mentünk, ma bepótoljuk B)

Link to comment
Share on other sites

nah a mai nem egyszerü történet mentem az apeh-ba, 18an voltak elöttem mondom najó inkább kimegyek aztán kimentem a utcára mellettem meg ott állt az a csaj akivel már régóta szerettem volna megismerkedni pontosabban iwiw-en ismertük már egymást meg suli forumon de élőbe még nem beszéltünk , aztán odamentem hozzá és dumáltunk, amugy hasonlítunk a csajjal egymásra márcsak a csillagjegyünk miatt is azért jó volt kérdem mész nyáron dolgozni? mondja ááhhh dolgozzanak a szegények, de mondjuk nem hiszem h lenne vmi belölle de 1 msn dumálás alap lesz:D

Link to comment
Share on other sites

keirobi!

 

Biztos...ahogy érzed! :unsure:

 

jemo69!

 

Tömegközlekedés...vagy autó? :blink: Majd mesélj milyen volt...persze ha akarod! ;)

 

Belami18!

 

"Barátom", te élő példája vagy annak, h bárhol s bármikor be lehet csajozni!!! :D Gratula!!!

Link to comment
Share on other sites

ÁÁÁ...sík ideg vagyok! <_< Most olvastam vissza a csajjal folytatotta levelezésem...nem is két hétig van oda :( , hanem aug.10-ig! :(

 

Ja...és azóta a "mosolyos levele" óta sehol semmi :(:huh::blink::unsure:

 

"Nem vagyok ideges, fő a nyugalom! Hisz' azzal mit érek el, na meg hát kit érdekel..." :blink:

Link to comment
Share on other sites

jah igen lehet mindenhol csajozni , csak hát ezzel a csajjal nem lesz semmi mivel ég és föld vagyunk , vagyis hát jól néz ki a csaj, meg jó fej is de ha nincs senkije ugy gondolom vmi van azért vele : vagy nem akar pasit ami inkább valószinü v félnek töle mivel eléggé kimondja a véleményét, jah és a csokolozásra visszatérve én már csokoltam meg olyan csajt józanul aki nem tetszett , de hát ha már ennyire akarta akkor nem utasítottam vissza vagyis pontosabban probáltam volna meg szal inkább essünk tul rajta

Link to comment
Share on other sites

Na erre válok válaszokat: A JÓ csajok 90%-a egy ribanc saját kutatásom alapján erre jöttem rá és ha jobban bele gondolok ez igaz is megkérdeztem havert valamennyire ö is egyet ért a dologgal. Na erre várok cáfolatokat hogy ez nem igaz és mér nem. A legtöbb el van szálva magától vagy tudja hogy jól néz ki és a pasik sokindent megtennének érte. Ezt ki is használják legtöbbször vagy direkt riszálják magukat az ucán hogy "nézd milyen jó seggem van" annyira nem zavar de mégis vhogy idegesít :(

Link to comment
Share on other sites

ferencbokor!

 

Azért hívtalak így...mert ez a nickneved itt...én pedig szeretek mindenkit a neve (nickname) alapján hívni...ezzel is a tiszteletet megadva...de ha te feri...a nimfomán...ez jó, tetszik :lol: Lehet tudatlan vaok...azt hittem a nők lehetnek nimfománok...a fiúk max kanosak! :D

 

Belami18!

 

Az ellentétek vonzzák egymást :rolleyes: állítólag! Szerintem egy próbát megér...ha nincs más akit "kiszemeltél"! ;)

 

zick!

 

Van benne valami igazság abban amit írsz... De akit én megismertem (s akivel ismerkedem), csinos, értelmes, és nincs elszállva magától ahogy beszélgettem vele, sőt...átlagos lánynak tartja magát (holott jóval átlag feletti), szal szerény. Én hiszek neki... :D Na most persze tudjuk...mindenki mondhat amit akar...de én akkor is hiszek neki...minek gyanakodjak, nincs miért! ;)

Link to comment
Share on other sites

én úgy voltam egy lánnyal a közelmúltban h. tök jól megvoltunk ugye, és találkoztunk egyik délután. csakhogy Ő mindenáron sétálni akart, én meg őgy gondoltam kiülünk vmi padra mint mindig vagy ilyesmi. mind1 sétálunk már 1-2 órája, aztán megálltunk egy nem túl forgalmas utcában kis szünetként, és 3-4 perc után nekiálltunk smárolni :):rolleyes::blush:

 

zick engem az ilyen "csajok" határozottan irritálnak <_<

Link to comment
Share on other sites

ugy van ezér írtam 90% mer még szerencsére ott az a 10% aki nem csak szép hanem normális stilusa is van nem beképzeét és nem pedig vmi szajha aki még télen is miniszoknyába jár és 30 éves gazdag g.ci pasija van aki ráadásul impontens is. Én is ilyen csajt keresek akiröl nem sugárzik hogy egy ribanc aki csak f.szt meg pénzt akar de még ilyen lánnyal sajna nem találkoztam :unsure:

Link to comment
Share on other sites

nah igen sajnos megcáfolni a 90%ot én sem tudom , mert tökéletesen egyetértek ezzel és eléggé tudom sajnálni, de erről sajnos mi férfiak tehetünk, mert ha nem bámulná meg őket senki akkor nem vennének fel miniszoknyát decemberben, de kül sosem értettem azokat a pasikat akik pl 22éves létükre 15évesekkel kezdenek a 30 éves elvált apukáról mert hallottam már ilyenről mit akar 17éves csajoktól szánalmas h hova süllyed a világ kül én is normális csajt akarok találni, de lehet h ez nem ilyen egyszerü... . Jah visszatérve gondolom ismeritek paul oakenfold feat Pharrel számát sex and money -t nah az pont erről szól . Greg az ellentétek vonzák egymást csak mondjuk igaziból nem ugy vagyunk ég és föld hanem végülis ugyanolyanok vagyunk szal stilusa olyan a csajnak mint nekem , nem tudom igaziból megmagyarázni de nem kezdek inkább vele

Link to comment
Share on other sites

Na erre válok válaszokat: A JÓ csajok 90%-a egy ribanc saját kutatásom alapján erre jöttem rá és ha jobban bele gondolok ez igaz is megkérdeztem havert valamennyire ö is egyet ért a dologgal. Na erre várok cáfolatokat hogy ez nem igaz és mér nem. A legtöbb el van szálva magától vagy tudja hogy jól néz ki és a pasik sokindent megtennének érte. Ezt ki is használják legtöbbször vagy direkt riszálják magukat az ucán hogy "nézd milyen jó seggem van" annyira nem zavar de mégis vhogy idegesít :(

 

 

Hát lehet de akiket én ismerek csajokat azok közül 1 na jó 2 qrva. Szóval lány ismerőseim közül kb. 5%. De

lehet te csak olyanokat ismersz. De ez csak egy feltételezés a részemről. És várom már a szombatot!!!!! :lol:

Link to comment
Share on other sites

:( mesélek:

tegnap találkoztunk mozi előtt dumálgattunk satöbbi, még a film alatt is dumáltunk meg röhögcséltünk tökre jól elvoltunk... kijöttünk a moziból felajánlottam neki h sétáljunk fel a városba mert mondta hogy szeret sétálni... hát ezen ne múljon... leültünk és egy csomót dumáltunk meg sztem a csaj is jól érezte magát én úgy vettem észre, a leguccsó busszal ment haza, mondjuk elköszönésnél csak szerényen próbáltam volna lesmárolni, de lehet félreértette vagy nem akarta, de csak arcrapuszi lett :/ tegnap este még írtam neki sms-t hogy:Szija! El is felejtettem kérdezni hogy jól érezted-e magad... én igen :$ :) ennyi volt az sms-ben, választ nem kaptam rá azóta sem, msn-en pedig nincs fennt a megszokott időben amikor mindig ugyanakkor dumáltunk... :/ lehet elqrtam, vagy lehet h csak nagyon elbíztam magam :/

Link to comment
Share on other sites

jemo69!

 

Szerintem jól csináltál mindent ;) talán a csókot nem kellett volna "erőltetni"...értem?! :blink: Na de ennyi miatt szal nem hinném h ez miatt nincs msn-en! :blink: Lehet csak valami közbe jött neki...nem kell egyből rosszra gondolni! ;) Attól az "igen"-es válasz smstől már csak az volt jobb...amikor én egy mosolyt kaptam válaszban... :huh::lol: de az igen legalább egyértelmű! :rolleyes: (szerintem)

Nem k*rtál el semmit...sem kicsit sem nagyon...szerintem, csak még a csajnak fel kell dolgoznia az újdonsült élményeket ;)

 

Csak így tovább, ha tetszik a csaj...legyél rajta h ne múljon el a "varázs"! :D

 

Hajrá mindenkinek! :lol:

Link to comment
Share on other sites

óóó kösz srácok a bíztatást, de tényleg :rolleyes::) csak nincs a telóján pénz, és mikor hazaért megnézett vagy 2 filmet :| majd lefeküdt hajnal 4kor (inkább velem tette volna :D ), 8kor meg a bnőjének odaadott egy könyvet és utána annyira fáradt volt hogy este 6ig aludt :| :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...