Jump to content
PirateClub.hu

Milyen mobiltelefonod van?


tibiole
 Share

Recommended Posts

Nekem ősrégi telóm van.

Sony Ericsson k700i

 

két és fél éves, majd most karácsonykor szeretném lecserélni végre, mert most láttam olyat ami első látásra szerelem, feltéve ha lesz fekete szinben.

 

Az új szerelem teló : Sony Ericsson k 770i.

 

Amolyan karácsonyi ajándék magamnak, remélem összejön :D

Link to comment
Share on other sites

Nekem soha nem volt Sony... ;)N73 van, 2 Gigás memkarival, kiváló :D Nagyon szép képeket csinál, videorögzítés is szinte korlátlan, akkumulátora kb egy hétig bírja, ha két egység van az akksin akkor is tudok még fényképezni :D! Maximálisan meg vagyok vele elégedve, nekem megért minden pénzt! :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Nekem volt egy Sharp GX25, strapa bíró telefon volt, úszott, repült, még talán mászott is egy kicsit :P , de 2 évig gond nélkül bírta a kiképzést, aztán megadta magát, most egy Samsung SGH-E250-re tettem szert, bár nem egy csúcskategóriás telcsi, de a célnak megfelel, persze erre már azért jobban fogok vigyázni. :D

Link to comment
Share on other sites

Soc!

 

N73 előtt 2,5 évig Siemens ST60-am volt, untam már h egy normális képet nem lehet vele készíteni, se infra se semmi, akkumulátorát is kétnaponta tölthettem... :unsure: az előtt meg Nokia 3310-em volt 3 évig, azt szerettem, még ma is üzemképes! ;)

Szal nem mondanám h havonta váltom telefonjaim, nem is felvágni akarok az újjal se...csak örömet szerezni magamnak! :lol:

Link to comment
Share on other sites

Nekem soha nem volt Sony... ;)N73 van, 2 Gigás memkarival, kiváló :D Nagyon szép képeket csinál, videorögzítés is szinte korlátlan, akkumulátora kb egy hétig bírja, ha két egység van az akksin akkor is tudok még fényképezni :D! Maximálisan meg vagyok vele elégedve, nekem megért minden pénzt! :rolleyes:

 

háth én használtan vettem, szal az aksija sajna 2napot bír! :huh: Lehet hogy kéne venni egy újat? de amugy meg vagyok vele elégedve, gyönyörű képet csinál, szép videóval.

Link to comment
Share on other sites

A telefon új, vagyis ápr.18. vettem, szal már lassan fél éves. ;)

Bizonyára lehet gyárit is rendelni hozzá (jó pénzé), de elterjedtebbek (s olcsóbbak) az utángyártott akksik...amik (ugye) sz*rt se érnek... :huh: Jó, Nokia-hoz még nem rendeltem, vagyis de...a 3310-hez rendeltem kétszer is, gyári nem volt, csak utángyártott "lítiumos" de nem volt meggyőző számomra. <_< Pl ST60-as Siemensemhez is rendeltem utángyártottat...rakás sz*r, ugyanúgy két-három naptól tovább nem bírja. :o

Link to comment
Share on other sites

Nekem Nokia 3410, alias téglamobil. Van pénzem új mobilra, de nem erre fogom elkölteni, mert ez a mobil már 4 éves, egy milliószor elejtettem, és kutya baja. Úgyhogy marad is, mert ha vennék jó drágán egy jó telót, néhányszor leejtem :mellow: és kész. Most saját gépre gyűjtök. Meg majd nyáron elmegyek dolgozni. Remélem összejön.

Link to comment
Share on other sites

Ln nyár végépn újítottam egy Nokia 3110c-ra, 1 gigás microsd-vel. MP3-akat jó minőségben viszi, képeket is viszonylag jókat csinál, amire én használom arra bőven elég :D

/ Előtte kb 2,5 éig volt egy Siemens C65-öm, a strappát elég jol birta, pedig repült egy párszor :D )

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...