Jump to content
PirateClub.hu
murderbaby

Alkalmazás,téma és egyéb telepitési gondok!

Recommended Posts

Vettem egy Samsung telót (C5110) de nem tok rá rakni semmi fajta programot és játékot. Már próbáltam a .jar, .jad, .sis kiterjesztést is de nem indul el semmi sem rajta... PLS HELP :o

1-2 LG is ilyen. Vannak rajta alap progik?, lehetséges hogy nem támogatja a JAVA-t. .Sis kiterjesztést pedig csak a Simbian támogatja.

olya kérdéseim lennének,hogy hogy tudom rárakni nokia 6120classicra az n-gage keretprogramot(azt írja ki,hogy nem kompatilibis vele).

vagy melyik verziót rakjam rá hogy elinduljon,és tudjak vele játszani? :huh: régebben rá tudtam rakni..:o

a másik meg az hogy meg lehet azt csinálni vmilyen módszerrel hogy rá tudjam rakni a share online-t(ovi)?(azt írja ki hogy telepítsem az alapcsomagot.. :blink:

Szeretném ha segítenétek nekem, mert látom hogy értettek egy két dologhoz. Szert tettem egy sciphone i9 (i68) mobilra (sajnos) és ráadásul angol. Magyarosítani szeretném, de nem igazán tudom hogy merre induljak. Légyszi segítsetek. Ja és bocs ha rossz helyre írtam!!!

Sziasztok!

Tudnátok nekem segíteni?

Játékot töltöttem le a telóra .jad-os kiterjesztéssel hiába másolom rá csak beteszi az egyéb fájlok mappába és nem tudok vele mit kezdeni.

Légyszives segítsetek.

Helló!

Lehet, hogy már valaki írt hasonló problémáról. Leszedtem a telómra a sims3-ból a kompatibilis verziót. (Lg KE970) Telepítés menüt elindította, be is fejezte. Amikor el akartam indítani, ekkor azt írta ki:

java.lang.No.ClassDefFoundError

Mit tudok vele kezdeni?

Esetleg keressek másik verziót?

Sziasztok!

Van nekem egy Samsung SGH-E250I telóm. Volt rajta alapból 4-5 demo játék, de azokat töröltem. Azóta nem tudok vele játszani. Mert ha haver átküldi a játékot (jar), berakja az egyéb mappába, és onnan nem tom se telepíteni se áthelyezni se semmi. Csak törölni meg átküldeni másnak.

Valaki nem tudja hogy ezen a telefonon hogy lehet játszani, vagy milyen játékok jók rá?

valaki tudna nekem segiteni abba hogy hogyan tehetnék fel Témát egy LG KP502-es telóra??

Úgy tudom, hogy az ilyen típusú LG-hez nincsenek témák.

Utánna néztem és vannak csak nem értem h telepitik fel! de ha szeretnéd belinkelem a videót amibe mutatják a témákat

Hello

Azt szeretném kérdezni h a Nokia 5730 XpressMusic telomra lehet-e ngage játékokat rakni, mert eredetilg vannak rajta. És ha igen akor h tudom emg oldani! Előre is kösszi

LG shine

szeretném megtudni hogy lehet telepiteni java játékot rá..és egy oldalt ahol vannak rá játékok.elöre is thx!!!

sfw fájl telepítés, Lg kp500 ra

Megoldható ez a probléma?Vannak ezek a tvben is reklámozott aksi lemerül és változik a képernyő háttér.A netről le lehet szedni de csak sfw kiterjesztésben.

A segítséget előre is köszönöm.

Felmásolod a telefonra és beállítod háttérnek, már ha a teló támogatja a flash lite-ot....

Én is ezzel próbálkoztam de így nem sikerült.

Akkor azon nem lehet beállítani, ennyi.

Hali!

Van egy LG KP 502es telóm és mikor feltettem rá egy bizonyos Loco Roco c. játékot (touchpados) és mikor elindítom a kép helyett egy touchpados teló és rajta egy áthúzott kör látható (tehát vmit a touchpaddal kavar) de más tökéletesen műxik és kp500asokon is jó elvileg. nem tudjátok h lehet megoldani?

azt valahogy meg lehet csinálni,hogy nokia e52-re felrakni a a nokia által készített twitter/facebook(nokia mesaging for social networks)programot vmilyen módón?

(én gondoltam arra hogy ami a c5-n vagy a c3-ason van program annak a telepítőjét kéne vhonnan letölteni..)

Sziasztok!

Valaki tudna nekem segíteni?

Most kaptam egy vodafone 541-es telót. Szeretnék rá játékot letölteni, de nem tudom honnan és hogyan kell. Légyszíves segítsetek! Előre is köszönöm.

Google. :D

Torrenteken keresgélj, vagy zedge.net.

Sziasztok. Olyan alkalmazást keresek Androidra ami adott időben ki-be kapcsolja a telcsit.(pl.:éjszaka,suliban stb.)Nem merül az aksi nem zavarnak rosszkor.

Aki ismer ilyet kérem írja meg.Köszönöm