Jump to content
PirateClub.hu

Alkalmazás,téma és egyéb telepitési gondok!


murderbaby
 Share

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Replies 198
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Hát, először is az sem mind1, hogy milyen kiterjesztésű játékokat futtat. De ha ezt tudod, akkor csak annyi a dolgod, hogy kibontás nélkül! átnyomod a telóra a játékot. Elvileg automatikusan fel kell neki telepítenie. Ha ezt mégsem teszi meg, akkor berakja valahova, ahonnan manuálisan tudod elindítani a telepítést (Nem tudom, soha nem volt még Samsung-om :) )

Link to comment
Share on other sites

NEkem W810i-m van közel 90 játék és alkalmazás volt rajta, engem beengedett, csak most rejtélyes módon az összes eltűnt :@ (Ezen kívül még jópár más problémám is akadt vele....)

Hát, nem tudok jobbat javasolni az Orosz módszernél. Üsd addíg, amíg jó nem lesz. Vagy esetleg próbáld meg, az enyém megcsinálja... Dugd be, húzd ki többször a töltőt, amitől újraindul a telefon. Hátha utána beenged. Amúgy lehet hülyén hangzik, de egy-két közepes erősségű ütéstől is újraindul :)

Ha sikerül bejutni, javaslom több nemhasznált elem eltávolítását! ;)

Link to comment
Share on other sites

Hali!

 

Ha nem engedi telepíteni akkor az azért van mert nem kompatibilis a telefonoddal a téma. Magyarul nem arra a telefonra való témákat szedtél le!

 

www.nokiaprogramok.hu

Itt néz körül, találni fogsz a telódhoz témákat + egyébb okosságokat! :) csak egy regisztráció kell.

Link to comment
Share on other sites

Hú ha ilyen tanúsítvány hibát ír ki akkor ott valami szoftveres gond lehet.

Ha garanciális vidd vissza szervízbe vagy ahol vetted és mond meg hogy sz*r a szoftver a telcsin, mert nem enged semmit se feltelepíteni.

Én erre tippelek hogy szoftveres gond, mert ha nem kompatibilis a telcsiddel, akkor azt írja hogy nem támogatott, vagy telepítésnél kiírja hogy lehet hogy nem fog megfelelően működni mert nem erre a telefonra van...

Link to comment
Share on other sites

ha symbian 9.1-es vagy s60v3-as témákat próbálsz, azoknak fel kell menniük, azokkal nemigen lehetnek kompatibilitási gondok..

a lejárt tanusítvány meg.. ezzel a szöveggel nehogy visszavidd mert kiröhögnek :D

ez a symbian 9.1 egy biztonsági újítása, h csak bizonyos ideig használhatóak a programok/témák. ha lejért a tanusítvány hibát kapsz, állítsd vissza a dátumot egy évvel, és úgy telepítsd, utána meg visszaállíthatod. ha így se menne akkor tanuld ki a szignózás mesterségét, és nem lesznek tanusítvány gondjaid :)

Link to comment
Share on other sites

Köszi, a segítségeket! A végén már nem tudom Etooo miről beszél, de azért köszönöm neki is a segítséget! :D

 

A dátum visszaállítás nem jött be, azt írja hogy tanúsítvány még nem érvényes. Biztos hogy pofánverem az eladót ha kiröhög, ennyi pénzért elvárnám, hogy rendesen műküdjön!

Link to comment
Share on other sites

Java telepítés:

A telefonba beírod hogy: *#9998*4678255#

Ekkor a telefon kiirja hogy Bekapcsolva.

Innentől kezdve az a dolgod hogy a telefon egyéb fájlok mappájába bemásolod a

játék .jad és .jar fájlját.

Ezután a telefonba belépsz az egyéb fájlokhoz és a játék .jad fájlján

megnyomod a bal felső opcio (amugy menü) gombot.

Ekkor megkérdezi hogy telepíted-e? te igent nyomsz és már indíthatod is a gémet.

Link to comment
Share on other sites

Jah csak akkor a k*ögök arra hivatkoznának, hogy igen ám, de nem eredeti Nokia témákat tettél fel hanem valami letöltöttet :)

És erre nem mondhatsz semmit, mert ők le is írják mindenhova hogy csak gyári Nokia alkalmazásokkal garantálják a biztos működést...

 

Nemtudom én szoftver gondokra gyanakszom ha semmit sem enged feltenni. Vagy más progik működnek rajta? Engedi telepíteni őket?

Link to comment
Share on other sites

Nem tudnátok megmondani, hogy mit csináljak, hogy a fényképek amit készitek vele csak kicsiben jelennek meg és háttérképként alkalmazva is alul felül egy csik vab a képernyőn. Hogy lehetne úgy fényképezni, hogy teljes kijelzőn a fénykép legyen és ha fényképezek, akkor is. Előre is köszönöm a segitségeteket.

Link to comment
Share on other sites

ha azt írja, h még nem érvényes, akkor meg valószínűleg túl sok elött visszaállítva, próbáld fél évvel :)

 

a szignózásról pedig bővebben ebben olvashatsz:

http://www.nokiaprogramok.hu/downloads/pc/nokia/signis.zip

a lényege egyszerűen megfogalmazva, h csinálsz magadnak egy saját tanusítványt, így nem lesznek telepítésnél tanusítványos hibáid.. (nem mellesleg van sok olyan program, ami csak akkor működik, ha már "szignóztad")

Link to comment
Share on other sites

Vannak programok amiket engedett telepíteni + a játékokat is, amiket meg leszedtem konkrétan e65-re valók! megpóbálom még állítgatni az időt, de komolyabban nem nyúlok bele nehogy el veszítse a garanciáját! :(

 

SX4: A fényképezőt állítsd legnagyobb felbontásra. Szerintem.

 

Köszi a véleményeket. :) Csá

Link to comment
Share on other sites

ha symbian 9.1-es vagy s60v3-as témákat próbálsz, azoknak fel kell menniük, azokkal nemigen lehetnek kompatibilitási gondok..

a lejárt tanusítvány meg.. ezzel a szöveggel nehogy visszavidd mert kiröhögnek :D

ez a symbian 9.1 egy biztonsági újítása, h csak bizonyos ideig használhatóak a programok/témák. ha lejért a tanusítvány hibát kapsz, állítsd vissza a dátumot egy évvel, és úgy telepítsd, utána meg visszaállíthatod. ha így se menne akkor tanuld ki a szignózás mesterségét, és nem lesznek tanusítvány gondjaid :)

Nem tudnád valahova feltőlteni a symbian 9.1-es progit?

Link to comment
Share on other sites

Vannak programok amiket engedett telepíteni + a játékokat is, amiket meg leszedtem konkrétan e65-re valók! megpóbálom még állítgatni az időt, de komolyabban nem nyúlok bele nehogy el veszítse a garanciáját! :(

 

SX4: A fényképezőt állítsd legnagyobb felbontásra. Szerintem.

 

Köszi a véleményeket. :) Csá

 

a szignózásnak semmi köze a garihoz.. :)

 

Nem tudnád valahova feltőlteni a symbian 9.1-es progit?

 

öhm, pontosan mit is szeretnél?

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

nem rég vettem a telot (samsung g800) csak nincs rajta 1 játék se és igy elég unalmas! :D már mindent kipróbáltam de sehogy sem megy feltenni rá játékot! akinek esetleg van ien teloja vagy legalább tud vmit segiteni , kérem segitsen! elöre is köszönöm! (usb-m van csak) :)

vis fel tom tenni de nem indul el!:P

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...