Jump to content
PirateClub.hu
George Lucas

Torrent vs Fórum

Recommended Posts

fórum az jobb: itt értelemmel is lehet találkozni, ráadásul igen gyakran! :)

letöltő progi: a mozzilla letöltője. az is ugyanazt csinálja... :D

Fórumra pl. ide is csak beszélgetni járok de arra persze jobb a fórum. Amugy biztos nem kinlódok ilyen darabonkénti letöltéssel meg hasonlókkal ezért letöltésre jobb a torrent általába onnan szedek mindent. Ja és uTorrentet használok.

Ugyanez a helyzet nálam is...Nem szeretek egyesével letölteni, torrent-nél csak 1 fájlt kell elindítani és akár este is mehet, reggelre kész lesz.

Gondolom warez fórumra gondolt a téma indító, pirateclub-ra sem letölteni járok, nem tudom utoljára mikor szedtem le innen bármit is.

De feltölteni (nem gyakori de most netet váltottam és gyorsabb a feltölsétem) inkább tárhelyekre, pl. rapid, stb.-re szeretek, nem tudom miért :)

Ja és ha torrent kliens akkor uTorrent.

fórum+flashget ;)

US Downloader

Nem tudom pontosan mi is az a torrent. Csak hallottam róla. Annyira nem izgatott, hogy ki is próbáljam. Ami kellett, azt fórumokon mindig megtaláltam.

Letöltő progit meg nem használok. Minek? Teljesen feleslegesnek érzem. Save file as.. és kész, letöltődik az magától.

Én mind i kettőt használ'm de inkább Fórumozok. Letöltéspez: FlashGet Torrentezéshez: Utorrent

Én nem szeretem a Torrent-et,ezért a fórumra szavazok.

Bár a fórumok közül is csak a Pirateclubra járok. :)

Letöltésre Flashget-et használok mert a legjobb :P

teljes mértékben egyet értek :D:D

Forumra szavaztam.A torrent nekem nem igazán tetszik.

Letöltésvezérlönek meg JDownloader használom.

ÉN nem foglalok állást.

Egyébként Utorentet és FlashGate-et is használok :rolleyes:

Csevegés, értelmes arcok: Fórum

Letöltés: Torrent

uTorrent ;)

Csak is Fórum!

Letöltő progit meg nem használok. Minek? Teljesen feleslegesnek érzem. Save file as.. és kész, letöltődik az magától.

Nem tudom egy 100 partos játéknál mit csinálnál.

Ott ülnél egy hétig a gép elött?

Ami itt nincs fennt az torrenten megtalálom,de valahogy nem vonz abszolút a torrent,nemszeretem!

Fórum inkább.

Ja és USD Forever!

Én a fórumot és a torrentot is használom...letöltés vezerlő:DataGet,RapidDownloader és a uTorrent :)

Nem tudom egy 100 partos játéknál mit csinálnál.

Ott ülnél egy hétig a gép elött?

A válaszom a kérdésedre: igen. :)

Amúgy pont emiatt nem szoktam 100 partos cuccokat letölteni. Max 15 part, amibe bele szoktam kezdeni. Ha több, inkább hagyom, mert nincs hozzá türelmem egyenként letöltögetni.

Egyébként nagyon ritka, hogy valami 100 partos cucc kellene. Nem nagyon szoktam játszani a gépen. LEginkább programokat, zenéket, esetleg filmeket töltögetek, azot meg kisebbek. :)

100 partos letöltésekhez ajánlom a jdownloader c. progit.

Én is a JDownloader progit használom már pár hete és nagyon jó! Én is csak ajánlani tudom mindenkinek!

Újabb filmeket például általában torrentről szedek, régebbi dolgokat inkább fórumról (warez), mert a torrenten a régi dolgoknál általában már nem sok seeder van, szóval elég lassan jönne le.

Én a fórumra voksolok és Flashgate-val töltök.

Ha keresek valamit mindig fórumokon nézem meg először, aztán ha nem találom, megyek torrentre. Azért nem komálom a torrentet, mert mindig megszakítja a netemet valami rejtélyes okból... Egyébként webes letöltésre Flashgetet, torrentesre pedig uTorrentet használok.

Régebben torrenteztem, de mostanába inkább fórumozok. :P:) Egyszerűbb, jobb, gyorsabb. (szerintem)

Free Download Manager-t használok.

A legjobb Diginet + torrent privát trackeren. Kár hogy nincs mindenhol.

warez fórum a nyerő nekem... a torrent sztem nagyon gagyi... a feltöltéseimet meg nem csak azokkal szeretem megosztani, aki fennt van a torrenten, hanem mennek a linkek msnen is akár.

Ez nekem igy szabadabb...

A letöltő program... Rapidsharehoz használom a letöltőt, megauploadhoz is, a többit meg "kézzel" szedem le :)

Még szép, hogy a torrent, ott normálisan letudok tölteni amit csak akarok, max. sebességgel, oda kerül fel legelőször minden (most a Sasszemet töltöm szinkronosan) szóval..!? :D Kliens: Utorrent 1.8.1

Jobb a torrent nem kell vele annyit szórakozni, mint pl rapidrol leszeszedni 60 part ot :D

Ez nehéz kérdés! Én mind a kettőt használom. Érdekes dolog,hogy a torrent akkor jön a leggyorsabban, ha sokan szedik, viszont a tárhelyeken meg pont fordítva van, ha sokan szedik akkor nagyon be tud lassulni.

Kényelem szempontjából a torrent jobb, viszont nagyon lassítja a Netet.

Ha Rapidról kell szedni, akkor azt csak akkor tudom, ha egyedül netezek, mert amikor új IP címet kérek akkor bontom a kapcsolatot és ilyenkor a másikkal tolok ki ha éppen fenn van a Neten és netalán MSN-zik!

Mind a kettőnek meg van a maga előnye és hátránya, éppen emiatt nehéz különbséget tenni a kettő között!

én mind a 2 használom de sztem jobb a fórum mert ahoz nem kell feltöltő

letöltőprogi meg firefox letöltő

fórumot használok gyakrabban, napközben. este meg belövöm a torrentet :D

ha fórumról töltök akkor flashget-tel, ha torrentezek akkor mindig bittorrent-tel szedek

Fórum, Dataget letöltőltöt használok.

inkább fórum. a torrentnél nem mindig van rendesen feltöltő v túl sok a letöltő, inkább leszedegetem darabonként flashgettel vagy rapidshare letöltővel

Operát használok mert szar az uTorrent.

Fórum,de torrentezni is szoktam :D ja és uTorrentet használok