Jump to content
PirateClub.hu

MotoGP


grabo
 Share

Recommended Posts

  • Replies 576
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Hali !

 

Emellett beállította Vale Giacomo Agostini rekordját is ! Erre nem sok versenyző képes és lesz még képes ! A 75 pontos előnye meg azt hiszem nagyon is magáért beszél , úgy gondolom , bár Stoner kézsérülése biztosan befolyásolja az ausztrál teljesítményét , dehát a kézsérüléshez esni is kell amiből Rossinak hála a zsenialitásának nincs sok !

Link to comment
Share on other sites

Hali !

 

Ma mindkét kedvencem nyert ! Talma is Vale is ! Részemről ez egy kellemes bajnoki hétvége volt !

 

Lac, szívemből szóltál! :wub: Gyönyörű volt mindkettő Úriember futama!! Nem hiába, a fiataloknak esélye nincs :)

Stonerről meg annyit, hogy alatta van a mezőny legerősebb gépe, valószínű ez az oka az eddigi "sikereinek"...viszont hiába van alatta erős gép, ha nem tud vele bánni...

 

És ne feledjétek:

 

FORZA DOCTORE! GO!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Talma bukott, igy csak a 11.-edik! Vele együtt a Vb-je is B)

 

Mekkora makk arcú vagy te...

 

Lehet h kikell hagynia a futamot is mer eltört vmi a kezébe.. GO ITALY (Corsi,Simoncelli,Pasini,Dovi and DOTTORE!!) Stoner ezt a vb-t buktad ^^ Vale a régi (L) Gooo Rossi and Lorenzo!

Link to comment
Share on other sites

Talmácsi Gábor kézfejében eltört egy csont – kérdéses az indulása

A gyorsaságimotoros-világbajnokság 125 kcm-es kategóriájában versenyző Talmácsi Gábor bukott az első időmérő edzésen, s csak a 11. helyet szerezte meg. Ennél nagyobb baj azonban, hogy a magyar pilóta bal kezében az esés után eltört a sajkacsont, így kérdéses indulása a vasárnapi futamon.

Hát ez nem a legjobbkor jött... :(

Link to comment
Share on other sites

Most akkor mikor kezdődik a 800-asok futama? :huh:

 

Am. Talma tényleg szépen ment volt 8. is de hát törött kézzel még az is csoda hogy be tudta fejezni a versenyt.

 

Szép volt TALMA!!! GO DOCTOR!!!

 

 

Szerk.:

 

Az eső közbeszólt: halasztva a 250-esek rajtja!

 

A negyed-literesek versenyét elhalasztották helyi idő szerint 13:15-ről 16:15-re, ami magyar idő szerint annyit jelent, hogy Marco Simoncelliék 22:15-kor fogják megkezdeni versenyüket. Zuhogó eső fogadta a motorosokat és a 125-ös versenyt is piros zászlóval intették le a vége előtt már 6 körrel. A program változik és helyi idő szerint 15:00-kor (magyar idő szerint 21:00 órakor) vagyis a 250-esek előtt fognak rajthoz állni a felső kategória versenyzői.

Link to comment
Share on other sites

Hali !

 

A 800 köbcentisek végeredménye , miután a szakadó eső és az erős szél miatt 8 körrel a vége előtt piros zászlóval leintették leállították a versenyt !

 

1- Rossi Yamaha

2- Hayden Honda

3- Lorenzo Yamaha

4- Stoner Ducati

 

A Dottore megint nagyot ment , ezúttal esőben fenekelte a komplett mezőnyt ! Giacomo Agostini egyik rekordját megdöntötte Vale mert ez a 95-dik futamgyőzelme !

 

A 250-esek versenyét viszont nem engedték a rosz időjárás miatt elrajtolni ! Sajnálom mert Barbera nagy kedvencem , nem úgy mint Simoncelli !!!

Link to comment
Share on other sites

Sajnos én még csak ma láttam a futamot, de őrületes volt! :) Rossi nagyon nagyot ment, lepipálva az egész mezőnyt :) És most a legnagyobb lett!

Ez a futam megmutatta Rossi minden zsenialitását, és tehetségét!! :) Hihetetlen ahogy visszahozta a motort az egyik kanyarból! :D

És biztos vagyok benne, hogy az olaszoknak lesz egy 8szoros világbajnok doktoruk! :)

Go Vale!!!

Link to comment
Share on other sites

Hali !

 

Azért az mindent elmond Rossi Dottore teljesítményéről , hogy a szakadó esőben mindenki 1 perc 53.7 másodperc körüli időket motorozott egyedül Rossi ment 1 perc 52.4 másodperces időt ami ebben döbbenetes az az hogy ilyen körülmények között is 1 másodperccel jobb volt mindenkinél körönként ! Nemhiába Dottore ! ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Hali !

 

Talma rajthoz állhat a japán versenyen , talán elérhet egy jó eredményt is !

 

Rossi viszont megszerezheti 8 (nyolcadik) világbajnoki címét amennyiben a most hétvégi versenyen 4 helynél roszabb helyen nem végez , mert akkor függetlenül Stoner eredményétől már matematikai esély sem marad a Dottore utolérésére !

 

Nagyon remélem a hétvégén együtt örülhetünk Talma visszatérésének egy jó eredménnyel és a Dottore vb címéhez is !

Link to comment
Share on other sites

Hali !

 

Talmácsi Gábor bebizonyította mekkora küzdő !!!

 

Kétség nem fér hozzá, világbajnokunk, Talmácsi Gábor kisebb hőstettet vitt ma véghez a Japán nagydíjon. Az 5. helyről, sérülten csavarozott csuklóval, varrott könyökkel - vágott neki a versenynek. Remekül rajtol, azonnal az élbolyba küzdötte magát, sőt többször is vezetett. Szemmel látható volt, hogy időnként egészen más íveket választott és azoknál a kanyaroknál, ahol erőteljesen kellett fékezni ő korábban megkezdte a lassítást, hogy amennyire csak tudja, kímélje műtött kezét. Sikerült végig kitartania és Bradl, valamint Di Meglio mögött arannyal felérő bronzérmet szerzett.

GIAPASPAR17.jpg

 

Talma ezt mondta a verseny után:

Nagyon boldog vagyok, bár elképzelhető, hogy ez nem látszott rajtam a verseny utáni interjúnál, mivel akkor már minden idegszálam érezte a kezemben lévő fájdalmat. Kemény verseny volt, nagyon elfáradtam a végére, de örülök, hogy végigbírtam. Köszönöm az orvos csapatnak, hogy egyáltalán lehetővé tették az indulásomat, ami tegnap még kérdéses volt. Le kellett küzdenem a fájdalmat, ami féktávokon nagyon nehéz volt, de a motorom kitűnően működött. Köszönöm a csapatomnak is, hogy nem adták fel és egy remek gépet állítottak össze számomra a hétvégén. Szerencsére nem mozdult el a csavar a csuklómban, ezt egy gyors RTG-vel ellenőrizte dr. Costa. Pihentetés és kezelés vár rá, majd jövő héten következik az Ausztrál futam.

 

Ez igen !!! Büszkék vagyunk rád Gábor !!!

Link to comment
Share on other sites

Talma nagyot ment ! A 3. hely a körülményekhez képest nagyon jó !

 

Rossi: hát jó jó jó :D Szépen ment,egyértelmű volt hogy ő lesz a bajnok ,ha nem ma akkor a következő versenyen.

 

Én még annak örülök hogy végre Pedrosa is teljesen felépül lassan és megint ott van a dobogón :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...