Jump to content
PirateClub.hu

Fradi vagy Újpest ?


Rakovics
 Share


Recommended Posts

két ilyen ******* szervezetet, mint az mlsz, és az mll.... és ráadásul jogosan jár a zseton! Simán fel kellene függeszteni az mll-t. Én az ügyvezetés helyében még késedelmi kamatra is igényt tartanék :D a jó ügyvédek biztos ki tudnák dumálni.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 930
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

ennyire divatdrukker vagy? :D

igen, biztosan mindig annak drukkolok, aki épp nem jut be a kupába.. :lol:

 

két ilyen ******* szervezetet, mint az mlsz, és az mll....

mért, tök jól csinálják :D összehozzák a az összes tábort, h legyen vmi közös bennük, mert őket mindenki utálja.. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ez lekkjobb sztem, asszem az nso-n írják a a frankót: így a tavasszal vagy nagyon erősek lesznek a játékosok vagy nagyn kulturáltak :D Annak mi értelme van egyébként, h káromkodnak? A végén még kiszórja a bíró, és saját csapatukat hozzák hátrányba. Szóval, sztem jó ötlet, máshol is alkalmazni kellene.

Link to comment
Share on other sites

nehogy már ne legyen több derbi! Az elég sajnálatos lenne!

Biztos,hogy lesz,lennie kell! Nincs is annál jobb érzés,minthogy 1500 újpesti összezsúfolodjon a kűlőn metroban és tolja a rigmusokat ;),majd beérve a népligetbe lefujják a "kékek" könygázzal... :);)

Link to comment
Share on other sites

Nem sértődtem meg és nem is volt szándékomba, de visszatérve a témához 1 új hír:

 

Az ügyvezető szerint az MLL megtéveszt

 

i000290A2a20b47c01bfe.gif

Emlékezetes: az MLL csak azok után foglalt állást, hogy az Újpest FC nyilvánosan is közölte, nemcsak az MLSZ fegyelmi bizottságához, hanem a Budapesti Rendőr-főkapitánysághoz is fordult az ügy kivizsgálása érdekében, pontosabban: feljelentést tett a Budapesti Rendőr-főkapitányságon a Btk. 319. § (1) bekezdésébe ütköző és (3) bekezdés B) pontja szerint minősülő jelentős vagyoni hátrányt okozó hűtlen kezelés bűntettének a gyanúja miatt.

 

"2006. október 27. napján – tehát több mint egy hónappal azt követően, hogy jogszerű követelésünkről a számlát benyújtottuk, és azt a liga befogadta, de nem teljesítette – a Magyar Labdarúgóliga taggyűlést tartott, amelynek első napirendi pontja volt a korábban elfogadott költségvetés „korrekciója”.

 

"Ezen napirendi pontnál az előterjesztő ismertette az MLL vezetősége által összeállított költségvetés-tervezetet, amelyből „kifelejtette” a liga által fizetendő kötelezettségek közül a helyezési díjak kifizetését. Ezt észlelve én erre rákérdeztem, amire az előterjesztő azt állította, hogy a fenti követelésünk vitatott egy olyan Szervezeti és Működési Szabályzatra hivatkozva, amelyet senki nem látott, és amit – mit ad Isten – az én többszöri kérésem ellenére a taggyűlés megtartása óta sem tudtak bemutatni."

 

"Mindezen magatartásával a Magyar Labdarúgóliga vezetése megtévesztette a tagságot, és már akkor úgy állította be ezt az ügyet, hogy lehet, hogy fizetni kell, de azt nem a Magyar Labdarúgóligának kell teljesítenie."

 

"Ugyanis a taggyűlés ezek után egy ellenszavazattal elfogadta az úgy nevezett költségvetési korrekciót, és ennek alapján, úgy határozott, hogy a Magyar Labdarúgóliga egyetlen érdemi és nem célzott bevételét – anélkül, hogy a liga tartozásai rendezésre kerültek volna – szétosztotta tagjai között. Úgy gondolom, nem kell jelen helyzetben nagyon részleteznem, hogy ki volt az ellenszavazó."

 

"Kisteleki úr, mint az MLSZ elnöke a legfontosabb személyhez kötött pozíciót tölti be a magyar labdarúgásban, de a kötelezettség átvállalására jogosult elnökségben neki sincs több szavazata egynél, ami azt jelenti, hogy, amennyiben az elnökség többsége nem kívánja átvállalni a kötelezettséget a februárban tartandó ülésén, akkor elmondhatjuk, úgy telt el az ügyben fél év, hogy a megoldáshoz semmivel sem vagyunk közelebb, csak időközben eltűnt a fedezet."

Link to comment
Share on other sites

azt ne várd, h konkrét személyt megnevezzek, mert nem tudok. Mindenesetre olyan kellene, aki tényleg tesz is a fociért vmit, nem csak látszatból és nem mellesleg nagyon jó az üzleti érzéke és vezető típus. Ilyen embert nem igazán ismerek. Sajnos.

Link to comment
Share on other sites

pedig ha jobban bele gondolsz Kisteleki jo választásnak tünt,és lám mi lett a vége...

bár én +mondom öszintén,nincs vele bajom,azt teszi amit egy vezető tenne a haldoklo magyar fociért,egyszerüen nincs más választása,mégha ez másoknak szemet szúr is....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...