Jump to content
PirateClub.hu

Fradi vagy Újpest ?


Rakovics
 Share


Recommended Posts

Kijelölték a Ferencváros labdarúgócsapatát működtető zrt. háromtagú igazgatótanácsát.

A testületben Berki Krisztián, a Fradi volt kapusa, Takács Tibor elnöki tanácsadó és Horváth Gábor HLSZ-elnök került be. Hármójuk közül legkésőbb pénteken választják meg a zrt. elnökét. Az edzőkérdéssel kapcsolatban a vezetők a szerdai sajtótájékoztatón elmondták, hogy a futballcsapat élére a jövő hét elején jelölik ki a trénert.

 

A klubnak hétfőn sikerült megegyeznie a Sportmarketing Kft.-vel, amely szünetelteti a felszámolási eljárást a Fradi ellen. A sajtótájékoztatón elhangzott továbbá, hogy hat játékossal nincs szerződés, de mivel a futballisták nyári szabadságukat töltik, ebben a kérdésben július 5-ig nem is születik megállapodás. Megnevezték továbbá az FTC kommunikációs igazgatóját is: a tisztet ezután Bánki „Dodó” József, a Ferencváros egykori népszerű játékosa tölti be.

 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 930
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

  • 2 months later...
  • 2 weeks later...
  • 5 months later...

Elég sok hülye ember van a világban, főleg magyarországon.Asszem ezzel magyarázható az hogy a fradi vezet :D

Régen biztos jó lehetett a fradi...mikor még rezsiért lehetett meccset nyerni :D De talpraállni ekkora szarból ugysem fognak, ha meg igen nem fogják hagyni érvényesülni.

Link to comment
Share on other sites

Én egyetértek etooo-val, elég ha mi Fradisták hiszünk a Fradi újáéledésében, a többiek véleményére meg magasról pottyantunk.

Egyébként meg minek kell olyanoknak okoskodni akik nem értenek a focihoz, nem ismerik a Fradi múltját?

Vesszen a fradi!Ezek sose fognak ujra Bl-t nyerni!SOHA!

Ez egy másik topocból való idézet, azt hiszem látszik mennyire hozzáértő hozzászólás...

Link to comment
Share on other sites

Kérdőre vonod a hozzáértésem???

Attól mert az Újpestnek szurkolok, te szerinted én nem értek a focihoz?Ezt kb oylan fradisan mellélőtted! :D

Ha BL-t nyernek akkor gratulálok nekik!Talán majd akkor egy kicsit is tisztelni fogom a ferencvárost!

 

Link to comment
Share on other sites

Kérdőre vonod a hozzáértésem???

Attól mert az Újpestnek szurkolok, te szerinted én nem értek a focihoz?Ezt kb oylan fradisan mellélőtted! :D

Ha BL-t nyernek akkor gratulálok nekik!Talán majd akkor egy kicsit is tisztelni fogom a ferencvárost!

Nem azért mondtam h nem értesz a focihoz... Mert attól h Újpest szukroló vagy érthetsz hozzá, nekem az Újpest szurkolókkal semmi bajom nincs nekem is van pár haverom akik nekik szurkolnak. Csak azokat utálom, akik össze-vissza szidják a másik csapatot miközben hülyeségeket beszélnek(természetesen mindkét csapatnak vannak ilyen szurkolói) ...Vesszen a fradi!Ezek sose fognak ujra Bl-t nyerni!SOHA! Ezt nem azért raktam be, mert szerintem a te "jóslatoddal" ellentétben BL-t fognak nyerni, mert sztem ez lehetetlen a jelenlegi kerettel és kell jópár év h egyáltalán a BL-csoportkörig eljusson a Fradi. Ebben az idézetben az "ujra" szón van a hangsúly... Hogyan nyerhetnének BL-t újra, ha még nem is nyertek 1x se ?

Link to comment
Share on other sites

úgy látom,hogy a tisztelet nincs megadva egymás iránt

szerintem egyik csapat se jobb a másiknál, mindkét csapat drukkerei lemennek vidékre azt hiszik ők a királyok összetörnek mindent(lásd újpestiek "akciója" a miskolci vasútállomáson, vagy Debrecenben az utcákon)

hülyeség egymást szidni,mert ha lenne a két csapat között különbség megérteném,de egyik csapat se játszik szépen,közönségszórakoztatóan

Link to comment
Share on other sites

Vagy had ne mondjam mi volt a Békéscsaba - Ferencváros meccs után!a fradisták szinte az egész várost szétverték...szerencsére volt pár éppeszű lilafehér aki móresre tanitotta őket! :lol:

 

Lehet hogy egy kicsit túloztam ezzel a "vesszen a fradival".

 

Előbb talán felkéne kerülni az NB I-be, tegnap volt hir a heti hetesbe, nagyon jókat mondtak :lol:

Link to comment
Share on other sites

Hali !

 

Szerintem baad_newzz-nak van igaza ! Annyiban kiegészíteném hogy a amit ír az sajnos az egész magyar "élmezőny" :lol: csapataira igaz ! A drukkerekre meg még inkább !

Ha elgondolom mi még milyen messze vagyunk az olyan kultúrált szurkolástól mint ami angliában van akkor komolyan elszomorodom !

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...
  • 2 months later...
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...