Jump to content
PirateClub.hu

Fradi vagy Újpest ?


Rakovics
 Share


Recommended Posts

Hali !

 

Bele bíz kedvenc Moderátorom ! ;)

 

Nekem az egész családom Újpesti !

 

Megboldogult Édesapám aki ma lenne 69 éves az Újpestbe birkózott , az apósommal együtt ! Édesanyám is itt született , sőt a feleségem is és a két lányom is !

 

Ettől függetlenül a barátom maradsz ! ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 930
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Hali !

 

Ezt köszönöm ! :) Ilyet már rég nem kaptam ! :)

 

Főleg nem Moderatortól !

 

Az "ellenfél" soraiban is tisztelni kell szerintem a teljesítményt a hozzáértést és a veleszületett képességet ! Ez mind megvolt megvan Nyilasiban és ez az ami tisztelendő nagyon !

Emellett rendkívül ritka főleg a magyar fociban ! Sajna! :(

Link to comment
Share on other sites

Hali !

 

Spirituell álltal leirt eset igen jól példázza azt a tipikusan magyar irányvonalat miszerint egy hozzáértő szakembert hogy kell mindenféle mondvacsinált indokkal elkedvetleníteni attól hogy a magyarok álltal olyan nagyra tartott fociból megint sikeres európai hírnévnek örvendő sportot csináljon többed magával !

 

Yoda ! : Reméljük lesz mert a Ferencváros is csakúgy mint az Újpest mindíg is az első osztályba tartozott ! Minden pénzügyi manőverektől és büntetésektől elvonatkoztatva is !

Link to comment
Share on other sites

igen,csak a Szolnok tudná megfogni a Nyírségieket... de nektek nem azt kell nézni,hanem hozni a saját meccseiteket. ha egyszer buktok,akkor tré-be lesztek...

most Dámosy lemondott v. lemondatták?? kusza volt nekem amit a sportban olvastam.. :wacko:

Link to comment
Share on other sites

de azt kell nézni, ugyanis a nyiregy megy két pontal, vagyis mindegy, ha nyer a fradi, ha anyiregy is nyer..

 

őőő, nem, hanem az új elnökségbe oylan emberek is bekerültek, akik helyett, ő másokat látott volna szivesebben, így nem jelölteti magát újra az elnökválasztáson..

Link to comment
Share on other sites

Ugyan már...nem fognak kikapni otthon, nekünk marad a másodosztály, az a másodosztály, amit ennek a Fradinak már rég meg kellett volna nyernie...Nem tudom,hogy jövőre milyen csapatunk lesz, de ennél lényegesen gyengébb, és ha ezzel sem sikerült... :blink:

Link to comment
Share on other sites

hát igen.. de az, h évekre az nb2-ben ragadna a fradi én kizárnám.. hiszen, ha jön végre egy befektető, akkor már tudnának végre igazolni, és fel lehetne jutni, ha meg nem jön befektető, akkor meg a csőd jön, szóval nem lesz itt sok nb2..

Link to comment
Share on other sites

elég drasztikusan látjátok a jövöt,dehát ti vagytok a fradisták. engem annyibol érdekel nagyon,hogy nincs derbi... :huh:

Amugy ha mi sem tudunk egy normális brigádot összeütni,akkor szerintem megyünk utánatok... <_<

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...