Jump to content
PirateClub.hu

Fradi vagy Újpest ?


Rakovics
 Share


Recommended Posts

A hozzászólásom után olvastam a fórumot.......hát igen a szint megvan :lol:

 

Nincs tapasztalatom a szurkolókkal kapcsolatban, én azt az 1 esetet mondtam és az ugy volt!

Az judaújpesti szurkolók se kutyák ám! Ne mondjátok már h nem szidják a fradit és a szurkolókat :)

 

Azt hogy majom lilák, ebben semmi csúnya nincs! <_<:lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 930
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ne mondjátok már h nem szidják a fradit és a szurkolókat :)

Nem is tagadom...De összevéve a fradistákat meg az Újpestieket, hát érdekes eredményt kapunk az biztos... :lol: A fradisták már eleve úgy mennek a meccsekre, hogy kiabálnak az Újpestiekre és csak szidják őket... <_< Az Újpestiek meg azért kiabálnak, mert nem hagyják magukat...És jól is teszik... :)

Link to comment
Share on other sites

Na lassan már oda lyukadunk ki, hogy az újpest drukkerek ártatlán báránykák akiket a csúnya Fradi szurkolók terrorizálnak. :lol: Hát azért ez egy picit túlzás gyerekek. Egyik szurkolótábor sem különbözik a másiktól. A fradi drukkerek közt is vannak olyan vadállatok, akiknek nem kellene ott lenniük és az újpest drukkerek közt is, ezen kár vitatkozni. Nem csak a jelenre kell gondolni, meg az egy-két évvel ezelőtt töténtekre. Ez a szurkolók közti harc valamiért kialakult és már hagyomány és nem hiszem, hogy csak azért alakult ki, mert az újpest szurkolók nagy csendben ültek és nézték a meccset! Ebbe nem árt belegondolni szerintem. ;) És az, hogy miért van az, hogy a Fradi szurkolók vadállatabbak, ennek csak egy oka van: sokkal többen vannak. Ez ellenkező esetben is ugyanígy lenne az újpestel. Ezt be kell látni az ute drukkereknek is, hogy szerény kis hazánkban jóval több Ferencváros szimpatizáns van, mint újpesti!

Link to comment
Share on other sites

én csak válaszoltam egy múltal kapcsolatos felvetésre :P

de arra azért kíváncsi lennék, h mért sikeresebb? a fradinál, és szerintem az újpestnél is az az eredmény, ha megnyerik a bajnokságot, vagy a kupát.. már a dobogó sem az igazi.. de jelenleg az sincs meg az újpestnek se, a kupát meg mind a ketten megnyerhetik, szóval nem tudom..

Link to comment
Share on other sites

én csak válaszoltam egy múltal kapcsolatos felvetésre :P

ok

 

de arra azért kíváncsi lennék, h mért sikeresebb? a fradinál

 

sztem azért mert az Újpest mostanában hozza a meccseit az nb1-ben ( kivéve a botlásokat ) a fradi pedig x-el az nb2-ben....

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Hát megnézném, ha az NB II. -be kerülne az újpest akkor hány játékos maradna a clubnál, szerintem nem sok. A fridánál pedig értékelendő, hogy egy-két jobb játékos ott maradt, mint például a Juventusnál. Úgyhogy ilyet ne mondjunk, hogy a fradi csak ikszelget az nb II.-ben. És az külön nehezít rajta, hogy minden csapat az ő skalpjukra vágyik.

Link to comment
Share on other sites

Hát mit vársz...Sz@r foci, sz@r játékosok... :lol::P

De az Újpestből így is mentek el játékosok...És ha lekerülne az NB2-ba, ami sose lesz, akkor nem hagynák cserben a csapaptot, mert visszaszeretnének kerülni az NB1-be és nem elmenekülni... <_<

A Juventus meg magának köszönheti, hogy kizárták a Seria A-ból... :lol::P

Link to comment
Share on other sites

Több kérdés is felmerült bennem. Honnan tudod, hogy az újpest sose lesz NB II. -es? A Fradi se azért lett mert kiesett volna a rossz játéka miatt. A magyar fociban sajnos könnyen előfordulhat, hogy egy csapat a teljes csődhelyzetbe kerül. :unsure:

A Fradi játékosok miért akarnának menekülni? És miből gondolod, hogy nem akarnak visszakerülni?

És az, hogy egy játékos elhagyja a csapatot, mert kiestek az élvonalból az nem szégyen. Valamilyen szinten a játékosnak már a saját érdekeit kell nézni. Mert ha marad akko ezzel meglövik az esélyét arra, hogy külföldre kerüljön vagy a válogatottba akár. Bár ez nálunk nem akadály, mert nálunk még az is válogatot aki a Német harmadosztályban játszik. De ez más tészta!

Link to comment
Share on other sites

És az, hogy egy játékos elhagyja a csapatot, mert kiestek az élvonalból az nem szégyen. Valamilyen szinten a játékosnak már a saját érdekeit kell nézni. Mert ha marad akko ezzel meglövik az esélyét arra, hogy külföldre kerüljön vagy a válogatottba akár. Bár ez nálunk nem akadály, mert nálunk még az is válogatot aki a Német harmadosztályban játszik. De ez más tészta!

Hát ezzel fejbe verted a szöget... :lol: Egy játékost nem azért vesznek be a válogatottba, hogy hol játszik, vagy hogy milyen vagy éppen hányadik osztályban (ligában)... :D:lol:

Ott a teljesítményt is nézik...A magyar válogatotthoz nem szólok hozzá, mert szlvákiai vagyok, de azért a Szlovák válogatott sokkal jobb a Magyarénál...És gondolom ezzel nemcsak én vagyok így... B)

Link to comment
Share on other sites

De egy játékos hiába játszik jól második ligában. A szöv. kapitány attól még nem tudja, hogy az első osztályú labdarugók ellen is meggyőző teljesítményt nyújtana-e! Ezért sokkal sanszosabb, ha valaki az első oszályba rugja a bőrt. És az hogy melyik válogatott jobb és miért abba viszont most ne menjünk bele az már teljesen más téma.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...