Jump to content
PirateClub.hu

Ki, hol töltene el egy hetet?


Latkó
 Share

Hol töltenél el egy hetet?  

187 fórumtag szavazott eddig

  1. 1. Hol töltenél el egy hetet?

    • Balcsi?
      12
    • Tengerpart?
      85
    • Tengerentúl?
      42
    • Hegyitúra?
      17
    • Sítúra?
      6
    • Wellness?
      9
    • Körutazás?
      15


Recommended Posts

  • Replies 105
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

én midegy!csak tengerpart,messze messze m.o.-tol,ha ingyen menne,akkor

NICOLE KIDMAN-NEL!!!!HU MIEN LENNE! :P

ja,és nem csinálnánk mást,mint sex&relax!

juuj belegondolni is jo! :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Velencébe mennék az asszonypajtival. Szíve vágya.. Szép város. Elmennénk gondolázni. :D Hazafelé jövet pedig a horvát tengerpart. Pula-tól le egészen Kotor-ig. Ez volt az, ha külföldi utat finanszíroznának. Ha belföldit, akkor elég sok lehetőség van, annyi mindent nem láttam még. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Leginkább ismerősökkel, csajokkal egy tengerparton. Motorosokkal egy motoros túrán vennék rész a hegyekfele, vagy valami erdei házban. Hajnalig folyékon kenyér fogyástással egybekötve reggeli forralt bóoral ill. jó kis házi barackpálesszel induljon a nap. És így frissen reggel indulás vissza mocival. :D :D :D hát én így képzelek el egy laza kiruccanást a haverokkal.

Link to comment
Share on other sites

sziasztok! én biztos egy tengerpartra mennék, és hogy kivel? hát azzal az emberrel, aki érdek nélkül legjobban igaziból szeretne. szipi :rolleyes:B)

Link to comment
Share on other sites

Hát ha én elmennék, valakivel valahova, biztos, hogy a számítógép maradna otthon. Találnánk jobb elfoglaltságot is mint a net, főleg a tengerparton benn a vízben, vagy bárhol. De a szgép maradna legutoljára.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Hát a Balcsin nem, mert itt lakom. Ezért a jövőhéten megyek a családdal egy pár napra a Mátrába, nem is leszek egy hétig. Remélem jól fogjuk magunkat érezni. :D

Én meg debrecenben...és anyámék is a mátrába akarnak menni őszi szünetben :( <_< :unsure:

De én NEM akarock....lexivesebben nem nagyon mennék sehova.....talán talán....körutazás.....de a föld körül :):lol:

Link to comment
Share on other sites

jelenleg sielni... :D imádok sielni, :D persze jó társaságban :P

 

 

 

Hát én nem tudok síelni, de szívesen kipróbálnám. Nappal borulás egymás után, zúzódások, horzsolások stb. este pedig sör, forralt bor, zene, csajok stb.....

 

Kipróbálnám!

 

 

 

Balcsira nem mennék, mivel már pár éve ott lakok konkrétan 20 tehát jól ismerem.

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Legszívesebben tengerpartra mennék. Pontosan nem tudom hova, ahol nagyon gyönyörű minden, lehet jókat sétálni és kirándulni. Jól kisétálnánk magunkat minden felé, aztán jókat ebédelnénk, egy csomó gyümölcsöt ennénk, meg tengeri herkentyűket, este pedig egy frissítő fürdő után, sétálnánk a parton és néznénk ahogy lemegy a Nap. Természetesen a férjemmel mennék. :D :D

Link to comment
Share on other sites

egy karibi tengeparton töltenék szívem szerint 1 hetet, és azzal, akit szeretek, csak ő már nem szeret engem, úgyhogy el sem jönne velem.... :(

 

 

En marciusban meek Santo Domingo-ra.Ha jol toom az Karib-szigetek.Sajna szerelmemet nem viszem mert suliba van.De tervezzuk h nyaron leugrunk Canarira La Palma szigetere.Amugy sztem nem olyan draga egy-egy ut.Es ha sporolsz egy kcsit nagyon sok helyre el lehet jutni.Ugyh en nem ertem azokat a csaladokat akik soha nem mennek el sehova.Sajna az en szuleim sem jarnak sehova pedig azert naheny helyet meegengedhetnenek maguknak.Na de ez van.Neked meg szoritok Hajni h osszejojjon a nagy utazas!

Link to comment
Share on other sites

Megszállott Ferrari-rajongóként Maranello-ba, vagy Fiorano-ba mennék, ahol éppen azon a héten tesztel a csapat nyílt kapuknál. Ez egy életreszóló élmény lenne, amit bármilyen tengerparti paradicsom vagy síelés nem tudna nyújtani sohasem. Persze azokon a helyeken is jól lehet szórakozni, kikapcsolódni, de az az atmoszféra, ami ott lehet a pályán, na az, na az az a dolog, amit nem lehet tudni, csak megtapasztalni.

De ha azt mondanák, hogy egy hét Ibiza, akkor azt sem utasítanám vissza. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...