Jump to content
PirateClub.hu

Rap vs. Rock


LACKA0670
 Share

Rap vs. Rock  

1,638 fórumtag szavazott eddig

  1. 1. Te melyiket szereted jobban?

    • Rap
      685
    • Rock
      952


Recommended Posts

Értem, csak példának hoztam fel. Hát akkor fontold,... de mióta vagy te mindenki?

Borzalmas, borzalmas, tehetek én arról, ha nem tolerálom az emberi hülyeséget? Oké, senki sem tökéletes, de azért mindennek van határa. Mint pl a türelmemnek. :P

Link to comment
Share on other sites

Ehh :D pedig én csak annyit mondtam, hogy nem érdekel, hogy ensiferuméknál hogyan hörögnek a jóemberek, a lényeg hogy tetszik :D

mondjuk én hülyeségeket beszélek, honnan is tudhatnám hogy mi tetszik nekem :D

Link to comment
Share on other sites

Jolvan horty, pihenjél apám, mert "Elvis" a szívroham. Nemtudom mit akarsz elérni ezzel a gyerekes cinizmussal, de ha jól esik hát csak nyugodtan.

 

varmil, te meg most miért sírsz? Mert hsz.-en keresztül hülyeségeket irkálsz, és amikor mepróbálom elmagyarázni (akkor még normálisan), akkor mondatértési problémak lépnek fel nálad (mint most is..."le lettünk oltva"), és akk más hülyeségbe fogsz bele? Aminek igazából semmi köze az eredeti témához? És amikor már az agyamra megy, hogy 20x-ra is ugyanazt magyarázom, akkor jöttök azzal hogy, "öcsém mekkora paraszt! ".

 

És ami a legszomorúbb, én legalább tudtam miről beszélek.

 

Lehet folytatni a cinizálást. Egészségetekre. ;)

Link to comment
Share on other sites

Jolvan horty, pihenjél apám, mert "Elvis" a szívroham. Nemtudom mit akarsz elérni ezzel a gyerekes cinizmussal, de ha jól esik hát csak nyugodtan.

 

varmil, te meg most miért sírsz? Mert hsz.-en keresztül hülyeségeket irkálsz, és amikor mepróbálom elmagyarázni (akkor még normálisan), akkor mondatértési problémak lépnek fel nálad (mint most is..."le lettünk oltva"), és akk más hülyeségbe fogsz bele? Aminek igazából semmi köze az eredeti témához? És amikor már az agyamra megy, hogy 20x-ra is ugyanazt magyarázom, akkor jöttök azzal hogy, "öcsém mekkora paraszt! ".

 

És ami a legszomorúbb, én legalább tudtam miről beszélek.

 

Lehet folytatni a cinizálást. Egészségetekre. ;)

Erre csak aanyit válaszolnék mikor már nem is a témánál voltunk te akkor is bővelkedtél nekünk a bölcseségeddel mi meg is értettük!Tehát lehet h nem is nekünk nehéz a felfogásunk? Vagy tényleg ennyire sötétek lennénk?! Passzt! B)

Link to comment
Share on other sites

Bocsánat nem provokálok semmit mi elkezdtünk valamiről beszélgetni és mondannyian lelettünk oltva! Kérdezd csak meg Horty.911-t!

Akkor elnézést, rosszul értelmeztem!

 

Hagyjátok már abba ezt a hülye vitát! Semmi értelme, senkinek sincs igaza!

Link to comment
Share on other sites

Eyeless, hidd el, nem te vagy az egyedüli, akinek van olyan témája, amiről úgy tud beszélni, hogy ért is hozzá ;)

Lényegébe az van, hogy sztem be kéne fejezni ezt a hülyeséget, amit elkezdtél ;):P Nem kell itt vitatkozni, ennyi.

 

Na, meghallgatom azt a jó kis The Count Of Tuscany számot, nincs benne hörgés, ellenben Dream Theater ;)

Vélemény az új albumról?

Link to comment
Share on other sites

Zsííííííííír :D A Six Degrees óta a legerősebb anyaguk szerintem. A Count of Tuscany meg egyenesen kedvenc róla, csak azt az álmosító gitáros kiállás sikerült hosszabbra a kelleténél...

Link to comment
Share on other sites

ÁÁÁÁ, dehogy, az úgy van jól, ahogy van ;) én még el tudnám hallgatni azt az elszállós, Vangelis-es részt, gyönyörű és ahogy onnan újra felépül LaBrie-vel az egész húúúú, legutóbb hasonlót a Scenes-nél hallottam, ott is talán az One Last Time-ban hallottam, van benne egy rész, ami gyönyörű és LaBrie is hozzátesz rendesen, na itt is azt éreztem, régen volt ilyen ;)

Link to comment
Share on other sites

cs

 

Látcik az alapvető probléma ez egyértelmüen ízlés kérdése "ízlések és pofonok".

De viszza kanyarodva ez attol is függ ,hogy ki mijen zenét halgatott kiskorába hisz nézzétek csak a népzenészeket..

mindegy a lényeg fölösleges szapulni egymást mert nincs értelme ugysem tudjátok egymást meggyőzni csak veszekedtek. Na mindegy nem én vagyok a messiás és nem is akarok lenni csk tiszta képet adok az egyiknek alig 100 éves multjavan (rap) amásiknak már nem is tudom olyan régi stilus de azt tudom ,hogy haladni kell a korral de én nem ezért választottam a rap et és a discot azért mert én ezt halgadtam és engem ez érintett meg természetesen másokat meg más. Na enyi a véleményem a dologrol köszi hogy olvasod.

 

cs

 

Link to comment
Share on other sites

Egyszerűen zene, egy olyan bandától, akiknek tagjai mindent tudnak a zenéről és kétséges dolog, hogy egyáltalán erről a bolygóról származnak ;) Érdemes megismerni, de nem mindenkinek jön át elsőre-másodikra, ez nem azt jelenti, hogy rossz, csak meg kell ismerni.

 

Az hogy haladni a korral, nem jelenti, hogy feltétlen disco zenét kelljen hallgatni, amiért haladok a korral nem kell otthagyni a rock-ot, lehet, hogy ráállsz a disco-ra, de abban értéket nem találsz, ezért hülyeség, hogyha haladni akarsz a korral, akkor a rock-ot félre kell dobni, hiszen vannak olyan számok, amik mondjuk 30 évesek, de a szövegük időtálló és épp ezért aktuális, ebből adódik hogy értékes, ellenben a disco-val ;)

Módosította spdeluxe
Link to comment
Share on other sites

csk tiszta képet adok az egyiknek alig 100 éves multjavan (rap) amásiknak már nem is tudom olyan régi stilus de azt tudom

 

Na ezt meg honnan halucináltad? :lol:

A rap a 70' évek eleje-közepe felé jelent meg amerikában...Szóval véletlenül sincs, 100 éves múltja (még alig se!). ;)

 

És akk egy kis bizonyíték a hitetleneknek:

http://en.wikipedia.org/wiki/Hip_hop

Link to comment
Share on other sites

A "Rock and Roll" kifejezést először 1951-ben használta egy Alan Freed nevezetű Clevelandi DJ egy Rythm'n'Blues jellegű szám bekonferálására. Sokan ezt tartják a rock zene időszámításának kezdetének. Tehát 2 év múlva tényleg 60 éves lesz a Rockzene.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...