Jump to content
PirateClub.hu

GeForce 8600!


Recommended Posts

  • Replies 100
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Azt nem tudom ,hogy mikor lesz Mo-on kapható,de ezt a tesztet érdemes elolvasni a 8600Gts alig jobb mint a Ati 1950 pro :(

Teszt:

http://prohardver.hu/cikkek/2007-04-18/geforce_8_kozepkategoriaban

Nem vagyok Ati párti de azért többet vártam úgyanis kicsit drága annak ellenére is,hogy középkategóriás és még is alig tud többet mint az Ati dx9-es karija.

Link to comment
Share on other sites

Nekem elég lenne a 8600GT de ugy tudtam h 149-159 dollár lesz az ára vagyis kb 35 ezer ft. De ha a gts enyivel drágább akor gondolom a gt se lesz sokkal olcsóbb :(

 

http://www.hardwareoc.hu/index.php?p=articles&cid=1&y=261

meg elolvastam ezt a 7 oldalas tesztet a gts rol és nem vok elájulva tőle :(

Link to comment
Share on other sites

Az a 60 000 az kicsit durva. Ph-s bazárokban, akik nagykerből szerzik 45-ért lehet kapni gts-eket, gt-k meg 35 körül vannak. Menni fog ez lentebb is. Mindenesetre érdekes, hogy az X1950 pro leveri őket DX9-ben, és igaz, hogy majd a DX10-ben lesz előnye a 8600-aknak, de emlékezzünk a 8800 GTS-re, ami már DX9-ben is lenyomott minden vga-t. Még várjuk meg a Radeonokat, meg a Vistát, és akkor ráérünk gondolkodni, hogy megéri-e a DX10, de jelenleg nem dobott hanyatt amit láttam :unsure:

Link to comment
Share on other sites

van egy hírem, a taiwan oldalakon jön a8600gtx extrém,

szóval a szokásos pénzlehúzásnak nincs még vége.

Egy jól felépített üzletről beszélgetünk, aminek

a technika csak a húzórugója , de nem biztos hogy nagy

az újulás is!

Viszont tárcábanyúlós ez a biznisz egy ideje!!!!!!!!!!! :angry: :angry: :angry:

 

Chiptakt: 730 MHz

Speichertakt: 2,26 GHz

Link to comment
Share on other sites

bocs ha ennyire nem tud fejleszteni (monnyuk ez az FX5xxx sorozatra igaz :() akkor mért használja az ATi az nVidia által kifejlesztett unified shader technológiát... csak nem az van hogy a nagy elánnal beharangozott "fúúú de fejlesztünk" RingBus memóriavezérlő semminemű különlegesen számottevő gyorsulást nem hozott vagy véletlenül az R600 nem amiatt késik hogy át kellett alakítani a hagyományos shaderekkel felszerelt kártyákat unified shaderesre????

 

amúgy meg xarok a DX10-re... ha kicsit látni akarsz valamit a grafikából, akkor 300.000HUF minimum + 100.000HUF a szélesképernyős min 20" TFT-re... kinek kell ez? nekem nem elvagyok a jókis CS-mmel, meg más multijátékokkal (BF2,HL2DM, TF2 stb.) meg a 7600GS-emmel ameddig még xaraxom a PC-vel addig még jó...

Link to comment
Share on other sites

Toldozgatják foldozgatják a 3-5 éves csipjüket mindkét gyártó.

Nem véletlen a driverjük is jó a régihez is, és az újhoz is.

A többi meg parasztvakítás!

A 9600-s ATI is tudná a directx10-t ha az

utasításkészletet ismerné, ennyi röviden.

Nade hagyjuk, vásároljátok meg ugyanazt

100 szor, mert az kicsit többet tud :)

 

Memóriákat tesznek csak rá ami jobban pörög

mostanság és a mag sebességét nyomják az égig.

 

magfreki: 730 MHz

memória freki : 2,26 GHz

 

Emlékeztet az Intel-AMD pörgetésére, aztán az

AMD rájött, nemcsak abba rejlik a tudás,

és maradt a max. 2.2-2.4Ghz körül.

 

Link to comment
Share on other sites

Jól mondod jojoando, egyetértek, de bunfinak is igaza van... A 8600 semmivel sem lenne másabb mint a 7600, ha nem lenne rajta a DX10 kompatibilitás. Legfeljebb a fent említett gyorsabb GPU meg memória, de egy jó hűtővel a kártyán szerintem tuninggal is el lehet érni ugyanezt a sebességet..

Link to comment
Share on other sites

Énis ezt szajkózom mindenhol, csak sajnos

sokan nem tudják és költenek

erre a technikai hulladékra

feleslegesen újra és újra.

A fejlődésnek, fejlesztéseknek

örülök, csak a

becsapatásnak

nem.

A másik topicban írtam a tuningot,

erre a gyártó is kiadta élesben.

De ez nem új. és nem fejlesztett darab akkor.

Jövőre ugyanezt a PCI-E 2-be is

megjelenik hogy költsön,

aki "újat akar".

:angry:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

1 hete vettem 1 msi nx8600gts karit és amikor játszok furcsa zümmögő hangot ad ki magából.amikor kilépek a játékból megszűnik,vissza is vittem a boltba és a gyerek tesztelte is és azt mondta hogy semmi baja.már próbáltam a a ventillátor nélkül is hátha az a gond és úgyis csinálja. ha túdtok segíteni itt az msn címem: f4t4lity@freemail.hu

Link to comment
Share on other sites

a 7900gtx jóval alulmarad a 8600gts-al szemben

pl: gtr2 1600x1200 ,16 AA ,16 szűrés,30 autóval és 100%-os esővel sokkalta szebben futott mint nála.

a far cry-ról nem is beszélve amig nála elérte a 20fps-t minden maxra húzva nálam simán futott 30-40-el.

mondjuk neki 1 magos 3200-as intel procija,meg 4 giga ramja van,lehet hogy azért fogta neki vissza a teljesítményt?,ennyit számítana a processor?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...