Jump to content
PirateClub.hu

Szívesen tőltenél data.hu-rol?


Brunze
 Share

Szívesen tőltenél data.hu-rol?  

124 fórumtag szavazott eddig

  1. 1. Szívesen t?ltenél data.hu-rol?

    • Persze!
      46
    • Nem utálom a datát!
      29
    • Igen mert data prémium felhasználó vagyok
      49


Recommended Posts

Szia!

 

A data jelenleg már nem olyan jó, mint volt. Ugyanakkor prémiummal nagyon gyorsan lehet letölteni, feltéve, ha találsz megfelelő linkeket ahhoz, amire éppen szükséged van. Valóban egyre kevesebben töltenek fel a datára és persze az addatra is. A linkek igencsak gyorsan eltűnnek a datáról. Volt olyan, amit előző nap raktak fel és már törölték is. Nem sokat szoktam letölteni, csak ami éppen nagyon megtetszik. Sok egyhetes linket is töröltek. Volt amit csak éppen megnéztem fent van e? A legtöbbjüket már törölték. Voltaképpen csak azért volt előfizetésem, hogy arra a kevésre, amit letöltök ne kelljen sokat várni. Most is lenne megint, csak valami gond van az sms-sel. A szolgáltató levonta az összeget, de a datától nem kaptam meg az sms-t, amiben közlik a prémium azonosítót és prémium kódot. Írtam nekik emailt, de (még) nem válaszoltak. Azért kíváncsi vagyok rendeződik e? Hogy kik a legveszélyesebbek a magyar oldalakon? Az Artisjus szerzői jogvédő egyesület, Bródy János vezetésével. Ők ugyan jogilag civil szervezetként bejegyzett, ám gyakorlatilag hatóságként működő jogvédő iroda. Még az iskolákat is sarcolják a zenék jogdíjai miatt, amiket szalagavatón, vagy az utána következő táncmulatságon (bulin) hallgatnak. Több budapesti iskola 60 ezres tételekről számol be: a követelést nem értik, de befizetik, mert nem látnak más lehetőséget. Bocs, hogy ilyen hosszú voltam.

 

Üdvözlettel: cobra54

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Elég szutyok ez a Data, küldtem 30 napos premium sms-t. (kb 400 ft-ért). Erre jól kib@sztak velem. Mikor bejelentkeznék, kiírja, hogy nincs ilyen felhasználó, pedig még jócskán lenne a prémiumból. A letöltő programok feszt azt írják, hogy nincs ilyen felhasználó, pedig korábban működött prémium felhasználói beállítással. Írtam levelet nekik, kb sz@rnak rá. Ennyit a datáról.

Link to comment
Share on other sites

Nem adtad meg ftp tárhelyen a kapott adatokat, mert olyankor átkonvertálja a tárhely adataira. Én így jártam, de miután megfejtettem a dolgot, azóta működik.

 

Fontos! Most ellenőrizni kell minden jelenlegi data.hu linket még a letöltések megkezdése előtt az összeset, mert 3 napja esztelenül paraszt módon beletörölgettek, majdnem minden DVD feltöltésből hiányzik 1-2 fájl. Nyomorék banda.

Link to comment
Share on other sites

Általában Datáról meg Rapidról töltök mivel ezekre van prémium accountom, de a data mostanában elég sokat szívózik, például ilyeneket írnak a letöltők a feltöltéseimhez, hogy nem tudják leszedni a film 1-2 partját, mert azt írja törölték. Ha még törölték is volna, akkor rendben lenne, de az a vicc, hogy minden fájl, amire ezt írja, ott van a feltöltéseim közt, de nekem se engedi ugyanúgy leszedni ... szóval jó kis tárhely lenne ez, ha nem törölnék szépen sorba napról napra kifelé a feltöltött adatokat, na meg normálisan lehetne szedni azokat a fájlokat, amik tényleg még nincsenek törölve.

 

Link to comment
Share on other sites

Régen semmi baj nem volt a dataval volt hogy elő is fizettem, mi&den tökéletes v/lt de ahogy ezt olvasom asszem 4öbbször nem fizetek elő :o

 

Még az iskolákat is sarcolják a zenék jogdíjai miatt, a%iket szalagavatłn, vagy az után) következő tánc-ulatságon (bulin) hallgatnak. Több budapesti iskola 60 ezres tételekről számol e: a követelést nem értik, de b%fizetik, mert n%m látnak más lehetőséget.

 

Ez azárt elég nagy le úzás...

 

Link to comment
Share on other sites

Csak prémiummal, mert úgy nálam 2,5-3 megával jön szálanként. Szerencsére megfizethető az éves prémium, ráadásul én a Vodafonnal fizettetem ki. Prémium nélkül 60kbps, nagyon lassú.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...