Jump to content
PirateClub.hu

Ki milyen filmet vár?


___Ricsi___
 Share

Recommended Posts

Írjátok le, hogy ki milyen filmet vár 2010 ben!

 

Én 2010 ben ezeket a filmeket várom:

 

Fűrész 7

Farkasember

Harry Potter és a Halál ereklyéi 1. rész

Alkonyat 3

Prince of Persia: The Sands of Time

A Vasember 2

Szupercsapat

Jurassic Park 4

Rambo 5

Beverly Hills-i zsaru 4

Nemzet Aranya 3

The Expendables

Kutyák és macskák 2

Pirosszka 2

Maci Laci

Narnia Krónikái 3

Superman: The Man of Steel

Link to comment
Share on other sites

Én ezeket várom:

A szupercsapat

A varázsló tanonca

Vasember 2

Alice Csodaországban

Alkonyat - Napfogyatkozás

Egek ura

Farkasember

Gulliver utazásai

Harry Potter 7 első része

Kaptár 4

Komfortos mennyország

Narnia Krónikái 3

A villámtolvaj

Rémálom az Elm utcában

Robin Hood

Shrek 4

Titánok harca

Toy Story 3

Tőzsdecápák 2

Tron 2

The Expandles

Shutter Island

Inception

Tha Crazies

The Book Of Eli

Solomon Kane

The Road

 

Azok, amig valószínűleg nálunk csak jövőre jönnek, így azokat is 2010 várományosaihoz sorolom:

Avatar

The Imaginarium Of Doctor Parnassus

Sherlock Holmes

2012

The Messenger

Link to comment
Share on other sites

Filmeket különösebben nem szoktam várni (kivételek persze vannak), nem is nagyon szoktam nézegetni, hogy éppen milyen alkotások vannak készülőben (a nevesebbekkel azért természetesen tisztában vagyok), én inkább úgy vagyok vele, hogy abból élek, ami van. :) Érdeklődéssel várom a Szupercsapatot, kiskoromban nagyon szerettem a sorozatot, bár így látatlanban egyelőre úgy vagyok vele, hogy remélem nem fognak vele nagyon megszégyeníteni egy legendát, illetve kíváncsi vagyok, hogy mit tudnak kihozni a Kaptár és a Jurassic Park negyedik részéből, valamint az újabb Rambo- és Superman-"rókabőrből". :huh: Ami még érdekel, az az Avatar, a játékváltozatról olvastam egy leírást, és az alapján a filmből is lehet valami, és kíváncsian várom, hogy mi sül ki egy újabb neves játéksorozat filmvászonra viteléből, nevezetesen a Prince of Persia-ból. Az új Transformers- és Star Trek-filmet is várom, de ezeknek a megjelenése nem ma lesz. :)

Link to comment
Share on other sites

A Star Trek film már kijött, pár hete már a DVD Rip verzió is tölthető ;)

Amit nagyon várok az a Expendables című akció film, rengeteg nagy névvel találkozhatunk és trailer alapján igen ütős film lesz :)

 

Jurassic Park 4 .... hát már évek óta tervezik, de egyelőre csak tervek között szerepel a készítése, ha lesz is, szerintem még legalább 4-5 év, sőt ...

Link to comment
Share on other sites

Jaire, én nem az idei Star Trek-filmre gondoltam, hanem már annak a folytatására, merthogy állítólag tervbe van véve (és ugyanígy a Transformers-nél, ott is a leendő harmadik részre utaltam :) ). ;)

 

Amit még kifelejtettem, az a Másnaposok 2. B) Az idei év legnagyobb vígjátékának (azt hiszem ezt nyugodtan ki lehet jelenteni) a folytatását is tervezgetik már, de a megjelenés csak 2011-re várható. :(:)

Link to comment
Share on other sites

Pontítások:

Superman: The Man of Steel -nincs dátum

Narnia Krónikái 3 - Hajnalvándor 2011 (2010 januárjában kezdődik a forgatás)

Nemzet Aranya 3 - 2011

Beverly Hills-i zsaru 4 -2012

Jurassic Park 4 - nincs dátum

 

 

A következőket várom:

Vasember 2

Prince of Persia: The Sands of Time

A szupercsapat

 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

A Fantasztikus Mr. Fox-ot várom. Amerikában már rég megy. Ez egy stop motion technikával készült, nagyon érdekes hangulatú és látványvilággal rendelkező bábfilm, amit remélem, hogy 2010 januárjában bemutatnak nálunk is, mert felmerültek olyan pleykák is, hogy lehet, hogy nem, ugyanis Amerikában nem hozta meg a várt sikert, ugyanis mindenki Alkonyat 2-t megy nézni... <_<

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...