Jump to content
PirateClub.hu

Mit szólnátok egy Oktatás topichoz?


lazlo
 Share

Szerintetek lenne igény egy ilyen topicra a fórumon?  

52 fórumtag szavazott eddig

  1. 1. Mit szólnátok egy Oktatás topichoz?

    • Jó ötlet
      50
    • Nem érdekel
      2


Recommended Posts

20090115101427a.png

 

Mit szólnátok egy Oktatás topichoz? Szerintem praktikus lenne, mert sok olyan dolog lehet az e-books és Scripts & Templates topicban, amit át lehetne helyezni (már ha ez lehetséges). Ha lehetséges, akkor szívesen megcsinálnám a moderátoroknak a topicok kiszelektálását linkestül. Amennyiben nem lehetséges, akkor ezentúl ide lehetne helyezni az oktatási segédanyagokat, elemzéseket, kötelező olvasmányokat, leírásokat.

 

Amennyiben lenne igény erre szívesen megírnám ezen topic szabályzatát is :)

 

Ezt a topicot már az "Ötletek a Fórumhoz" részben is felvetettem, nem offnak szántam, az előzetes felmérés végett helyeztem be ide is, nomeg nem utolsó sorban amiatt, mert itt több ember fordul meg napi szinten

 

 

A szavazás reprezentatív jellegű csak és kizárólag a Staff dönthet efféle dolgokban, ezért a szavazás eredménye nem befolyásolja a dolog további alakulását, a téma közvéleménykutatás szintjén marad.

Link to comment
Share on other sites

Jó lenn, de szerintem kellenének alrészek is bele, tehát mondjuk ált., közép, főiskolára és egyéb anyagokra szétbontani, mert nagy lenne a keveredés. És ezeken belül még akár tantárgyi bontás is lehetne, mert ha csak egyben van az lenne a baj hogy mindenki kérdezne de lehet hogy nem kapna választ soha, mert vagy nem olvasnék, vagy kérdeznének mást. Gondolok itt arra ha kérdés része is lenne. Ha csak elméleti anyagok lennének feltéve akkor nincs ilyen probléma. Ha indítatok egy ilyet érdemes előre megtervezni hogyan nézzen ki (mint ezen az oldalon megvan minden jól) nem csak ömlesztve minden egybe.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...