Jump to content
PirateClub.hu

Windows vs. Linux vs. Mac


Thomas
 Share

Te melyiket használod és miért?  

391 fórumtag szavazott eddig

  1. 1. Melyik a jobb?

    • Windows
      283
    • Linux
      71
    • Mac
      37


Recommended Posts

Nem sokan ismerik sajnos a Mac Os X-et... elsősorban azért mert az Apple drága.

gondoltam azért szólok néhány jó szót róla =) lassan 3 hónapja használom a Macbook-om és csak jót tudok róla mondani. az oprendszer gyors, nem eszik annyi memóriát mint a windóz és ezerszer szebb kezelőfelülete van. bárkinek mutattam aki még nem látott macet - és csak a windózt ismeri és anélkül hogy picit is utána nézett volna rávágja hogy "windóz a legjobb" - totál oda volt hogy Fúú Meg AAAH! DESZÉP DEJÓ stb. XD

ráadásul OS Xből tudom futtatni a windows simán. EGYSZERRE!

és ami nem utolsó hogy NINCS rá vírus, nem fagy le. jah és nem szoktam kikapcsolni... és tökéletesen megy.

a linux is nagyon tetszik, most ismerkedek vele, persze ezt is Os Xből futtatom. nézzen utána Youtube-on akit kicsit érdekel aztán gondolkozzon el azon hogy mitül is olyan jó az a ablakos izé ami xp, újabban vista néven terheli a gépét.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 168
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 3 months later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...

Hello!

 

Hát jóhogy a Microsoft Windows!:P Azért használom ezt, mert a Linuxra nagyon nehéz felrakni egy drivert és egyéb programokat, meg nem megy rajta egy csomó dolog. Ezért használom a jó öreg Microsoft Windows-t néha XP, de néha Vista. Mindig váltogatom:S:D:P Nemsokára kijön az új Windows Vienna (7):P

Link to comment
Share on other sites

Windows ... TÖbbit nem is nagyon ismerem .. szal véleményt sem tudnék mondani róluk ..

Mikor vettem az új gépem azon volt Linux ... de azt se tudtam mit csináljak vele ... gyorsan format c .. azt föl az XP ... :D

Link to comment
Share on other sites

Szerintem Macintosh.

 

Használtam Windowst, de fagyott és lassú volt. Bár ez felhasználói területtől függ, ha csak egy két dolgot csinálsz Windowson és néha karbantartod eszetlen gyors.

 

Mióta megvettem a MacBookot egyszerűen pazar minden főleg most Leoparddal. Minden (kivéve a játék,mert az nincs) sokkal könnyebben és gyorsabban elvégezhető rajta. Ha ráérzel a Mac OS X lényegére kezes és praktikus oprendszerré válik. Olyanná amit mindig is szerettél volna. Bár egy két dolog nem tetszik pl. néhány beállítást csak parancssorból (Terminal) tudsz elvégezni.

 

Ár/Érték arány?

Számoljátok ki vegyetek olyan méretű és teljesítményű vasat mint a MacBook,iMac vagy bármelyik Mac. +Az árba kalkuláljatok bele egy Windows Vista Ultimate op.rendszert (mert talán annak a legkissebb a lemaradása az OS X-hez képest) és egy iLife-hez hasonló programcsomagot vagy progikat-ugyanis ezeket is tartalmazza az ár-. Nektek mennyi jött ki?

Link to comment
Share on other sites

én a MAC-re szavazok, mivel sokkal biztonságosabb bárminél (csak winfosra írnak tetű vírusokat), és sokkal szebb a kezelőfelülete a vistánál... annyi a hátránya, h PCre nem lehet feltelepíteni, és drága a gép hozzá

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...