Jump to content
PirateClub.hu

A mobil telefonok evolúciója


lazlo
 Share

Recommended Posts

Hmmm jó kis videó. Bár én megemlítettem volna még a szynes kijelző megjelenését. Szerintem az is mérföldkő volt.

 

azt én is hiányoltam belőle :)

Link to comment
Share on other sites

A jövőtelefonoknál nálam a gusztustalan jelző fogalmazódott meg, nem az érdekes. Mindenesetre jó volt látni a régi telefonjaimat. Jópár visszaköszönt.

 

Viszont engem a mindenféle tudások még mindig nem izgat. Világ életemben csak telefonáltam és sms-t küldtem a telefonommal. Két extra van amit használok, az a zene és a kamera. Ma már a kéziszámítógépekről lehet telefonálni, de már a telefonok is tudják majdnem azt amit a kéziszámítógépek. Lassan már csak a nevük lesz a különbség.

Link to comment
Share on other sites

jók a videók ....az elsőből a színes kijelzőt én is hiányoltam mint újdonság :) Azért most azt mondjuk hogy majd nagyon sok év múlva lehetnek ilyen "jövőfone-ok" aztán pl. az első videóban is megnézünk egy 99-es telefont és egy mostanit :D Bár már nagyon nem lehet hova fejleszteni a csúcskategóriás telefonokat. A kamera megapixelszámát egy idő után felesleges,wifi és egyéb internet csatlakozási lehetőségek már az összes nagyágyúban vannak ,gps-es is ,zene,videó.

Link to comment
Share on other sites

Hogyne lehetne tovább fejlődni? A következő nagy dolog, amit telefonba integrálnak a projektor lesz. Utána meg még kitudja...

Már van projektoros telefon. Csak még nem rakják bele alapból. Amúgy 3000 Ft-ért bárki kaphat projektort a telefonjába. Úgyhogy ezt nem nevezném technikai áttörésnek.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Már van projektoros telefon. Csak még nem rakják bele alapból. Amúgy 3000 Ft-ért bárki kaphat projektort a telefonjába. Úgyhogy ezt nem nevezném technikai áttörésnek.

 

Ilyen kell. Erről valami infot tudsz nekem adni?

 

Eza zöld csuklóra rakható morph meg igen jólnézki.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Télleg jó kis videó. De arról a Nokia videóról szólva véleményem szerint nem a Nokia lesz amelyik előszőr eléri ezt a technológiát. És az is lehet hogy egy teljesen új mobilgyártó fog piacra dobni egy ilyen telót aki csak erre fejleszt. ;)

Link to comment
Share on other sites

Végülis a Nokia is csak egy apró fafeldolgozó üzemből alakul olyanná amilyennek ma ismerjük - ki tudja? :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...