Jump to content
PirateClub.hu

MAC OS X 86 HACKINTOSH


mflex
 Share

Recommended Posts

  • Replies 802
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Na gyerekek... Változatlan a dolog... UGYANÚGY SZ@R!!! itt egy shot a hibáról... pontosabban telóval fényképezett csodadolog...

 

 

 

 http://kepfeltoltes.hu/view/080812/348837931K_p030_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

 

Írd le a renszered lehet hogy karcsú hozzá bár kernel pánik nem tudom pontosan mikor van próbáld meg ,hogy a darwinban megnyomod az F8-at és beírod,hogy -v -x -y cpus=1 (pontosabban más billentyűzet van darwinhoz szóval

öv öx öz cpusü1 ) és ha az sem működik akkor majd megnézem lehet hogy karcsú hozzá a rnedszered szóval próbáld ki és ha még mindig ** akkor írd le a rendszered.

Link to comment
Share on other sites

És egyébként az befolyásolja a telepítést hogy ha mondjuk egyetlen partíció lenne a vinyón? vagy az nem tesz semmit... Am a telepítőnek be kellene jönni akkor ha van fenn windows? csak mert akk tudnám próbálgatni ha monjuk kiírám még1x.... vagy télleg üres vincsi neki a fasza? (tudom h az lenne a legjobb ha másik vinyó lenne...) Am win nélkül szeretném tehát nem doualbootos rendszerben.... Azt ha ez összejönne akk jönne a póba dualbootra. :D

Link to comment
Share on other sites

Írd le a renszered lehet hogy karcsú hozzá bár kernel pánik nem tudom pontosan mikor van próbáld meg ,hogy a darwinban megnyomod az F8-at és beírod,hogy -v -x -y cpus=1 (pontosabban más billentyűzet van darwinhoz szóval

öv öx öz cpusü1 ) és ha az sem működik akkor majd megnézem lehet hogy karcsú hozzá a rnedszered szóval próbáld ki és ha még mindig ** akkor írd le a rendszered.

 

 

 

Kétlem, h szar lenne...

 

Toshiba Satellite L40 Pro...

 

Intel Dual Core 1,67Ghz

1GB RAM

120GB SATA Natív....

 

Megpróbálom a parancssort és kiderül köszi^^

 

Na re...

 

Hát ez sem ment bár ezzel Sz"pakodott elég sokat a gép...

 

Most ez a hiba vége:

 

 http://kepfeltoltes.hu/view/080812/K_p032_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Link to comment
Share on other sites

Na re...

 

Hát ez sem ment bár ezzel Sz"pakodott elég sokat a gép...

 

Most ez a hiba vége:

 

 http://kepfeltoltes.hu/view/080812/K_p032_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

 

hát nem tudom amilyen parancsok vannak (kötőjel elé) van : v x y f r cpus=1 ebből sok variáció lehet de meglehet hogy valamiért nem tudja betölteni a kalyway-t próbálkozz a rendszerhez megfelelővel van néhány : Zephyroth (AMD) iAtkos (Intel) Kalyway 10.5.1 (Intel) vagy google-oz egyet utána lehet hogy a kalyway 10.5.2 nem képes futni a rendszereden pedig jó erős géped van!

Link to comment
Share on other sites

hát nem tudom amilyen parancsok vannak (kötőjel elé) van : v x y f r cpus=1 ebből sok variáció lehet de meglehet hogy valamiért nem tudja betölteni a kalyway-t próbálkozz a rendszerhez megfelelővel van néhány : Zephyroth (AMD) iAtkos (Intel) Kalyway 10.5.1 (Intel) vagy google-oz egyet utána lehet hogy a kalyway 10.5.2 nem képes futni a rendszereden pedig jó erős géped van!

 

 

És a legviccesebb, h Slignek egy 4000es x2es AMDje van és azon sem indul el:S Abban is 1 GB RAM...

 

Az én gépem lósz@r ehhez képest...

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

a kext ha jol tudom mac nyelven annyit jelent hogy driver tehat ha a customize menuben nincs meg a megfelelo driver a gepedhez akkor ezzel a csomaggal orvosolatod

 

De ahoz elobb felkellne rakni a MAC-et ami nekem se akarodzik felmenni.

 

Sorry az ekezet nelkuli irashoz xar a billentyuzetem

Link to comment
Share on other sites

a kext ha jol tudom mac nyelven annyit jelent hogy driver tehat ha a customize menuben nincs meg a megfelelo driver a gepedhez akkor ezzel a csomaggal orvosolatod

 

De ahoz elobb felkellne rakni a MAC-et ami nekem se akarodzik felmenni.

 

Sorry az ekezet nelkuli irashoz xar a billentyuzetem

 

jól tudod nem kell aggódni ha nincs meg a megfelelő driver ezt ráteszed mac-re ésutólag tudsz drivereket hozzáadni,na srácok én megyek aludni jó8. :D

Link to comment
Share on other sites

Ha winnel egyutt akarod,akkor 2 vinyo kell hozza.Eyik az xp-nek masikamac-nek.

Sajna egy vinyon a ketto szinte lehetetlen hogy menni fog.

 

Igen-igen lattam a konfigod,haat nem tom a proci lehet karcsu neki de most nem ez a fontos.

 

Na most ne rohogj ki NEKEM BEVALT.

A gepembe nekem 2 db optikai mehajto van.

1db SATA es 1db ATA-S.

 

Nekem amiatt nem ment,amig a bios-ban ki nem kapcsoltam a SATA-S meghajtomat.

Utanna beraktam a a MAC DVD a ATA-s meghajtomba es el is indult a gfrafikus feluletig,de felrakni nem tudtam mivel 1 vinyom van es rajta van az xp,es mint mondtam 1 vinyon az xp es a mac naon buherasan fer el.

Link to comment
Share on other sites

Hmmm akkor csak meg kene nezni egy kompatibitalitasi listat valahol,de sajna az sem lessz konnyu mert mindegyiknek mas.

 

De akkor lehet hogy tenlyeg karcsu a proci neki. Jajj istenemre modom inkabb gyujtsunk penzt es vegyunk egy MAC gepet,mert ehez mar DIPLOMA KELL :lol:

 

Jujj,most olvastam visszafele és ott azt irtad hogy TDK lemezre írtad ki.A TDK-t nagyon hamisitjak,tehat 100% akkor hogy a lemez hibas. Ha ajanlhatok Verbatimmal a legjobb,sokan ezt dicserik.

Link to comment
Share on other sites

Egy kicsit irjal tobbet,koss hozza valamit a temahoz mert az adminok offolasert kitekerik a nyakunkat :lol:

pl most en is irok par hasznos dolgot a temahoz kapcsolodoan.

 

Dualboot Kulon vinyon:

A legjobb es legtisztabb megoldas.Egyik vinyora rakjuk fel az egyik op-t pl:XP

A masik vinyora pedig a MAC OS X-et

 

Ha ezzel megvolnank akkor mar korszerubb gepeknel csak a bootolas elött nyomjuk meg az f11-ez vagy f12 esetleg f10,ez alaplatol fugg.

 

Figy a TDK tenyleg szar a prohardveren olvastam,de most neztem es A Verbatimot is hamisitjak.

De ettol fuggetlenul nekem a Verbatimmal semmi bajom nem volt,mig a TDK lemezbol a 25-bol csak 3-at birtam megirni.Amugy ugyanott vettem a lemezeket az Egri Tescoban :lol:

Link to comment
Share on other sites

Nah jah...^^

 

Am msot kiírtam a DvD-rw-re.... nemtom ezzel mit alkot... meg majd meg kéne próbálni vmikor ugy h cson üres vinyóval.... csak nincs kedvem telepítgetni aha nem jön össze.... csak azt nem értem h miért indul újra?? Én a helyében a telepítőig csak elmennék már.... Kiadja azt a diagnosztikát azt kész... Paraméterekkel is meg azok nélkül is.....:S

 

Link to comment
Share on other sites

ja en arra ertettem,hogy le birtad gyorsan kapni hogy az ujrainsűdulas elott mi ir ki.

 

De a proci miatt naon felek hogy keves,most talatam meg a kompatibilitasi listad.Igaz 10.5-os de ez is Leopard.

Itt pl 1.8 GHZ-es PENTIUM a minimum.Neked meg Celeron van,ami rosszabb mint a Pentium

 

http://wiki.osx86project.org/wiki/index.php/HCL_10.5.0

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...