Jump to content
PirateClub.hu

Mi a szar a "Windowsban"?


zsolesz008
 Share

Recommended Posts

az egész ugy ahogy van

nézz meg egy Mac-et.nincs rá vírus,stabil op rendszer,gyors,ritkán(sőt)fagy le

kékhalál,sebesség

egyébként van egy bootcamp nevű szoftver(ingyenesen letölthető) amivel tudunk az inteles

Mac-ecen futtatni sp2-es wint.igy nem kell megválni az app-októl és a játékoktól se

viszont kapunk 1 stabil op rendszert

sajna vissza felé nem megy

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 73
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Amit kinem utálok a windowsban az az hogy néha megfogja és újra indítja magát minden jel nélkül meg akkor is ujrainditja magát ha frissít... egy kalap .ar

"Ha ennyi bajotok van vele, minek használjátok?" Azért mert nincs más...

Aki meg védi a windows annak szerencséje van hogy semmi baj vele (bár ezt igen kétlem)

Link to comment
Share on other sites

az hogy ratyira tud menni. ha nem kéne 3-4 havonta újratennem az jó lenne :D ja és a nyomtatáskorhibásdokumentumokat soká törli :S

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Ha ennyi bajotok van vele, minek használjátok? Mennyetek ki akkor a játszótérre. Ha nem lenne win, akkor a helyette lévő oprendszert használnátok, és azt meg ugyanúgy szidnátok. Örülnétek, hogy van.

Nekem is van néha vele problémám, de ennyi fasság amit itten leírtatok... Akkor nem kell használni. Kész.

 

 

 

Én nem is haxnálom csak a LINUXOT!!

ugyhogy ne értsd mindenkire oks? <_<

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Linux alá nincsnek játékok (elég). Mindig winfos-ra fejlesztik őket. A windows kinyírta a linux partíciómat. Pedig megkérdezhetett volna, EZT ANNYIRA HIÁNYOLTAM :angry: . Miért a START-ban kell kikapcsoni??? Miért van az, hogy a munkahelyi gépemen írok egy dokumnetumot, az otthonin pedig teljesen átszerkeszti a Word??? A CD- DVD olvasás tök szar. HA roszz a lemez megszívtad. Semmit nem tudsz mellette csinálni. Haverom töltött le egy filmet a net-ről és elkezdte nézni közben, teljes rendszerösszeomlás történt nálla. Még a FAT is megsérült....miért??? Amúgy tök jó. :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...

Azért baromságok itt is vannak :)

"A Dost os lopták, nemhogy a winfost"

A Windows az első grafikus felület volt ilyen megoldással, nem lophatták :). A Dos bizonyos szemszögből tényleg lopott, de Bill GAtes legalább sikerre vitte. Arról pedig, hogy drága-e.. A Windows nem szar, rengeteg program használható rajta. Ha nem lenne Windows nem lennének ilyen szintű játékok, a kis 12 évesnek nem vennének gépet, így pedig 2 év múlva nem kezdene kom,olyan foglalkozni a géppel, sosem ismerné meg a Linuxot (vagy mást) és még sorolhatnánk. Én freeBSD-ét használok, de nem azzal kezdtem, Windows és Dos volt az etalon régen :). Aki Windowst használ törekedhetarra, hogy gépe a legjobban működjön, ugyanis egyenlőre nincsen automatizálva az összes funkciója, neked kell irányítani és ha ez nem megy akkor abban bizonyos szinten te is benne vagy :).

Link to comment
Share on other sites

Az a rossz benne, hogy ha lefagy valami -ami gyakran előfordul- akkor fél napoig tart míg bezárja, ha pedig a Feladatkezelővel bezárom kiírja hogy a program nem válaszol. Persze hogy nem hiszen már fél órája lefagyott!!! És még 2 nap mira kilép atán olyan lassú lesz mint egy TV-t lopó sánta csiga.

Én Linuxot és Firefoxot használok, egyikkel se volt még semmi bajom, plusz a Firefoxhoz van kismillió kieg, amivel teljesen tesztreszabható. Plusz a Linuxot nem kell évente újrarakni hogy rendesen működjön.

 

Link to comment
Share on other sites

Aszongya: sokba kerül és nem olyan jó mintha 2* ilyen jó lenne :) ez szép volt bunfi :)

 

Azért szar mert semmi sem tökéletes :) ha a mac elterjetteb lenne arra is lenne sok vírus, persze ettől még a windows szar de nekem kibírt az XP 5 évet ujratelepítés nélkül :) persze 2 hete ujra lett rakva, de akkor sem rossz teljesítmény vigyázni kell rá és kevesebb baj lesz :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

A legnagyobb hibája az, hogy a Microsoft készítette...

Az összes többi ebből adódik. :lol:

 

De szerintem csak az fikázza aki csinált már jobbat :rolleyes:

 

Mellesleg akinek nem tetszik használjon nyugodtan mást, de szerintem ezzel a jópár hibával is, ha nem is a leg megbízhatóbb, de messze a legkényelmesebb oprendszer mind közül: Ez a Windows ;)

Link to comment
Share on other sites

A windowsban nincsenek bugok, azok csak kis figyelmességek a fejlesztőktől. Egyébként a win a legjobb oprendszer, mindennap tud vmi újat (ujjat :P ) mutatni.

 

És aki a Linuxot fikázza: azért mert nem tudod kezelni még nem szar, vmint nem azért találták ki, hogy a kis agyagedények krájziszozzanak rajta. (egyébként ha meg win-es cuccot hiányolsz Linuxon, akkor használj wine-t vagy cedegát)

Link to comment
Share on other sites

Én, úgy vok, vele, hogyha egyszer már valaki használja és szereti, akkor már nem szar a rendszer... Ilyen alapon nem fikázok olyan opokat, amit nem én csináltam, én meg nem csináltam még egyet se... Nagyjából ennyi ;)

Link to comment
Share on other sites

Nem értem mindenki szidja az egész MS-t meg az Windowst.

Nem kell minden szart telepíteni meg olyan oldalakra járni... de aki hülye hozzá és összeb*ssza az meg is érdemli.

Nekem vírusirtó nélükl tovább bírja 1-2 hónapig szal az nincs is.

Minden héten karbantartás és olyan mintha új lenne.

Link to comment
Share on other sites

Szerintem nem olyan rossz nálam kibír átlag 2 évet igaz le van butitva és nem nagyon használom másra mint hogy futtassa a többi progit semmi beépített cuccot nem használok. A felugró ablakok és a h*lye kérdések ellen ajánlom a xp antispy-t.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...