Jump to content
PirateClub.hu

Harry Potter 6


larive
 Share

Recommended Posts

Harry Potter és a félvér herceg

 

Műfaj: Fantasy/Kaland

Bemutató: 2008. november 21. (USA)

Rendező: David Yates

Szereplők: Daniel Radcliffe, Rupert Grint, Emma Watson, Helena Bonham Carter, David Bradley, Jim Broadbent, Jessie Cave, Robbie Coltrane, Warwick Davis, Frank Dillane, Tom Felton, Michael Gambon, Matthew Lewis, Evanna Lynch, Helen McCrory, Alan Rickman, Maggie Smith

 

A J.K. Rowling könyvsorozatából készült filmsorozatot nem kell nagyon bemutatni - nem sok olyan ember él a földön, aki ne hallott volna róla.

Harry Potter immár hatodéves, és Voldemort nagyúr egyre erősödik, és ennek következményeit lassan saját bőrükön is tapasztalják az emberek: eltűnések, titokzatos halálelesetek, katasztrófák tartják rettegésben a mágustársadalmat. A segítség megintcsak olyan helyről érkezik, ahonnan senki sem várná: a titokzatos félvér herceg naplójából...

 

post-1145695-1215591158_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 281
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

csakhatudsz csatlakozom hozzád én is fanatikus HP rajongó vagyok :) de lehet a határokon kívül is néha :lol: én nagyon várom a filmet csak ne rontsák el mint pl a 3ast <_< <_< REPÜLŐ dementor <_< <_< :huh::lol: nah ott akadtam ki nagyon <_<

Sajnálom de nekem a 3. a kedvencem... én nekem a 2. nem tetszett annyira... nem vok rajongó de biztos megnézem az összes filmet...

Link to comment
Share on other sites

csakhatudsz csatlakozom hozzád én is fanatikus HP rajongó vagyok smile.gif de lehet a határokon kívül is néha laugh.gif én nagyon várom a filmet csak ne rontsák el mint pl a 3ast dry.gif dry.gif REPÜLŐ dementor dry.gif dry.gif huh.gif laugh.gif nah ott akadtam ki nagyon dry.gif

nekem a 3. az egyik kedvencem

Link to comment
Share on other sites

a bemutató tartalam:

Fekete képernyő, Dumbledore hangja hallatszik: "Harry, még egyszer meg kell kérnelek, hogy tedd meg a lehetetlent." Ezután megjelenik a cím és a megjelenés dátuma.

akit érdekel nézz meg akit nem az majd élőben. am 15mpes a bemutató....izgi...nagyon hosszú...hhűűűhhaaaa <_<

Link to comment
Share on other sites

joxy17:hát ebben tévedsz legalábbis szerintem mert nekem elég nagy a képzelő erőm,nem kell hozzá film.Évről évre az egyetlen csalódásom a filmben a szereposztás,és ez idén sem lesz másképp elnézve a Lumpsluck-ról készült fényképet

Link to comment
Share on other sites

Eddig mindet láttam vagy premier vagy második napon, de erősen gondolkozom, hogy ezt megnézzem-e, mert ebbe hal Meg Dumbi. Amúgy a 7. film 2 részes lesz, az első 2009-be, a második 2011-be jön csak ki! Ez így eléggé gáz. De most koncentráljunk a 6-ra. Már van egy kiszivárgott előzetes: Fekete háttré, Dumbledore hangja hallatszik: "Harry, ismét meg kell kérjelek, hogy tedd meg a lehetetlent...!" Ezután csönd>>>cím és a megjelenés dátuma. Hűűűűhaaa :D

Link to comment
Share on other sites

nekem is a 3. rész volt, ami kevésbé tetszett de a 6. könyv az nagyon jóra sikeredett!!! :D

szerintem mindegyik részben van direkt valami, amit azért írt bele rowling, hogy megnehezítse a filmesek dolgár, és a 6. rész tele van ilyennel. nagyon várom.

Link to comment
Share on other sites

joxy17:hát ebben tévedsz legalábbis szerintem mert nekem elég nagy a képzelő erőm,nem kell hozzá film.Évről évre az egyetlen csalódásom a filmben a szereposztás,és ez idén sem lesz másképp elnézve a Lumpsluck-ról készült fényképet

hidd el nekem is nagy a képzelő erőm ezért írtam h az igazán jó dolgok a könyvek!ez alatt azt érettem amit Te elképzelsz az a jó! igen a filmben a szereposztás nem a legjobb én főleg Lupinnal nem vagyok kibékülve de például Piton vagy McGalagony prof szerintem jók lettek!az én képzelő erőm is marha nagy ezért nem is tetszik pl a 3as film!a többi se a toppok toppja de messze jobb mint az!ott mindent összekevertek!azt úrja kéne forgatni <_< amúgy valószínű

 

:excl: amúgy itt az előzetes amiről írtam nagyon gyér!!!! :excl:

http://www.youtube.com/watch?v=S9Az919nQjI

 

ennél rövidebb nem is lehetne!am aki nemért angolul leírtam feljebb a szöveget h mit mond!

 

majd mondjátok el h kinek hogy tetszett bemutató? :blink:

 

Link to comment
Share on other sites

igen én is az utóbbi verziót hallottam!

 

am találtam egy elég jó Fan videot ami képekből áll ilyen rajzolt de szerintem marha jó :) az elején kell túlesni az annyira nem jó az ének miatt de a folytatás jó ;)

 

http://www.youtube.com/watch?v=dUwnEQFTRn4&feature=related

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...