Jump to content
PirateClub.hu

Formula 1


Gabi89
 Share

Recommended Posts

és persze le fogja nyilatkozni ,h milyen hihetetlenül ment egész versenyen ... ááhh ... pedig Massa egy pillanatra már világbajnoknak hitte magát...

 

minden elismerésem Vettel-é , ha alá is mekit tolnának simán verné Hamiltont ,de hogy a Torro Rossóval is így megalázza ... :)

 

legalább konstruktőri Vb megvan ... aztán majd jövőre Kimi VB :)

Link to comment
Share on other sites

Botrány.

 

Antiglock fan klub....

Glock nem tehetett róla. Ekkora esőben szárazgumikkal megkockáztatom senki se tudta volna tartani a tempót. Ha meg kimegy kerékcserér, akkor meg csak Hamilton mögé jön vissza, és akkor most ugyanúgy világbajnok lenne.

Link to comment
Share on other sites

Nah olyan szar volt nézni Massát. Próbálta elhitetni magával, hogy orül, mert futamgyőztes otthon, de mégis szarul érezte magát. Ahogy a kommentátorok mondták, az égiek vették el tőle a címet.

Link to comment
Share on other sites

Még ilyen versenyt!!! :blink:

Már 2 körrel a vége előtt nagyon örültem h Vettel megelőzi Hamiltont, de ááááá miért kezdett rá jobban esni akkor Glock marad és......... ilyen versenyt!!! Spa elbújhat meg a tavalyi brazil nagydíj is!!! :angry:

 

Massa szép volt !!!! ;)

Link to comment
Share on other sites

Azt nem értem évközbe miért nem tudott ilyen szar lenni Hamilton ... miért csak az utolsó futamon tud "elcsúszni" ? :):(

 

Ferrari N1. ...

Link to comment
Share on other sites

Ez nem igaz :angry: Az eső döntött.. áááát ha fél percel később esik le... <_< Ilyen futam még nem volt :blink:

Mondjuk Hamilton már tavaly sz*pott egyet, ha most is elbukta volna.. Az nagy kicseszés Hami babával :lol: Mondjuk így meg Massával volt g*ci a sors..

Link to comment
Share on other sites

Ahogy a kommentátorok mondták, az égiek vették el tőle a címet.

 

Égiek nem elvették hanem majdnem visszaadták mivel ha nincs eső a végén akkor esélye nem lett volna Massának.

Hamilton meg nem mondtok semmi marha dühős vagyok mákja volt.

Vettel továbbra is egy új "Schumacher" nálam.Hamilton jól beégett megverték egy gyenge kocsival :D

Glock nem tehetett róla ezt azért tegyük hozzá :(

Link to comment
Share on other sites

Én a 2 kommentátoron voltam kiakadva,hányok tőle,hogy ennyire nyalják "szent" Hamilton seggét!Undorító...

 

Én sem szeretem őket ... unalmasak , még ha Czollner most felemelte a hangját :D , be is rekedt a végére . Nemhiába ő nincs hozzászokva ,mint Palik ,hogy végigüvöltözik egy futamot :D

Link to comment
Share on other sites

de undorítóak vagytok emberek....rasszista hsz-ek jönnek itt már. És nem Hamilton szent seggét védjük, de nézzétek már meg hányszor is indítottak eljárást Hamilton és a McLaren ellen és hányszor a Massa és a Ferrari ellen? Folyton Hamiltonnak tettek keresztbe minden kis szir-szarért. Megérdemelte sokkal jobban, már tavaly megérdemelte, amikor direkt elvették tőle a vb címet. Nem vettétek ide, hogy idejött a kis újonc tavaly és szarrá verte a mezőnyt? Puszta tehetség semmi több, ezért nemkell szidni. Massa egy kutyaütő, csak sztárolják itt, meg aláraktak egy jó autót. Egy átlagos pilóta semmi több... ez elvesztette....így járt. Hamilton jobb...

Szerk.: egyáltalán nem Glock hibája, istenem de buták vagytok, hogy lenne Glock hibája...

Link to comment
Share on other sites

szerintem megérdemelte Hamilton. tavaly épphogy nem jött össze neki, most végre igen. massát én is sajnálom mert ő is megérdemelte volna. igaz h hamilton nem teljesített jól ezen a versenyen de ha az egész évet nézzük jogosan lett ő a világbajnok. glockot meg nem érdemes szidni mert ilyenkor nem ő dönt hanem a csapata. szvsz grat hamiltonnak

Link to comment
Share on other sites

Hamibaba jól jegyezd meg ezt a pillanatot mert több ilyen nem lessz.Hami műszaki hiba nélkül szerzett 1 pontal többet mint MASSA akinek töbször ment el 10 pontos versenye műszaki vagy csapathibával.Am szerintem rászóltak glock fülére.DE JÓ VOLT A FUTAM nagyonn!!!

Link to comment
Share on other sites

Vettel nem alázta le Hamiltont ... ha lealázta volna a célegyenesbe kötbeautózta volna :D

Hami kocsija annyira kímélő üzemmódra volt állítva, hogy csak na .... ennyire lassú még a 2 év alatt nem volt, egyszerűen nem tudta tartani az előttelévőket, tavalyiból tanulva a biztonságra ment, de sztem tulságosan is, végén majdnem meg is szívta, de aztán mégsem ;)

Link to comment
Share on other sites

Kubica alázta le Hamiltont és utána Vettel is.

 

Glock bazmeg 2 kanyar alatt 12 másodpercet veszít és még kap 8at??? Az mi?????????!!!!!

 

Á meg Kubica egész évben pontszerző helyeken volt, most meg nem?? Neki kellett volna ott lennie még elöl és akkor a buzilton csak 6...... ááááááááááááááááááááááááááááááh

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...