Jump to content
PirateClub.hu

Formula 1


Gabi89
 Share

Recommended Posts

Palik mostanába nem nagyon van. hébe-hóbe betoppan, lekommentálja sajnos a legunalmasabb versenyeket. nem az ő hibája, szar versenyekre ül be :D

 

am tavaly hamilton saját hibájából nem lett bajnok.

 

puszta tehetség? szerintem csak simán mákos. semmivel nem jobb. egy embertől jött egy olyan hsz. hogy . mástól nemlátok.

 

és massa sem átlagos pilóta. ha nem megy tönkre a kocsija, ha nem rontják el a boxot. ha nem... dehát ezt a ferrari baszta el végülis.

Módosította Gabi89
Rasszizmus
Link to comment
Share on other sites

Ez verseny volt! :blink:

 

Nem szeretem Hamiltont, de nem érdekel most hogy ő a világbajnok, mert egy ilyen drámai futam kárpótol.

 

Remélem jövőre a merci-ferrari kettőshöz még felzárkózik a BMW és a Renault is - na meg persze Sebastian Vettel. És akkor még jobb/izgalmasabb F-1-et láthatunk..... De jó lenne :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Felesleges is itt fikázni Hamiltont, mindketten megérdemelték volna, de csak 1 ember nyerhet. Az nyert aki kevesebbet hibázott ;)

Lehet fogni a műszaki hibára meg a csapathibákra, volt 3 futama Massanak, ahol ha szerez pár pontot sima VB, de nem így lett ....

Hamilton a VB és ez már így is lesz, ha fikázzátok orrba szájba, akkor is ő lesz és kész.

Ha jobb Massa ha nem, szerintem egyáltalán nem jobb, egyforma kvalitásúnak gondolom kb ... Hamilton kevesebbet hibázott nyert! Ennyi!

 

little rocker 93 : Rasszita hozzászólásaiddal meg takarodj el máshova :@

Link to comment
Share on other sites

Hali!

 

Most éppen egyetértek Kimicével ! Tényleg Palik Lacinak kellett volna végigközvetítenie , nem Wébernek ! Sokkal "ütősebb" lett volna !!! :D

 

KO.pasz : Te is csak egy vagy azok közül akiket emlegetsz ! > segg..... folytassam ?

 

Hát sztem is ha már nem lett világbajnok Massa legalább egy Palik ordítás kellett volna a végén h kiessek a székből!!! :D

 

Link to comment
Share on other sites

Azért az vicc hogy a mclaren ami Raikkönen alatt az egyenesben 1 kör után meghalt az most a megbízhatóság példaképe és egész évben nem volt buziltonnak műszaki hibája. Ez annyira egyértelmű hogy a tavalyi Ferrari tervekből való amit elloptak..... A Ferrari meg simán hozhatta volna ezt az évet, köszönjék dominikálénak meg a csicska lámpás boxrendszerüknek... hihetetlen....

Link to comment
Share on other sites

Massa egy kutyaütő, csak sztárolják itt, meg aláraktak egy jó autót. Egy átlagos pilóta semmi több... ez elvesztette....így járt. Hamilton jobb...

Mert szerinted Hamilton miért olyan jó? Ugyanúgy alá raktak egy jó autót, világos, hogy nagy tehetség, ezt elismerem, de ha nem a McLarennél lenne, akkor esélye se lenne VB-címre.

 

 

Más. Igazából érdekelne a véleményetek Kubica akciójáról. Mert szerintem nem véletlenül kezdett előzni, nem is volt versenyben igazából, mert már az elején elrontották a taktikát. De szvsz ha Kubica nem zavarja össze Hamiltont, akkor Vettel se tudta volna olyan könnyen megelőzni. És éppenséggel tény, hogy Kubica és Hamilton kapcsolata nem nevezhető barátinak.

Link to comment
Share on other sites

Sok okos, aki eddig nem is írt ide jön oltani. Imádom őket :D

 

Gospel : Egyetértek igen, de Massa 3 sz@r futamát is biggyeszd oda mellé ;) Te nem zsámítasz az előzőekben említett csicskák közé, csak nehogy az hidd, te egy felsőbb szintet képviselsz mint 1-2 ember itt .... rasszisták és egyéb F1es zsenik, akik 1 futamból itélkeznek <_<

Hamilton nyert kár itt okoskodnia bárkinek ... ezt már nem lehet elvenni .. bár FIA bármire képes :D

Ő nyert és kész, jövőre majd jön Kimi ismét :D

Link to comment
Share on other sites

Hali !

 

Az évvégi eredmény bizonyítja mennyire "átlagos" plóta Massa ! Egyébként azt én is megnézném ki a barátja a pilóták közül Hamiltonnak ! Mert hogy Kubicza , Massa , Sutil , Glock , Raikonnen , Alonso de még csak Kovalainen sem az annyi bizonyos !

 

Mindegy most Ő lett a világbajnok , mert legalább annyira jól versenyzett mint Massa vagy fordítva mindegy , de a csapata és az autója jobban teljesített !

 

Jaire : Sok okos, aki eddig nem is írt ide jön oltani. Imádom őket ! Ezzel teljesen egyetértek !

Link to comment
Share on other sites

Kubica ahogy láttam simán gyorsabb volt mint Vettel és Hamilton, szerintem azért ment....

 

Mondjuk az is jó kérdés hogy nem mindegy-e hogy 17. vagy 16.? :S

Erre gondoltam én is. Végig a 17. helyen autózott, és még csak a 16. helyre se lett volna esélye, ha jól tudom, de mégis támadta Hamiltonékat, pedig még le is körözték őt. Zavarni akart szerintem, de akár így van, akár nem, sikerült neki.

Link to comment
Share on other sites

Szerintem nyugodjunk le valahogy, áááá de nem birok a mclaren ferrari ügyről csak annyit ,hogy tuti volt valami lopás tavaly mert mint Gospel mondta tulságosan feljavolt a kocsi megbízhatósága Scuderia mclaren. Vettel a legjobb, nem a fos redbullba kéne menjen , hanem renaultba .Alonsoval verhetetlen páros lenne.

Link to comment
Share on other sites

Hamiltonnak ugyanúgy volt szar futama mint Massának. A Ferrari szar műszaki hibáin ment el az egész.

F1 zseninek sose vallottam magam (ellenben az f1es tudással rendelkező kimicével). A rasszizmust meg had döntsem én el (bár a fekákkal pont nincs semmi bajom, kivéve az itthoni réti fajtát).

Link to comment
Share on other sites

Mclaren Ferrari ügy ezeréve lezárva ... ;) Mclaren lopott megbízható lett ettől a Ferrari összezavarodott és nekik lettek műszaki hibái?? Ugyanmár kérem!

Hami barátaihoz visszatérve, napról napra kevesebb van neki szerintem :D

Gospel : Ezt télleg jó szándékból írtam, szal bocsi ha félreérthető lett! :) ( hazaiak egy teljesen mástészta :D )

Link to comment
Share on other sites

Erre gondoltam én is. Végig a 17. helyen autózott, és még csak a 16. helyre se lett volna esélye, ha jól tudom, de mégis támadta Hamiltonékat, pedig még le is körözték őt. Zavarni akart szerintem, de akár így van, akár nem, sikerült neki.

 

Nem értem miért csinálta Kubica én sem, de sztem ha gyorsabb volt ha nem,ebbe már nem kellett volna beleavatkoznia, kivéve persze ha szándékos volt!!! Én azért örültem neki! :D

Link to comment
Share on other sites

Figyeljetek! Én szeretem Hamiltont .De nemm fikázom a másikat... Láttam a futamot és Hamilton nagyon nagy szerencsével győzött(vb). Massa meg is csak ő pechel nyert futamot. Ez így volt igasságos.Nem hiszem hogy Massanak vagy Hamiltonnak szégyelnie kelene magát. Egyszerően most óő akkora előnyban volt ahol a tökéletes -Ferrari- munka sem volt elég. Az utolsó előtti -Vagy az előtti :blink: - körben mikor hamiltont vahogy nem tom miért megelőzte Vettel szinte felrobbantam a dühtől. a végén meg a ferrarisok^^ DE utószónak hajrá mc hajrá Ferrari és Bmw ,toyota Renault. És elgyen jövőre egy olyan év mint az utolsó futam:)

Link to comment
Share on other sites

Hali !

 

Azért az a legérdekesebb hogy akik annó London közepén mint Hamilton szurkolok Hamilton relikviákat égettek , azok most mit fognak tenni ?

 

A barátságról meg hát lehet hogy Ő Chuck Norris ivadéka és így a "magányos farkas" fia lenne ? :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

A Ferrari attól lett megbízhatatlan hogy egy szerencsétlen gyengekezű csapatfőnöke van. És Schumacher kiválásával a csapat fele abbahagyta. Hiába van két jó pilótájuk ha nem bírnak alájuk kocsit adni és nem bírnak egy normális boxkiállást megcsinálni. Ennyi erővel egy Trabanttal is felküldhetnék őket aztán majd boxkiállásnál a pálya mellett a benzinkúton tankoljon bele 95öset aztán keverjen mellé Arol T2 olajat azt mehet vissza a pályára, persze csak ha beengedik a sorompón.

A scuderia mclaren pedig a ferrari tervektől lett megbízható.

A lényeg hogy a Ferrari szúrta el ezt az évet, a két pilóta megtette amit megtudott tenni.

 

Hamiltont senki nem szereti a mezőnyből. Nem is csodálom. Már a Hungaroringen is (pedig az még csak az év közepén volt) elszeparálódva állt egyedül a kamionon míg a többiek vidáman beszélgettek másokkal.

Link to comment
Share on other sites

A lényeg hogy a Ferrari szúrta el ezt az évet, a két pilóta megtette amit megtudott tenni.

Hibázott azért a két pilóta is, azt el kell ismerni, de a fő probléma tényleg az autó megbízhatatlansága és a gyenge csapatvezetés volt.

 

 

Ami most még érdekel az az, hogy mi lesz Vettellel. Mert pont akkor megy át a Red Bullhoz, mikor már a Toro Rosso lehagyta őket, bár jövőre ez még változhat és remélem fog is.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...